Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Стиль Windows Aero | Секрети Windows 7

В операційній системі Windows Vista вперше були використані можливості сучасних відеоадаптерів для відображення елементів інтерфейсу. Це дозволило створити новий стиль оформлення Windows Aero з високоякісними візуальними ефектами. У Windows 7 цей стиль отримав подальший розвиток, наявні ефекти були в значній мірі доопрацьовані, а також з'явилися нові.

Для відображення інтерфейсу в стилі Windows Aero відеоадаптер повинен відповідати необхідним вимогам (див. Розд. 2.1). Ефекти Aero недоступні в редакціях «Початкова» і «Домашня базова». Крім того, ці ефекти можна відключити за допомогою налаштувань системи.

Якщо стиль Windows Aero буде відключений з тих чи інших причин, Windows автоматично задіє так званий спрощений стиль, в якому будуть доступні більшість нових можливостей для управління вікнами, але все візуальні ефекти будуть відключені. У спрощеному стилі замість ескізів вікон відображаються їх назви, але ви можете користуватися списками переходів, прив'язкою вікон за допомогою миші і деякими іншими новими функціями.

Щоб домогтися роботи Aero в Windows Vista, користувачам нерідко доводилося самостійно перевіряти і налаштовувати різні системні параметри. У Windows 7 є спеціальні засоби для усунення неполадок, за допомогою яких включити стиль Aero можуть навіть недосвідчені користувачі, виконавши всього кілька клацань кнопкою миші. Для цього потрібно зробити наступне.

64

1. Клацнути правою кнопкою миші на значку Центру підтримки

Р ис. 3.5. Результат роботи модуля усунення неполадок Aero

Також може бути корисним:

  1. Інтерфейс і робота з даними
  2. Теми Робочого столу
  3. Windows Aero
  4. Ефекти управління вікнами Aero Snap і Aero Shake
  5. Огляд новинок інтерфейсу Windows 7

Інші новини:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика