Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Тест топового HDD-плеєра iRiver - E10

У прагненні обігнати самі розумієте кого у інших виробників, продукти яких не мають такої високої узнаваемостью у всьому цивілізованому світі, є кілька способів виділити свої дітища на тлі потужного конкурента. Одна з таких можливостей виділитися - оснастити свої продукти незвичайними функціями, яких немає у інших плеєрів. плеєр iRiver E10 спирається саме на цей спосіб. Він не просто плеєр, але і пульт для телевізора.

iRiver E10

плеєр iRiver E10 - останнє рішення компанії на основі жорсткого диска

Однак конкурувати з пристроєм, імені якого ми не називаємо, буде все одно складно. Не будемо таїти головну причину - при схожій ціні і великих габаритах, ніж у самого популярного в світі програвача, у продукту iRiver 6 Гбайт пам'яті проти 8 у конкурента. Плюс використання мікровінчестером замість компактною і легкою флеш-пам'яті не найкращим чином позначилося на масогабаритних характеристиках. Однак давайте не будемо упередженими і розглянемо по можливості сильні і слабкі сторони плеєра E10 .

Дизайн і конструкція

У продаж надійшло два колірних рішення плеєра - чорне і біле. До нас в руки потрапив перший варіант, який, на наш погляд, виглядає більш виграшно, по-перше, в силу більш вдалого поєднання дизайну і кольору, а, по-друге, з тієї причини, що світлі відтінки в цифровій техніці вже встигли за кілька років приїстися. Чотири основні кнопки управління мають світліший колір і виділяються на тлі чорного пластика корпусу.

Габарити iRiver E10 стандартні для пристрою на мікровінчестером

Органи управління на перший погляд більш ніж стандарти для сучасного мультимедійного пристрою. На лицьовій панелі, крім уже згаданих парних основних кнопок, за допомогою яких здійснюється перемикання між пунктами меню та композиціями, знаходяться кнопка включення пристрою і клавіша швидкого повернення в головне меню. Там же, само собою, знаходиться ЖК-дисплей.

На лівій грані пристрою є перемикач, який блокує клавіатуру на управління відтворенням, але автоматично включає режим пульта дистанційного керування - головну «фішку» пристрою, яка відрізняє його від продуктів інших виробників, але більш докладно ми поговоримо про це нижче. Там же, зліва, знаходиться втоплена в корпус кнопка перезавантаження плеєра в разі його зависання, яка, зізнаємося чесно, не знадобилася нам жодного разу.

Основні органи управління iRiver E10 зосереджені на лицьовій панелі

Справа нічого особливо цікавого нами виявлено не було. Є тільки регулятор гучності і мікрофон, який служить для запису голосових заміток на вбудований диктофон. Знизу все також стандартно - роз'єм Jack 3,5 для підключення навушників і порт для підключення плеєра до ПК. На жаль, він не стандартний miniUSB, а являє собою фірмову розробку компанії, виключаючи можливість роботи зі звичайними кабелями.

Що стосується зручності роботи з клавіатурою і органами управління, то все продумано досить грамотно. Ніяких явних незручностей при роботі з кнопками не виявлено. Конструкція також здається цілком надійною, дозволяючи припустити, що в майбутньому плеєр залишиться таким же міцним, як і відразу після покупки, позбавивши користувача від неприємних сюрпризів у вигляді несподіваного люфту або чогось серйозніше.

Плеєр в справі

Екран плеєра має роздільну здатність 128х128 пікселів при підтримці більше 65 тис. Відтінків. Показники досить середні для сучасних медіапристроїв. Також варто відзначити, що на сонці екран досить сильно сліпне, що ускладнює його використання - яскравості екрану дійсно не вистачає. У приміщенні або метро ніяких подібних проблем, звичайно ж, немає.

Перемикач блокування, який активує режим пульта ДУ

Для управління параметрами роботи пристрою, а також, природно, для перемикання між композиціями, користувачеві пропонується використовувати фірмовий інтерфейс компанії, який до цього був використаний в моделі

На лівій грані iRiver E10 розташований всім знайомий регулятор гучності

Для роботи з музикою плеєр слід підключати до ПК, де встановлена ​​програми для формування бази пристрою. iRiver Plus 2 володіє цілком зрозумілим інтерфейсом, хоча у нього немає настільки симпатичних елементів оформлення, які властиві програмі з досить схожою назвою. Але, як нам здається, «краси» - річ, звичайно, важлива, але на перше місце повинні ставитися, в першу чергу, зручність управління вашої фонотекою і швидкість синхронізації з пам'яттю плеєра. Тут все це присутнє. До слова, ніщо не заважає вам підключити програвач до комп'ютера, минаючи програму, як звичайний зовнішній накопичувач. Але в такому випадку треки прослухати буде можна, але вони не будуть зручно розбиті по виконавцям або альбомами, а стануть доступні через пункт меню «Обзор». По суті, це звичайний браузер контенту. Багатьом дійсно зручніше управляти відтворенням саме таким способом, а ми в свою чергу лише подякуємо виробника за те, що він не став обмежувати користувача одним способом.

Багатьом дійсно зручніше управляти відтворенням саме таким способом, а ми в свою чергу лише подякуємо виробника за те, що він не став обмежувати користувача одним способом

Серед плеєрів на мікровінчестером, iRiver E10 - один з кращих

Перейдемо до функції роботи плеєра в ролі пульта дистанційного керування. Управляти можна телевізором, перемикаючись між каналами, регулювати гучність і, само собою, вимикати і включати ТВ. Для того щоб команди, що надходять з плеєра, сприймалися більш чітко, доводиться досить точно націлювати ІК-вічко на приймач на телевізорі. Управляти оригінальним пультом зручніше. Ще одним мінусом стала відсутність телевізора автора в списку підтримуваних моделей. Thompson, погодьтеся, є досить поширеною і популярною у нас в країні маркою, але її чомусь в списку підтримуваних не виявилося (хоча там були зовсім екзотичні назви).

Робота інших, більш традиційних для плеєрів функцій нарікань не викликало. Пристрій має прекрасне звучання, якісний FM-тюнер і зручний диктофон. Про те, що працює плеєр без явних збоїв в передбаченому ПО, ми вже згадали вище.

підсумки

Головна причина, яка може стати каменем спотикання на шляху до покупки даного плеєра, була викладена нами на самому початку - фактично за ті ж гроші можна купити більш ємну і менш габаритну модель від конкурента. Ніяких інших причин для цього немає - технічно плеєр практично бездоганний, функція ПДУ цілком забавна для такої «фішки», а звучання на традиційному для компанії рівні.

Основні плюси:

  • якісне звучання
  • Цікава функція ПДУ
  • хороша функціональність

Основні мінуси:

  • Мала яскравість дисплея
  • У списку підтримуваних ТВ немає деяких популярних моделей

Середня роздрібна ціна iRiver E10 в жовтні 2006 року становить 8500 рублів

Олеся Лахова

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика