Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У Ахметова підрахували борги киян за тепло

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед енергогенеруючою компанією "Київенерго" станом на 1 січня 2018 року склала 4,7 мільярда гривень.

Про це повідомила прес-служба "Київенерго".

Згідно з повідомленням, найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду має населення і житлово-експлуатаційні організації столиці - 2,6 мільярда гривень і 795 мільйонів гривень відповідно.

Відзначається, що заборгованість мешканців столиці за опалення становить 1,9 мільярда гривень, борг за гарячу воду - 0,75 мільярда гривень.

Заборгованість держави по пільгах та субсидіях становить 946,4 мільйона гривень.

Заборгованість організацій, що фінансуються з держбюджету, склала 17,6 мільйона гривень.

"Найбільш критична ситуація з розрахунками населення і ЖЕО за опалення і гарячу воду в Шевченківському (502,7 мільйона гривень) і Деснянському (389,8 мільйона гривень) районах", - йдеться в повідомленні.

У компанії також повідомили, що в перерахунку на одного жителя району найбільші борги перед компанією за опалення і гарячу воду у жителів Святошинського району - 3,1 тисячі гривень.

Відзначається, що компанія застосовує всі передбачені чинним законодавством методи врегулювання заборгованості за спожиті клієнтами послуги.

"Зокрема, з боржниками ведеться претензійно-позовна робота. Якщо клієнт не реагує на попередження про заборгованість протягом 3-х місяців, його справа передається до суду. Після отримання рішення суду компанія звертається до виконавчої служби із заявою про його примусове виконання. Боржник також вноситься до Єдиного реєстру боржників, що ускладнює в подальшому оформлення угоди про продаж майна клієнтом-боржником. також виконавчою службою можуть застосовуватися інші обмеження щодо боржників - наприклад, заборона Виез да за кордон і т.п. ", - сказано в повідомленні.

За інформацією прес-служби, протягом 2017 року компанія подала в суд 3,2 тисячі позовів про стягнення заборгованості з клієнтів на загальну суму понад 204,5 мільйона гривень (з фізичних осіб - 70,8 мільйона гривень, юридичних - 133,7 мільйона гривень) без урахування інфляції і 3% річної пені.

Нагадаємо, акціонери компанії Київенерго вирішили провести реорганізацію бізнесу шляхом розділення компанії за видами діяльності.

Так, були створення дві нові компанії: одна буде займатися розподілом електроенергії і експлуатацією електромереж, інша - постачанням електроенергії. Таке рішення акціонери пояснювали вимогами закону "Про ринок електроенергії".

Як відомо, 18 серпня Фонд державного майна продав державний пакет акцій в розмірі 25% енергокомпанії "Київенерго" за 759,633 мільйона гривень компанії Ornex, що належить корпорації СКМ Ріната Ахметова.

До проведення аукціону акції "Київенерго" були розділені на чотири пакети: 29% у DTEK ENERGY BV (Нідерланди), 25% у DTEK Holdings Limited (Кіпр), 18,3% у ТОВ "ДТЕК Енерго" (Україна), і 25% у Фонду державного майна.

Таким чином структури олігарха Ріната Ахметова контролювали 72,3% акцій компанії. Зараз вони контролюють 97,3% акцій "Київенерго".

економічна правда

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика