Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Тест і огляд: Microsoft Surface 3 - бюджетний планшет на Windows 8.1

З планшетом Surface 3 Microsoft вирішила порвати з колишніми традиціями, оскільки ми вперше отримуємо варіант не-Pro Surface зі звичайною версією Windows 8 З планшетом Surface 3 Microsoft вирішила порвати з колишніми традиціями, оскільки ми вперше отримуємо варіант не-Pro Surface зі звичайною версією Windows 8.1. Так що тонкий 10,8 "планшет дозволяє запускати все різноманіття додатків Windows. Але чи зможе" молодший "Surface стати ідеальним планшетом Windows?

Коли Microsoft вперше представила покоління Surface влітку 2012, апаратна начинка виявилася не зовсім переконливою. положення врятував Surface Pro , Який забезпечив пристойну продуктивність завдяки процесору Ivy Bridge ULV, але планшет активно охолоджувався, а час автономної роботи залишало бажати кращого. Щодо звичайного Surface , То перед Microsoft постала дилема: з допомогою доступних процесорів x86 випустити бажаний продукт навряд чи було можливо. В якості тимчасового рішення Microsoft вирішила спертися на процесори ARM (NVIDIA Tegra 3 в планшеті Surface, NVIDIA Tegra 4 в планшеті Surface 2). Тільки так планшет зміг забезпечити розумний рівень продуктивності з пасивним охолодженням, разом з тим він виявився тонким і легким.

Але у подібного рішення з'явився і свій недолік: Microsoft довелося спеціально розробляти версію Windows для процесорів ARM. В результаті народилася Windows RT. За призначеному для користувача інтерфейсу дана операційна система практично не відрізняється від стандартної Windows 8 (.1), але звичні додатки x86 під Windows RT ви запускати не зможете. Користувачам Windows RT довелося задовольнятися додатками з Windows Store. Однак асортимент додатків збільшувався повільно, партнери по виробництву платформи почали "відвалюватися" від Microsoft через недостатню популярності RT.

Коли на ринок вийшов спадкоємець Microsoft Surface 2 , Стало очевидно: майбутнє у Windows RT вельми туманно. Але технічно другий планшет Surface виявився вельми переконливим. Microsoft вдалося влучивши сімейство Surface практично в усіх відношеннях, ми отримали пристойну продуктивність, дисплей Full-HD і тривалий час автономної роботи. Але перехід на звичайну версію Windows 8.1 Microsoft вирішила зробити тільки з третім поколінням Surface.

Перехід на архітектуру x86 був цілком розумним кроком, з огляду на технічний прогрес процесорів Intel Atom. Обраний Microsoft процесор Atom x7-Z8700 можна назвати відмінним прикладом. Він оснащений чотирма ядрами "Airmont" на частоті до 2,4 ГГц, але Intel вказує теплової пакет SDP всього 2 Вт. Висока ефективність досягається завдяки переходу на 14-нм техпроцес. Час автономної роботи для планшетів Surface 2 і Surface 3 Microsoft заявила до 10 годин. Наші тести покажуть, чи зможе планшет протриматися не гірше за свого попередника, не дивлячись на різну процессорную архітектуру. Звичайно, в Surface 3 відбулися й інші зміни, про які ми розповімо в статті.

Процесор

Intel Atom x7-Z8700 (кеш 2 Мбайт, від 1,6 ГГц до 2,4 ГГц) Дисплей 10,8 ", 1.920 x 1.280 пікселів, співвідношення сторін 3: 2 Акумулятор До 10 годин автономної роботи (інформація виробника) Камера ( фронтальна) 3,5 МП Камера (тилова) 8 МП Пам'ять 2 Гбайт ОЗУ, 64 Гб флеш пам'яті, або 4 Гбайт ОЗУ і 128 Гбайт флеш-пам'яті Габарити / вага 267,0 x 187,0 x 8,7 мм, 622 г

Повний список функцій представлений на останній сторінці огляду.

Microsoft підвела під зміна архітектури і нову цінову політику. Surface 3 буде продаватися істотно дорожче попередника. Коли ми тестували Surface 2, за планшет просили близько 450 євро. Наступник, між тим, стартував в Європі за ціною 599 євро - причому дана ціна вказана тільки за планшет з 2 Гбайт ОЗУ, 64-Гбайт флеш-накопичувачем і тільки Wi-Fi. У Росії на момент публікації планшет ще не з'явився. Аксесуари в дану ціну не входять. За стилус Surface (49,99 євро), Surface 3 Type Cover (149,99 євро) і док-станцію Surface 3 (229,99 євро) доведеться доплачувати окремо. Таким чином, ціна Surface 3 з аксесуарами може легко перевищити 1.000 євро - не забувайте, що перед нами планшет з процесором Intel Atom. Студентам і викладацькому складу надається знижка 10 відсотків при покупці Surface 3 і аксесуарів в Microsoft Store. Таким чином, ціна початкового рівня для студентів складе близько 539 євро.

Ми рекомендуємо подивитися відеоролик розпакування і першого знайомства Microsoft Surface 3.


Але чи зможе" молодший "Surface стати ідеальним планшетом Windows?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика