Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Стала відома ємність батареї Samsung Galaxy S7 edge

Минулого тижня в базі даних американського регулятора FCC з'явилися заявки на сертифікацію смартфонів Galaxy S7 і S7 Edge для операторів мобільного зв'язку Verizon, AT & T, T-Mobile і US Cellular, але інформації про ємності акумуляторної батареї там не виявилося

Минулого тижня в базі даних американського регулятора FCC з'явилися заявки на сертифікацію смартфонів Galaxy S7 і S7 Edge для операторів мобільного зв'язку Verizon, AT & T, T-Mobile і US Cellular, але інформації про ємності акумуляторної батареї там не виявилося. Нічого дивного в цьому немає, так як документація доповнюється в міру проходження пристроями різних етапів сертифікації. Ця важлива відсутня деталь була заповнена тільки зараз - FCC додав в документацію по новому флагману південнокорейського гіганта скріншот, де вказана ємність акумулятора Samsung Galaxy S7 edge - 3600 мА • год.

На жаль, для стандартної моделі Samsung Galaxy S7 ця характеристика поки не вказується, але, судячи з попередніх чуток і витоків, ємністю батареї може становитиме 3000 мА • год, чого повинно бути достатньо для двох днів автономної роботи апарату в змішаному режимі. Якщо все дійсно так, то це дуже хороший результат за сучасними мірками - більшість присутніх зараз на ринку флагманських смартфонів працюють на одному заряді акумулятора в кращому випадку півтори доби.

Крім того, якщо порівнювати Galaxy S7 і Galaxy S7 edge по параметру АКБ, виходить дуже цікава картина. Припустимо, що зазначена джерелом інформація достовірна, і мова дійсно йде про S7 edge, а не про більшої версії S7 edge plus. Тоді виходить, що така велика різниця в ємності батареї (до цього моменту лінійка флагманських смартфонів Samsung не бачила батарей таких ємностей) може стати вирішальним фактором при розгляді моделей однієї лінійки.

джерело: phonearena

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика