Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


InfoConnector.ru

  1. Вбудовані і дискретні звукові карти
  2. Вибираємо звукову карту
  3. Внутрішні і зовнішні звукові карти

Як відомо, за відтворення звуку на комп'ютері, відповідає, крім інших елементів, звукова карта. Це пристрій переробляє цифровий сигнал, який на неї надходить, і передає його пристроїв, які цей сигнал відтворюють (навушники, колонки, сабвуфер і т.д.). Цілком зрозуміло, що якість відтвореного звуку залежить, крім усього іншого, від якості і параметрів звукової карти.

Вбудовані і дискретні звукові карти

Багато, а якщо сказати точніше, більшість сучасних материнських плат забезпечуються вбудованою звуковою картою, тобто набором мікросхем, що виконують роль звукової карти, і, багатьох користувачів ПК це цілком влаштовує. Такі карти, зазвичай, підтримують звукову систему 5.1 або 7.1. Якщо якість вбудованої звукової карти вас повністю влаштовує, то, звичайно, немає необхідності витрачати гроші, і купувати окрему карту. Але, якщо ви цінитель справжнього якісного звуку, то настійно рекомендуємо встановити на комп'ютер окрему звукову карту, так як вона має такі можливості, які не зможе проявити, жодна вбудована карта.

Основна відмінність окремих, або, як їх ще називають дискретних звукових карт від вбудованих, полягає в тому, що під час роботи інтегрованих звукових платах, основні функції, все - таки, виконує процесор комп'ютера, який обробляє сигнал. У свою чергу, дискретні звукові карти мають власний звуковий процесор, а в деяких випадках навіть мають власну пам'яттю. Це дозволяє звільнити ресурси процесора, і зробити звукову карту, практично незалежним елементом.

Вибираємо звукову карту

При покупці і виборі звукової карти, потрібно обов'язково врахувати деякі важливі моменти. Потрібно знати, що отримання якісного звуку буде можливо, тільки при наявності акустичної системи з цифровим або оптичним інтерфейсом (S / PDIF), і підключенні звукової карти через ці інтерфейси. Також, бажано, якщо карта буде мати підтримку системи шумозаглушення Dolby Digital або іншої подібної системи. Не забувайте, що якісний звук можна отримати тільки при наявності якісної акустичної системи, тобто, простих стереоколонок буде недостатньо. Те їсть, крім звукової плати знадобиться якісна (відповідно, недешева) аудіосистема 5.1 або 7.1, включаючи сабвуфер і підсилювач, і, звичайно, якісні звукові файли з досить високим бітрейтом, форматом FLAC, або Blue-ray диски.

Тепер розглянемо основну «звукову» термінологію. Такі системи, як DTS Digital Surround або Dolby Digital, є свого роду канонами об'ємного звучання, які застосовуються в DVD-форматі. Такі функції дозволяють отримати звук без спотворень, з мінімальним рівнем шумів, і домогтися ефекту присутності.

Різноманітні ефекти в комп'ютерних іграх, а також функція об'ємного звуку. EAX - це трохи застарілий формат, для відтворення різних ефектів в комп'ютерних іграх і для отримання об'ємного звуку. Стандарт EАX АDVANСED НD, вважається більш сучасним, він дозволяє забезпечувати кращу якість звуку, і використовувати найсучасніші звукові ефекти.

Якість звуку багато в чому залежить від типу підключення акустичної системи до звукової карти. Так, аналогове підключення не дає можливості уникнути перешкод і шумів, тому, потрібно використовувати цифрові або оптичні інтерфейси.

При виборі звукової карти, потрібно враховувати, в якій якості вона буде використовуватися. Наприклад, для любителів комп'ютерних ігор можна порадити звукові карти, які підтримують формати EAX ADVАNСЕD HD, EAX, тоді ви повністю відчуєте все звукові ефекти, які є в конкретній грі.

Внутрішні і зовнішні звукові карти

Існують як «внутрішні» звукові карти, які встановлюються безпосередньо на материнську плату, так і зовнішні, які знаходяться зовні системного блоку, і підключаються до материнської плати спеціальним кабелем. Перевага таких зовнішніх карт полягає в тому, що на них не впливає електромагнітні перешкоди , Вона не має великих обмежень за розмірами, тому може мати більшу кількість роз'ємів. Все це покращує якість звучання. Взагалі ж, чим більше роз'ємів є на карті, тим краще. Основні роз'єми, це: роз'єм для підключення до комп'ютера, виходи на передні і задні динаміки, вихід на центральний канал і сабвуфер, вихід на мікрофон і на навушники, лінійний вихід і оптичний вихід.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика