Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Gigabyte GSmart Guru G1 Original White в Києві і Україні

  1. Розглянемо типи сенсора Gigabyte GSmart:
  2. часті питання
  3. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорний дисплей для гаджета Gigabyte GSmart

Що таке сенсорний дисплей для гаджета Gigabyte GSmart?

Сприймає дисплей або так званий touchscrean - це одна з найважливіших деталей сучасних комунікаторів і стільникових, оскільки не дарма їх називають сенсорними телефонами. Мета сенсорного дисплея полягає в наступному: управляти функціями, що відображаються на екрані комунікатора. Поява сприймають панелей значно спростило роботу з телефонами, а також підвищило їх опціонально на порядок. Якщо раніше була необхідність робити всі дії за допомогою кнопочок, і не завжди було комфортно користуватися апаратом в темряві, нехай і при підсвічуванні, то з виникненням touchscrean не потрібно розшукувати певну кнопочку, до того ж дисплей став виконувати функцію меню управління, і до речі ввечері користуватися комфортно. Зараз будь-яку опцію телефону можливо ініціювати звичайним дотиком пальця або палички.

Проаналізуємо плюси сенсорних панелей Gigabyte GSmart:

Оптимізована активна площа комунікатора, раніше активна область телефону ділилася на дисплей і кнопки управління, тепер, всю або фактично повну область займає екран з сенсором.

Легко керувати смартфоном за допомогою пальців однієї руки, або пальцем;

Тачскрін в робочому стані завжди освітлений, отже, навіть вночі немає проблем з використанням.

Розглянемо типи сенсора Gigabyte GSmart:

Ємнісні. Скло покритий шаром, який накопичує заряд. Проводячи рукою по конкретній області екрану, ви вивільняєте ресурс в даному місці. Зменшення заряду фіксується мікросхемами, обчісляется комп'ютером і відправляється в драйвер сенсорної панелі. Переваги: ​​залишає більшість первинного світла; чіткість картинки.

Хвильові. За крайкам екрану розміщені 2 перетворювача (передає і приймає), також на склі розташовані відбивачі, які посилають електричний сигнал, який проходить серед перетворювачами. Дотиком пальців або палички ви замикаєте відповідну хвилю, інформація про це переправляється на приймаючий редуктор. Переваги: ​​зберігає 100% початкового світла; але якість картинки при тому гірше, ніж у містких тачскрін.

Резистивні або просто «пружні». Екран покритий провідником і еластичної металевої плівкою. Серед передавача і металевою плівкою залишається незайняте простір. При торканні до дисплея електро сигнал проходить крізь дані 2 рівня. Здійснюється обчислення координат натискання і обробка інформації.

Методологія в різноманітних видах сприймають дисплеїв різна, але є ідентичний недолік - поступливість всіляким впливам. Тачскріни ламаються досить часто завдяки некоректного використання. Як правило це призводить до наступного: коханому комунікатора потрібна заміна сенсорної панелі. Придбати таку деталь як сенсор високої якості ви зможете за оптимальною ціною на сайті інтернет шопа aks.ua. Магазин обіцяє найвищу обслуговування і доброякісність продукції, а ще здійснює поставку по столиці і в інші українські міста.

Тачскрін (Touchscreen) для телефону Gigabyte GSmart Guru G1

Сенсорний екран Gigabyte GSmart Guru G1 Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

часті питання

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Gigabyte GSmart Alto A2 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика