Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


установка Windows

  1. Чому Windows такий популярний?
  2. Коли потрібна переустановка або установка Windows?

Вартість: від 150 грн Вартість: від 150 грн.

Вартість установки операційної системи, всіх драйверів, утиліт і програм на дому становить від 150 до 250 грн. Надається гарантія безвідмовної роботи вашого ПК на 6 місяців.

Виклик майстра:
(044) 568-07-67, (093) 717-65-18

Практично всюди в наш час можна побачити техніку і апаратуру. Комп'ютери, планшети, смартфони - все це стало зараз настільки затребуваним, що важко буде обійтися без якогось із цих пристроїв навіть 1 день. Слід зазначити, що жодне з них не буде працювати, якщо немає операційної системи. Саме вона є найважливішою програмою, яка керує всіма чіпами і мікросхемами.

Найбільш затребуваною операційною системою для персональних комп'ютерів і ноутбуків є Windows. Установка Віндовс в Києві здійснюється не тільки на домашні комп'ютери, але і на виробничі. З її допомогою можна грати в комп'ютерні ігри, вирішувати дуже складні завдання, робити обчислення, керувати різноманітними техпроцесами й виходити в глобальну мережу.

Найсучаснішими, а значить і кращими на сьогоднішній день є такі ОС як Windows 7 і Windows 8, тому якщо ви ще не визначилися яку хочете встановити, рекомендуємо вибрати одну з цих двох.

Чому Windows такий популярний?

Справа в тому, що саме операційна система Windows є серед всіх існуючих найбільш доступною і зрозумілою. Крім того, вона стабільна і надійна, але тільки якщо установка цієї системи була проведена кваліфікованими майстрами.

Як можна забезпечити стабільну і швидкісну роботу Windows?

Звичайно ж, стабільність роботи буде залежати від того, ким і як система встановлювалася / перенастроювати і налаштовувалася. Саме тому слід пам'ятати, що краще один раз скористатися послугами професіонала, ніж постійно перевстановлювати систему або мучитися повільною роботою, збоями або раптовими перезавантаженнями.

Коли потрібна переустановка або установка Windows?

Є кілька варіантів, коли рекомендується це робити:

  • Купівля нового ПК, на якому встановлена ​​якась інша ОС, яку ви не знаєте;
  • Хочете, щоб ваш комп'ютер став працювати без перебоїв;
  • Віндовс не працює або працює некоректно;
  • Проникнення вірусу і поразкою їм файлів.

У нашій компанії працюють тільки відповідальні і висококваліфіковані фахівці, які якісно і акуратно зможуть здійснити установку і настройку будь-якій операційній системи, яку б ви не віддали перевагу, адже вони знають все про нюанси їх налаштувань і установок, а це значить, що результат буде бездоганним і ви зможете довго користуватися комп'ютером, що працює без будь-яких збоїв.

Чому Windows такий популярний?
Коли потрібна переустановка або установка Windows?
Чому Windows такий популярний?
Як можна забезпечити стабільну і швидкісну роботу Windows?
Коли потрібна переустановка або установка Windows?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика