Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону в Києві і Україні

  1. Сенсорні панелі (тачскрін) для мобільних телефонів в AKS.ua Сенсорна панель - це пристрій введення...
  2. Як купити тачскрін надовго?

Сенсорні панелі (тачскрін) для мобільних телефонів в AKS.ua

ua

Сенсорна панель - це пристрій введення інформації, яке відбувається за допомогою панелі, що реагує на дотик. Колись, про такі технології люди могли тільки мріяти, спостерігаючи за подібними пристроями лише на екранах.

Сьогодні подібна технологія набула широкого застосування у всіх сферах людського життя. Сенсорне скло застосовується в платіжних терміналах в Києві і інших містах, інформаційних кіосках, комп'ютерах , планшетах і, безсумнівно, мобільних телефонах . Саме гіганти мобільного промисловості займаються удосконаленням цих технологій, щоб створити самі передові і затребувані гаджети. Смартфони з сенсорними панелями майже не поступаються за продуктивністю деяким персональних комп'ютерів, при цьому маючи гідність у вигляді зручного управління.

У чому різниця між типами сенсорних панелей?

Прабатьком всіх девайсів на основі тачскрін можна назвати пристрій КПК (кишеньковий персональний комп'ютер). Він володів простеньким функціоналом і працював, в основному, за допомогою стилуса. Сам пристрій не прижилося, проте дало хід розвитку сенсорних панелей.

Існує три основних види сенсорних дисплеїв, що відрізняються між собою особливостями їх створення і роботи:

  • Резистивні. Це найбільш проста технологія, яка дозволяє створювати дешеві, але ефективні панелі touchscreen. Це два пласта, між якими існує напруга. Верхній шар гнучкий і прогинається до другого під час натискання, тим самим змінюючи опір всієї системи. Особливий мікроконтролер фіксує ці зміни і визначає область дотику.
  • Ємнісні. Такі екрани тачскрін мають особливої ​​шар поверх скла, який при торканні вивільняє частину енергії. Цей енергетичний заряд фіксується спеціальними датчиками, які визначають координати натискання на екрані. Використовується великими компаніями, такими як Samsung, Sony, HTC і іншими.
  • Хвильові. Принцип роботи заснований на отриманні сигналу від перетворювачів, які фіксують передачу світлодіодів. Завдяки високій швидкості руху світла, пристрої реагують практично блискавично на будь-яке торкання.
  • Інфрачервоні. Створюють на екрані сітку з інфрачервоних променів, частина яких пропадає при торканні екрану. Таким чином обчислюються координати торкання. У мобільних технологіях не застосовуються, оскільки мають досить посередньої точністю обчислення координат натискання.

У кожної з цих технологій тачскрін є свої плюси і мінуси. Резістная дозволяє створювати недорогі смартфони, за рахунок своєї простоти, що реагують на дотик не тільки пальців, але і стилуса. Однак, в силу своєї давнини, володіє чималою кількістю недоліків, серед яких нечітке зображення, мале швидкодію, а також легко пошкоджуються екран. Хвильова технологія виглядає вельми вражаючою і перспективною, однак зараз коштує досить недешево.

Найширше поширення в світі тачскрін отримала саме місткість технологія, незважаючи на свої незначні недоліки. Вона не спотворює зображення, реагує на дотики досить швидко і має прийнятну вартість. Єдиними мінусами є необхідність використовувати предмети, які проводять електрику при натисканні, а також деяка ступінь пошкоджуваності сенсорного скла.

До слова, цей недолік покликані виправити новітні розробки скла для сенсорних дисплеїв під назвою Gorilla Glass. Таке скло не боїться подряпин і здатне витримати падання на тверду поверхню. Їм комплектуються елітні мобільні телефони від Apple , Blackberry, які також можна придбати в магазинах Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та інших міст.

Як купити тачскрін надовго?

Якщо ви хочете позбутися від болісного вибору нового тачскрін в магазинах України, а також вберегти свій гаманець від додаткових витрат - доглядайте за своїм телефоном. Тільки дбайливе поводження може вберегти вас від прикрих механічних пошкоджень. Намагайтеся не класти смартфон сенсорним екраном на тверді шорсткі поверхні, не допускайте зіткнення тачскрін з гострими елементами, такими, як ключі. Додатково рекомендується:

  • Протирати екран за допомогою спеціальних серветок, які приберуть бруд, відбитки пальців та інші сторонні елементи з тачскрін.
  • Купити захисну плівку або спеціальне захисне скло , Здатну вберегти сенсорну панель від дрібних подряпин, наприклад, від піску.

Інтернет-магазин Aks.ua пропонує тільки якісну і перевірену продукцію. Наша доставка можлива по всій території України. Крім того, якщо в процесі вибору у вас з'являться будь-які питання, завжди звертайтеся за допомогою за номерами, вказаними в шапці профілю, де вас чекають кваліфіковані фахівці.

Як купити тачскрін надовго?
У чому різниця між типами сенсорних панелей?
Як купити тачскрін надовго?

Категории

Новости

Арт терапия для женщин
Арттерапия (лат. ars — искусство, греч. therapeia — лечение) представляет собой методику лечения при помощи художественного творчества. Арттерапия сегодня считается одним из наиболее мягких, но эффективных

Что делать в компьютере когда скучно видео
Наша компания начала выпуск опытных образцов продукции. Ее производство связано с применением контактной сварки. Если сама сварка была разработана нашими инженерами, то механические приводы нужно разрабатывать

Мобильный шиномонтаж
Выездной шиномонтаж, он же мобильный, передвижной шиномонтаж – это передвижной пост шиномонтажной мастерской, оснащённый всем нужным оборудованием для проведения всех шиномонтажных работ. За последние

Где купить смартфон из Китая
Я долго искал телефон себе и жене и никогда не думал, что буду выбирать смартфоны из китая. Но не прогадал, заказал жене Meizu Pro 6 Plus 64Gb, а себе такой же, только с памятью 128Gb. Довольный как

Чистка ноутбуков
Чтоб провести очистку верно и не разрушить устройство, необходимо осознать, что конкретно в ней нуждается. В работе каждого современного компьютера задействован микропроцессор из кремния. Его можно сопоставить

Преобразователь частоты
Частотный асинхронный преобразователь частоты служит для преобразования сетевого трёхфазного либо однофазового переменного тока частотой 50 (60) Гц в трёхфазный либо однофазовый ток, частотой от 1 Гц

Автосервис киев
На этой страничке вы сможете безвозмездно скачать либо прочесть бизнес-план автосервис киева. Используя предложенный эталон бизнес-плана в качестве готового шаблона, вы можете без особенного труда составить

Об известных узбекских музыкантах
Музыкальная культура многообразна и многогранна. Различные музыкальные стили и направления имеют своих поклонников, независимо от возраста, гендерной и национальной принадлежности. Известный в Узбекистане

Где заказать установку систем безопасности
Современные системы безопасности достаточно работают эффективно и позволяют сохранить имущество от хищения и прочих неприятностей, а так же обеспечивают неприкосновенность личности. Но, сама по себе

Купить электрошокер
Электрошокеры-дубинки превосходят другие типы купить электрошокеров по мощности разряда, вольтажу и поражающему эффекту. Это уже не совершенно орудие самообороны, а быстрее нелетальное штатское орудие

 
Яндекс.Метрика