Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Топ-5 ноутбуків: кращі лептопи 2015 року

У 2015 році ноутбуки знову стали залучати користувачів в зв'язку з виходом вдалою операційної системи Windows 10, інтеграцією більш досконалих відеокарт, здатних "тягнути" сучасні відеоігри, а також збільшенням потужності завдяки новим процесорам Skylake від Intel.

Також 2015 рік виявився врожайним на гарні і якісні моделі лептопів з найрізноманітнішими функціями. Деякі з ноутбуків навіть потіснили планшети, не так давно загрожує витіснити комп'ютери з ринку.

Редакція авторитетного інтернет-ресурсу Techradar склала список найкращих ноутбуків 2015 року, які рекомендуються для придбання.

Так що, якщо ви ще не визначилися з хорошим лептопом, цей рейтинг допоможе вибрати гідний апарат, який виправдає кожну вкладену в нього копійку.

Dell XPS 13

Dell XPS 13

Dell XPS 13

Dell XPS 13 виявився не тільки дуже тонким і легким ноутбуком, але і володіє революційним дизайном: в ньому похмурий геній інженерів і тонке почуття стилю дизайнерів зуміли вмістити 13,3-дюймовий екран (дозвіл 3200х1800 пікселів з матрицею від UltraSharp) в корпус, призначений для 11-дйюмовий моделей.

Інтегрований процесор Skylake від Intel (Core i5-5200 з частотою 2,2 ГГц) дозволив збільшити час автономної роботи від батареї, причому падіння продуктивності. Всі ці переваги дозволяють назвати Dell XPS 13 одним з кращих ноутбуків 2015 року на операційній системі Windows.

  • Переваги: ​​дуже легкий, чудовий екран, хороша автономність
  • Недоліки: немає порту Ethernet, веб-камера знаходиться не по центру

Asus Zenbook UX305

Asus Zenbook UX305. Фото: techradar.com

Asus Zenbook UX305 намагається зовні виглядати, як MacBook Air: такий же тонкий, легкий, володіє металевим корпусом і схожими формами, якими ноутбуки Apple приваблюють покупців.

Однак в корпусі Asus Zenbook UX305 знайшлося більше місця для пасивного охолодження, що позитивно відбилося на низькому нагріванні корпуса. Все це було досягнуто завдяки новій мобільній платформі Skylake з процесором Intel Core М 5Y10 (800 Мгц).

А найголовніше, ультрабук доступний для покупців за привабливішою ціною, ніж Apple MacBook Air.

  • Переваги: ​​тонкий, легкий, яскравий матовий екран
  • Недоліки: проблеми з відеодрайверів, неякісний звук

Asus Chromebook Flip

Asus Chromebook Flip. Фото: techradar.com

Раніше назва Chromebook ( "хромбук") означало незручний, повільний і малопривабливий пластиковий ноутбук.

Однак Asus вирішили підняти якість хромбук, випустивши модель Flip в повністю металевому корпусі з поворотним і сенсорним екраном з IPS-матрицею (1280x800 пікселів), який перетворює пристрій в подобу планшета.

Апаратна начинка теж порадує тих, хто чекав від Chromebook'ов хорошою продуктивності: інтегрований ARM енергоефективний процесор Rockchip нового покоління в купе з відеоприскорювачем Mali T624 працює швидше багатьох конкурентів на Chrome OS.

  • Переваги: ​​повністю металевий корпус, чудова автономність роботи (8-9 годин).
  • Недоліки: великі рамки навколо екрану

14-дюймовий MacBook Air

MacBook Air

У 2015 році MacBook Air став ще тонше і легше, зберігши всі свої привабливі зовнішні дані. При цьому апаратна начинка стала ще потужнішою: ноутбук не тільки швидше обробляє веб-сторінки, але і здатний швидко конвертувати відео і запускати частина сучасних відеоігор.

Але в часі автономної роботи MacBook Air як і раніше лідер серед ноутбуків - 13 годин, що для Windows-ноутбуків все ще недосяжна планка якості.

  • Переваги: ​​неперевершене час автономної роботи, збільшена ємність вбудованого SSD накопичувача, фірмовий дизайн
  • Недоліки: дисплей з низьким дозволом (1440x900 пікселів)

Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4. Фото: cnet.com

4-е покоління гібридних ноутбуків від Microsoft виявилося на диво дуже вдалим. Компанія добре попрацювала над виправленням недоліків попередніх моделей, в результаті вийшов один з кращих ноутбуків 2015 року.

Хоч Microsoft Surface Pro 4 насправді є планшетом, але за допомогою аксесуара у вигляді додаткової клавіатури з тачпадом, перетворює пристрій в повноцінний ноутбук з продуктивністю, якої багатьом "таблеткам" поки не досягти.

12,4-дюймовий сенсорний екран отримав високоякісну матрицю з роздільною здатністю 2736х1824 пікселів з технологією PixelSense. Внутрішня начинка всередині тонкого корпусу дозволяє не тільки комфортно працювати, а й запускати багато сучасних відеоігри: процесор Intel Core i5-6300U (2,4 ГГц), відеоприскорювач HD Graphics 520, оперативна пам'ять 8 Гб.

  • Переваги: ​​вдале поєднання ноутбука і планшета в одному пристрої, високоякісний екран, хороша продуктивність
  • Недоліки: клавіатура продається окремо і за високою ціною

Раніше podrobnosti.ua розповідали про ТОП-10 гаджетах 2015 року .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика