Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ᐈ Купити екран Gigabyte GSmart Rio R1 Original в Україні і Києві

  1. Особливості екрану для мобільного апарату
  2. Рекомендації з безпеки
  3. Гарантія якості

Дисплей для телефону Gigabyte GSmart Rio R1   Дисплей для стільникового пристрою необхідний для відмінного відображення вступників та наявних даних, а ще, для роботи з смартфоном, значить, досить значимо, щоб він знаходився в цілості й схоронності

Дисплей для телефону Gigabyte GSmart Rio R1

Дисплей для стільникового пристрою необхідний для відмінного відображення вступників та наявних даних, а ще, для роботи з смартфоном, значить, досить значимо, щоб він знаходився в цілості й схоронності. Буває, що, через свою ламкості, дисплейний модуль деформується і частково або цілком вибуває з ладу. Подібне відбувається, найчастіше, через різних несвідомих впливів, наприклад, ударів, кидків мобільного телефону, проникнення під екран якийсь вологи.

Особливості екрану для мобільного апарату

Оскільки, за допомогою компактного і високопродуктивного девайса, оснащеного досить великим і блискучим дисплеєм, легко вирішуються різні проблеми, то, пошкодження цієї важливої ​​деталі є значною проблемою. Поламану екранну частина неможливо відремонтувати, екран можна тільки змінити. Слід зауважити, що тільки оригінальний екран, або його якісний дублікат, вироблений з дорогих комплектуючих, може збільшити період служби гаджета.

Рекомендації з безпеки

Якщо Ви хочете, щоб дисплей мобільного телефону залишався в цілості й схоронності, варто подумати про безпеку модуля. Для чого існують зручні спеціалізовані аксесуари - чохли, зроблені з самих різних матеріалів, серед них:

  • чохли з силікону;
  • чохли зі штучної або органічною шкіри;
  • футляри з тканини;
  • чохли з поліуретану.

Крім цього, уберегтися від появи рисок і саден, а також, невеликих тріщин на екрані зможуть допомогти захисні надміцні скельця, які прикріплюються на площину дисплея, або ледь помітні плівочки на екран.

Якщо девайс виявився у воді, то пристрій необхідно з неї витягнути і вимкнути, щоб не сталося коротке замикання. Коли рідина раптом проникла під дисплей, зображення буде відсутній або істотно спотворюватися. Крім цього, застосування апарату може бути неможливим згодом серйозного удару по дисплею або кидка мобільного апарату. Для відновлення функціональності потрібно заміна пошкодженої деталі.

Гарантія якості

Оригінальні екрани поставляються на склад компанії безпосередньо з оптового складу виробника, і проходять ретельну перевірку, що дозволяє гарантувати високу якість запасних деталей, що ми пропонуємо нашим покупцям.

Щоб оновлений стільниковий апарат ще довго радував його неповторними технічними опціями і естетичними характеристиками, куплений, краще, справжній екран бути повинен монтований максимально чемно в спеціальних умовах ательє центру підтримка.

часті питання

  • В: - Чим відрізняється оригінальний дисплей куплений в офіційному сервісному центрі від його технічної копії?

Про: - І той, і інший працюють без збоїв, але відмінності є. У копії найчастіше використовується технологія TN + film (проста і дешева технологія), яка не може похвалитися контрастністю і кутами огляду. Оригінальний дисплей в багатьох телефонах використовує технологія IPS, а це висока контрастність, перенесення кольорів, зменшене енергоспоживання і кути огляду 178%. У деяких моделях телефонів використовуються ще власні розробки компаній виробників AMOLED, Super LCD, Retina.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість ремонту мобільного телефону , В тому числі і заміни дисплея Gigabyte GSmart Rio R1 Original в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки екрану в тій чи іншій моделі. Так само слід розуміти, що в нових моделях мобільних телефонів часто використовують Oled і AMOLED-дисплей, в результаті чого можна або цілком замінити весь модуль (вартість ремонту від 100 до 300 грн) або ж окремо одну з його складових - екран або тачскрін, вартість такого типу роботи значно вище 200 - 500 грн, але завдяки чому ви можете значно заощадити на запчастинах.

В: - Чи зможу я самостійно замінити дисплей?

Про: - В домашніх умовах, без спеціального обладнання і навичок пов'язаних з ремонтом мобільних телефонів таку процедуру навряд чи вийде зробити, в результаті чого це може призвести до пошкодження деталі і ще більших витрат. Звертайтесь до професіоналів!


На всі комплектуючі до мобільних телефонів гарантія 1 місяць. Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.

Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта)

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Команда АКС спеціалізується на ремонті і відновленні мобільної техніки, з АКС заміни модуля пам'яті корпус, АКБ ставати

легко і швидко, а головне без проблем! Ми гарантуємо якість роботи всіх встановлених деталей. Зробіть замовлення зараз і

отримаєте знижку.

Купити дисплей Gigabyte GSmart Rio R1 Original в AKS.ua (044) 377-51-55 можна з доставкою по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава , Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Володимир-Волинський, Олександрія та інші.

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика