Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


TOP-10 ігрових ноутбуків

  1. 10. ASUS ROG G501VW
  2. 9. Lenovo IdeaPad Y700-15 (80NV00EPUA)
  3. 8. GIGABYTE P35XV30
  4. 7. Razer BLADE 14
  5. 6. MSI GS60 6QE Ghost Pro
  6. 5. Acer Predator 17 G9-791-7509
  7. 4. MSI GT72S 6QF Dominator Pro G
  8. 3. Dell Alienware 17 (A7S7161SDDW-46)
  9. 2. Asus GX700VO
  10. 1. MSI GT80S 6QF Titan SLI (GT80S6QE-278UA)
  11. підсумки

До сих пір у нас в геймерской середовищі побутує думка, що ігрові ноутбуки і в підметки не годяться настільним ПК. Що за ті ж гроші можна зібрати більш потужний комп'ютер з більш продуктивними компонентами. У цьому є частка істини, але ігровий ноутбук - це не тільки продуктивність, але і недосяжна для настільних комп'ютерів мобільність.

Погодьтеся, навіть самий важкий ноутбук робить поїздку на змагання набагато більш простою і комфортною, ніж подорож з комп'ютер і монітором. Та й у відпустці або в селі у бабусі / дідусі ноутбук дозволить скрасити пару вечорів. Ще одна сфера застосування, де ігрові лептопи виграють у настільних ПК - це віртуальна реальність. Для роботи VR-шоломів з ноутбуками досить спеціального рюкзака, і ви ніяк не обмежені в своїх пересуваннях. А ось при грі на настільному комп'ютері ви будете прив'язані до нього пучком кабелів.
Ну що, переконали ми вас, в тому, що ігрові ноутбуки заслуговують на увагу? Задумалися про те, до яких моделям варто придивитися? У цьому випадку вам допоможе наш TOP-10 ігрових ноутбуків. У першій частині списку ми зібрали самі мобільні ігрові машини, а в TOP-5 вийшли найпотужніші геймерские лептопи , Які відносяться до класу «заміна настільного комп'ютера».

10. ASUS ROG G501VW

ASUS ROG G501VW

Ціна від: 54500 грн

Відкриває рейтинг модель компанії ASUS. Серія Republic of Gamers раніше включала виключно найпродуктивніші лептопи. Але з появою попиту на легкі ігрові машини в ній з'явилися простіші моделі. Яскравий приклад - ASUS ROG G501VW: вага трохи більше двох кілограм, корпусом він більше схожий на ультрабук , Колірне рішення - знайоме з ігрових моделей ASUS минулих поколінь.

Усередині такого корпусу вдалося розмістити потужний процесор Intel Core i7-6700HQ, здатний працювати з 64 Гб пам'яті, в цьому ноутбуці має доступ максимум до 16 Гб - це не дає йому повністю розкрити свій потенціал. Оптичного приводу немає, а накопичувач всього один - SSD на 512 Гб. Також в ROG G501VW використана відеокарта середнього класу NVIDIA GeForce GTX 960M з 4 ГБ відеопам'яті.

У підсумку, цей ноутбук може впоратися з сучасними іграми на середніх настройках графіки при рідному дозволі (тут варто 4K-панель) або на середньо-високих при вирішенні Full HD . З появою більш ненажерливих ігор доведеться або ще більше знижувати дозвіл, або жертвувати якістю зображення.

9. Lenovo IdeaPad Y700-15 (80NV00EPUA)

Lenovo IdeaPad Y700-15 (80NV00EPUA)

Ціна від: 32500 грн

Друге місце з кінця зайняв IdeaPad Y700-15. Компанія Lenovo вже дано прицілюється до ігрового ринку, але все ніяк не зважиться випустити максимально прокачану модель, щоб заявити про себе в повний голос. Ось і IdeaPad Y700-15 балансує на межі мультимедійних і ігрових моделей.

Зовнішність у нього безперечно геймерская: чорно-червона гамма, хижі обводи металевого корпусу і криваво-червоне підсвічування клавіш - все, щоб порадувати любителів комп'ютерних ігор. А ось процесор (з обмеженням пам'яті) і відеокарта такі ж, як і у ASUS ROG G501VW. Відмінності між моделями полягають в тому, що в Lenovo вирішили оснастити ноутбук террабайтним жорстким диском на додачу до SSD на 128 Гб. А також використовували в дисплеї Full HD матрицю (за великим рахунком 4K-панель на діагоналі 15 дюймів безглузда). При цьому IdeaPad Y700-15 всього на півкілограма важчий, ніж ASUS, і майже в два рази дешевше.

8. GIGABYTE P35XV30

GIGABYTE P35XV30

Ціна від: 50000 грн

Трохи вище забралася модель P35XV30 від GIGABYTE. Насправді, у цій компанії є окремий бренд, під яким випускаються ігрові ноутбуки, але він не представлений на нашому ринку. Так що доводиться задовольнятися екземплярами, позбавленими геймерской естетики, такими як P35XV30. Гравцеві важливіше щоб начинка тягнула улюблені письменники і поети. І тут цієї моделі є чим похвалитися. Процесор в лептопі не найновіший, але досить потужний -Intel Core i7-4720HQ. Плюс ноутбук підтримує до 32 Гб пам'яті, що залишає хороший заділ для майбутніх ігор. Але найважливіше - P35XV30 оснащений топової мобільною відеокартою NVIDIA GeForce GTХ 980м з 8 ГБ відеопам'яті. Цього достатньо для запуску сучасних ігор на ультра-високих настройках якості.
Дискова система тут аналогічна IdeaPad Y700-15 - один накопичувач SSD на 128 Гб і HDD на 1 Тб. Екран може похвалитися дозволом 3K (2880х1620 точок), але використання матриці TN + film зводить всі його переваги нанівець. Так що хоч вага ноутбука укладається в 2,3 кг, він залишається на восьмому місці.

7. Razer BLADE 14

Razer BLADE 14

Ціна від: 59000 грн

Напевно компанія, чий ноутбук посів сьоме місце, знайома вам не з чуток. Адже Razer -один з найбільших виробників ігрових маніпуляторів. Саме вони свого часу стали ініціаторами появи класу тонких ігрових ноутбуків, здатних потягатися в компактності з не ігровими моделями. При вазі трохи більше двох кілограм Razer BLADE 14 несе на борту ще досить потужний процесор Intel Core i7-4720HQ з 16 Гб оперативної пам'яті. А також відеокарту NVIDIA GeForce GTX 970M з 3 Гб відеопам'яті. З такими параметрами будь-яка сучасна гра запуститься не менше, ніж на високих налаштуваннях графіки.
Звичайно, це якщо грати в дозволі Full HD, а в повній роздільній здатності екрану (4К) навряд чи вдасться насолодитися графікою вище середнього. Втім, при такій діагоналі деталізація зображення і так буде «хоч греблю гати». Тут вже головне, щоб вистачило місця на вбудованому носії - в цій моделі встановлений SSD всього на 512 Гб, чого може виявитися замало, якщо ви граєте в ігри з великими фотореалістичними текстурами.

6. MSI GS60 6QE Ghost Pro

MSI GS60 6QE Ghost Pro

Ціна від: 57500 грн

Один з кращих «тонких» ігрових ноутбуків - MSI GS60 6QE Ghost Pro. За сім років активної експансії в геймерський сегмент, MSI виросли з амбітного новачка в одного з лідерів ринку. І дана модель наочно це демонструє.

Незважаючи на те, що це найлегший ноутбук у нашому TOP (всього 1,9 кг), він нафарширований краще деяких більш важких побратимів. В його основі - зв'язка з уже знайомого Intel Core i7-6700HQ, 16 Гб пам'яті (які можна розширити до 64 Гб) і високопродуктивної відеокарти NVIDIA GeForce GTX 970M з 6 Гб відеопам'яті. Небагато знайдеться ігор, які змусять вас зрушити повзунок з ультра-високих або високих налаштувань в сторону середніх.
Дискова система знову-таки складається з террабайтового жорсткого диска і 256 Гб SSD. Оптичного приводу місця не знайшлося. У дисплеї MSI GS60 6QE Ghost Pro встановлена ​​4K-панель, повне вирішення якої стане в нагоді тільки для роботи і перегляду розважального контенту, а ось гри в 4K цей ноутбук не витягне.

Крім іншого, модель здатна сподобатися міцним металевим корпусом і двома «фішками» виробника - вбудованою клавіатурою Steelseries з повнокольоровим підсвічуванням і акустикою Dynaudio з використання звукової системи Nahimic.

5. Acer Predator 17 G9-791-7509

Acer Predator 17 G9-791-7509

Ціна від: 74000 грн

п'ятірку потужних ігрових ноутбуків відкриває представник відносно молодий лінійки Acer Predator. Власне ігрові моделі не новинка для Acer, але раніше вони не були виділені під окремим суббрендом. Тепер же їх простіше знайти в широкому асортименті пропозицій компанії.

Acer Predator 17 G9-791-7509 - це 17 дюймова модель вагою майже в чотири кілограми. Зростання ваги щодо компактних моделей викликаний не стільки збільшенням діагоналі екрана, скільки більш потужною системою охолодження і великою кількістю внутрішніх компонентів. Так, в цьому лептопі крім SSD на 256 Гб встановлений жорсткий диск на 2 Тб і DVD-привід.
У плані продуктивності у цій моделі все передбачувано: процесор Intel Core i7-6700HQ, 32 Гб ОЗУ з максимально доступних 64 Гб і топова мобільна відеокарта NVIDIA GeForce GTX 980M з 4 Гб відеопам'яті. Завдяки гарному охолодженню практично всі ігри на такій конфігурації підуть на ультра-налаштуваннях. Звичайно, не в 4К дозволі, а в більш щадному Full HD. Але це теж дуже не погано.
З конструктивних особливостей моделі, крім хижого дизайну, хочеться звернути увагу на виділені ігрові клавіші і ряд кнопок для запису макросів. Зручна річ, якщо ви звикли користуватися ігровими клавіатурами.

4. MSI GT72S 6QF Dominator Pro G

MSI GT72S 6QF Dominator Pro G

Ціна від: 94000 грн

Четверте місце зайняв ноутбук MSI GT72S 6QF Dominator Pro G. Ця модель знаходиться в тих же розмірно-вагових межах, що і Acer Predator. У нього в два рази більший обсяг SSD (це при тому, що в системі реалізований RAID масив з декількох твердотільних накопичувачів) і в два рази менше - жорсткого диска. Так само в ньому знайшлося місце для DVD-приводу і купи приємних геймерської оці і слуху технологій: клавіатурі Steelseries з підсвічуванням і макросами, підсвічування корпусу, динаміків Dynaudio, висновків системи звуку 5.1 та інших ласощів.
Все це підкріплено найсвіжішої і найшвидкіснішій версією процесора Intel Core i7-6820HQ, 32 Гб оперативної пам'яті (з доступних 64 Гб) і відкритий NVIDIA GeForce GTX 980м з максимальним для неї обсягом відеопам'яті - 8 Гб. Цього достатньо, щоб грати з максимальною якістю графіки в найновіші ігри і навіть для роботи з VR додатками. Причому в цьому лептопі встановлена ​​матриця, що підтримує NVIDIA G-Sync. А значить, можна забути про артефактах зображенні, пов'язаних з розбіжністю частоти генерації і відображення кадрів - все буде йти плавно і з максимальною якістю.

3. Dell Alienware 17 (A7S7161SDDW-46)

Dell Alienware 17 (A7S7161SDDW-46)

Ціна від: 79500 грн

Третє місце зайняв ноутбук одного з найстаріших і іменитих виробників геймерських ПК і лептопів. Техніка з личком інопланетянина не перший рік є об'єктом жадання любителів комп'ютерних ігор. Dell Alienware 17 продовжує цю традицію. Відомий «інопланетний» дизайн металевого корпусу, діагональ 17 дюймів і майже чотири кілограми ваги приховують в собі самі «вершки» фірмових технологій Dell. Дуже непогана клавіатура і великий тачпад, що настроюється до дрібниць ілюмінація, найпотужніша система охолодження і збалансована акустична система нікого не залишать байдужими.
Процесор в цьому ноутбуці такої ж, як і у MSI GT72S 6QF Dominator Pro G, пам'яті на старті вполовину менше, хоча максимум той же - 64 Гб. Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 980M з 4 Гб відеопам'яті. Про найважчих фотореалістичних текстур пакетах варто забути, а так - продуктивність відео не гірше, ніж у MSI (а ціна помітно нижче). Звичайно, варто враховувати, що це не відноситься до ігор з 4К-дозволом - тут доведеться стримати свої апетити до високих-середніх налаштувань графіки. В іншому прискіпатися до ноутбука нема в чому.

2. Asus GX700VO



Ціна від: 126000 грн

Друге місце займає унікальний апарат. Asus GX700VO - перший ноутбук, в якому використана док-станція з водяним охолодженням. Сам по собі цей лептоп від Asus (3,9 кг) вписується в середню вагу потужного ігрового ноутбука. Але ось з доком він витягує вже на 8,5 кг - справжній монстр. Для його перевезення в комплектацію навіть включений валізу на колесах, куди складаються обидві частини конструкції.

Всередині ноутбука міць вже знайомого Intel Core i7-6820HQ з 32 Гб оперативної пам'яті (яку можна наростити до 64 Гб). У лептопі встановлена ​​NVIDIA GeForce GTХ 980 (настільний варіант, а не мобільний) з 8 Гб відеопам'яті. Навіть без водяного охолодження ця начинка здатна впоратися з будь-якими сучасними іграшками. А при підключенні дока ноутбук можна розігнати для найвищої продуктивності, перед якою не встоять і хіти майбутніх років. Екран в ньому теж з підтримкою NVIDIA G-Sync, так що в будь-якому випадку зображення на екрані буде без розривів і артефактів.

1. MSI GT80S 6QF Titan SLI (GT80S6QE-278UA)

MSI GT80S 6QF Titan SLI (GT80S6QE-278UA)

Ціна від: 147000 грн

Перше місце дісталося ще одному унікальному апарату. MSI GT80S 6QE Titan SLI - це перший ноутбук з механічною клавіатурою . Це монстр має діагональ 18,4 дюйма і вагою під п'ять кілограм. У закритому стані він виглядає просто як великий лептоп. Але досить його відкрити, щоб зрозуміти, що це зовсім не звичайний гаджет. Перше, що кидається в очі - зміщена в передню частину корпусу клавіатура. Тачпад розміщений праворуч від клавіатурного блоку і може перемикатися в режим сенсорного нампада. Широкий простір між клавіатурою і екраном начебто нічим не зайнято, але насправді під ним знаходиться потужна начинка апарату і система її охолодження.
Усередині цього ноутбука встановлений найшвидший мобільний процесор Intel Core i7-6920HQ з 32 Гб ОЗУ (яку можна наростити до 64 Гб). Відеокарта тут не одна, а відразу дві - десктопні NVIDIA GeForce GTХ 980 з 8 Гб відеопам'яті. Такого запасу продуктивності досить для того, щоб запускати будь-які ігри на ультра-налаштуваннях, і вистачить його ще надовго. Також це ноутбук без проблем справляється з ненажерливими VR-іграшками.
Екран в MSI GT80S 6QE Titan SLI оснащений матрицею Full HD, що підтримує NVIDIA G-Sync, що гарантує високу якість зображення в іграх. Дискова система складається з террабайтного жорсткого диска і RAID-0 з 512 Гб SSD накопичувачів. Не забули в MSI і про оптичних дисках - в Titan встановлений привід Blue-Ray. Загалом, в цій моделі реалізована максимальна підтримка як нових, так і старих технологій.

підсумки

Звичайно технології оновлюються, і цей TOP ігрових ноутбуків з часом застаріє. Але потрапивши в «струмінь», виробники не поспішають радикально змінювати асортимент пропонованих моделей. Так що як мінімум пару років лідерами цього сегменту ринку будуть залишатися Dell Alienware, ASUS і MSI з приблизно такими ж моделями. Єдине, що буде мінятися - це індекси в назвах, а стара начинка буде замінюватися найсвіжішими процесорами і відеокартами.


Ну що, переконали ми вас, в тому, що ігрові ноутбуки заслуговують на увагу?
Задумалися про те, до яких моделям варто придивитися?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика