Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Тест і огляд: ASUS ROG XG Station 2 - хороша ідея, але поки "сира"

Модулі для відеокарт з'явилися досить давно, але лише недавно вони змогли перейти з пропрієтарних підключень на універсальний і швидкісний інтерфейс Thunderbolt 3 з портом Type C Модулі для відеокарт з'явилися досить давно, але лише недавно вони змогли перейти з пропрієтарних підключень на універсальний і швидкісний інтерфейс Thunderbolt 3 з портом Type C. Зовнішня відеокарта дозволяє істотно збільшити ігрову продуктивність ноутбука або міні-ПК. У грудні ми протестували ASUS Transformer 3 Pro , Перетворивши його в ігрову систему. В статті ви можете ознайомитися з тестами продуктивності ASUS ROG XG Station 2, рівнем шуму, енергоспоживанням і температурами.

Але в грудні ми відзначили , Що перетворити ASUS Transformer 3 Pro в ігрову станцію за допомогою ASUS ROG XG Station 2 все-таки проблематично, оскільки апаратна начинка конвертованого ноутбука націлена на ефективність, вона занадто повільна для ігор. Ми змогли збільшити графічну продуктивність, але до вибору відеокарти слід ставитися обережно. High-end NVIDIA GeForce GTX 1080 або AMD Radeon R9 Fury X просто стануть марною тратою грошей через обмежену продуктивності CPU процесора U-класу.

І в грудневих тестах ми зіткнулися з проблемами, пов'язаними з обмеженнями ультрабука: тактові частоти "плавали", як і продуктивність процесора. Але проект все одно виявився успішним. У поєднанні з NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti або навіть GeForce GTX 1060 ми змогли отримати плавну частоту кадрів у всіх сучасних іграх.

Нижче ми знову протестуємо ASUS ROG XG Station 2, але тепер вже з більш продуктивним процесором HQ. Який приріст продуктивності ми отримаємо в порівнянні з інтегрованим графічним ядром ноутбука? Що станеться, якщо навантажити пропускну здатність Thunderbolt 3 передачею файлів через USB 3.1 �� Gigabit Ethernet? Чи не зупиниться сервіс дискретної відеокарти? Яку відеокарту найвигідніше брати для такої системи? Наскільки зручна подібна конфігурація, чи коректно зовнішній модуль працює з ноутбуками інших виробників? Настав час внести ясність.

Модуль ASUS ROG XG Station 2 став одним з перших рішень на ринку з підтримкою Thunderbolt 3. Раніше ми тестували модуль Alienware Graphics Amplifier , Але він використовував пропріетарний інтерфейс, вибір сумісних ноутбуків був дуже обмеженим. Завдяки роз'єму USB Type C і протоколу Thunderbolt 3 сумісність набагато краще - принаймні, в теорії. Модуль підключається безпосередньо до ноутбука, завдяки додатковим інтерфейсів USB він може служити і в якості док-станції для різної периферії, в тому числі жорстких дисків, принтерів або простий клавіатури і миші. Інтегрований в модуль і мережевий інтерфейс, в результаті ноутбук можна підключати одним кабелем через модуль до домашньої мережі та Інтернету. За інформацією ASUS, новий модуль XG Station 2 підтримує plug & play, причому навіть під час роботи.

Перед тим, як ми перейдемо до тестів, дозвольте розглянути ASUS ROG XG Station 2 більш детально.


Який приріст продуктивності ми отримаємо в порівнянні з інтегрованим графічним ядром ноутбука?
? Gigabit Ethernet?
Чи не зупиниться сервіс дискретної відеокарти?
Яку відеокарту найвигідніше брати для такої системи?
Наскільки зручна подібна конфігурація, чи коректно зовнішній модуль працює з ноутбуками інших виробників?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика