Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що потрібно знати перед покупкою зовнішнього акумулятора

  1. Тільки брендові зовнішні акумулятори
  2. Правильно вважайте кількість повних зарядок
  3. Li-ion (18650) проти Li-pol
  4. Заряджайте Power Bank мережним адаптером
  5. «Можна я куплю Mi Power Bank? Він дешевий і ємний! »
  6. висновок

Вже так склалося, що практично вся наша редакція віддала перевагу зовнішнім акумуляторів, а не чохлам-зарядка для своїх гаджетів

Вже так склалося, що практично вся наша редакція віддала перевагу зовнішнім акумуляторів, а не чохлам-зарядка для своїх гаджетів. Після розповіді про семи найякісніших представників жанру, ми вирішили заглибитися в тему і пояснити, на які параметри варто звернути увагу при виборі кишенькової батарейки, адже загубитися або нарватися на підробку серед достатку подібних девайсів не складе особливих труднощів. Отже, що ж потрібно знати перед покупкою зовнішнього акумулятора?

Зовнішні акумулятори - це відмінне рішення проблеми швидко розряджається техніки. З хорошим Power Bank'ом ви зможете нещадно експлуатувати смартфон, планшет і інші гаджети далеко від штатного зарядного пристрою, так як цей невеликий цеглинка (форми бувають різні) завжди поділиться mAh. На всякий пожежний, відзначимо, що mAh (міліампер годину) - одиниця виміру ємності акумуляторів. Вона і інші цікаві параметри будуть часто фігурувати в цій статті, з якої ви дізнаєтеся, що навіть у зовнішніх акумуляторів є свої заморочки.

Тільки брендові зовнішні акумулятори

Тільки брендові зовнішні акумулятори

До речей, затаврований відомою торговою маркою, можна ставитися по-різному, але у випадках з зовнішніми акумуляторами, як ми встигли переконатися на практиці, значний логотип грає важливу роль. Незважаючи на те, що практично всі «павербанкі» виробляються в Китаї, від замовника тієї чи іншої партії залежить багато чого. Найголовніше гідність брендових девайсів - це вказівка реальної ємності. Готові посперечатися, ви не раз стикалися з 50 000 mAh, 100 000 mAh і іншими гігантськими показниками, при тому і за смішні гроші в 1-2 тисячі рублів. Так ось, їх цілком можуть побити якісні «батарейки» всього лише з 5 000 mAh на борту. До того ж, знаючи реальну ємність, легко розрахувати, скільки повних зарядок смартфона або планшета потягне Power Bank. Детальніше про це ми поговоримо пізніше. Зараз - бренди.

Зараз - бренди

Перевірена фірма забезпечить гідне якість збірки, зможе додати якусь ексклюзивну фішку зразок IQ-зарядки, зробить якісний екран відображення відсотків наповнення, упакує все так, що буде не соромно подарувати на День Народження, якщо вже на те пішло. Довіри точно заслуговують:

  • Anker
  • RAVPower
  • JETech
  • iWalk
  • Limefuel
  • Incipio
  • Zendure
  • EasyAcc
  • UNU

Обчислити чесного виробника досить просто: на сторінках пристроїв в тому ж Amazon розписано кількість повних зарядок iPhone, Nexus, iPad, Samsung Galaxy Tab і іже з ними; ціна відповідає якості (пам'ятаєте 50 000 mAh за 1000 руб.?); відомий бренд (див. вище) проганяє сумніви; відсутня доставка в Росію. Останній пункт виявився жартом відсотків на 90, але так вже вийшло, що, дійсно, хороші зовнішні акумулятори безпосередньо з офіційних сайтів і Amazon до нас не відправляються.

Правильно вважайте кількість повних зарядок

Правильно вважайте кількість повних зарядок

Середньостатистичний власник, скажімо, iPhone 6, ємність якого становить 1810 mAh, залазить в магазин, знаходить Power Bank на 10 000 mAh і радісно потирає руки, передчуваючи 5,5 повних зарядок смартфона. Він робить найпопулярнішу помилку на сьогоднішній день!

Він робить найпопулярнішу помилку на сьогоднішній день

Ще раз нагадуємо, що добросовісний виробник великими буквами вказує реальну ємність акумулятора, яка є тільки частиною формули, яка визначає, скільки разів насититься енергією ваш гаджет, перш ніж зовнішня батарейка вичерпається.

Алгоритм розрахунку зарядок

«Реальна ємність» • «показник конверсії» • «здоров'я батареї телефону» / «ємність телефону» = «число повних зарядок пристрої»

З реальної ємністю все зрозуміло, вона вказується «на коробці». Показник конверсії відповідає за відсотки, що залишилися «павербанка» після його нагрівання і енерговитрат на контроль всіх операцій усередині зовнішнього акумулятора. Конструктивно беремо 0,8. Здоров'я батареї телефону - кількість повних циклів заряду, передбачених виробником. Десь після 500 циклів здоров'я iPhone знижується на 20%. Тому в розрахунку беремо бувалий телефон і теж ставимо 0,8. Ємність відома - 1810 mAh у iPhone 6. Вважаємо:

10 000 • 0,8 • 0,8 / 1810 = 3,54

Виходить, що хороший зовнішній акумулятор зможе зарядити далеко не новий iPhone 6 аж 3.54 рази, які сильно відрізняються від наївних очікувань. Підставляйте власні значення і підбирайте ємність, необхідну для конкретного числа зарядок.

Li-ion (18650) проти Li-pol

Li-ion (18650) проти Li-pol

У якій би гарний корпус виробник не одягли зовнішній акумулятор, скільки виходів, кнопок і ліхтариків не зробив, все одно головним в забезпеченні оточуючих пристроїв енергією залишатиметься батарея самого «павербанка». В основному сучасні моделі забезпечуються літій-іонними (Li-ion або 18650) і літій-полімерними (Li-pol) батареями. Li-ion схожі на звичайні «пальчикові» батарейки, в той час як Li-pol можуть набувати досить пластичну форму. Подивіться хоча б на тоненькі макбуков - очевидний приклад використання Li-pol. Це, до речі, одна з переваг полімерів.

Це, до речі, одна з переваг полімерів

Що ж стосується технічних характеристик, то єдине відчутна відмінність - це кількість циклів заряду-розряду. В Li-ion цей показник впирається в 1000 разів, а у Li-pol знаходиться в проміжку 1000 - 5000 разів. Ще варто згадати, що Li-ion практично з перших місяців починають втрачати ємність, чого не спостерігається за Li-pol. Однак, літій-іонні акумулятори постійно вдосконалюються, тому ми не ризикнемо заявляти точні цифри «зниклих» mAh з того чи іншого Power Bank'а.

Однак, літій-іонні акумулятори постійно вдосконалюються, тому ми не ризикнемо заявляти точні цифри «зниклих» mAh з того чи іншого Power Bank'а

Ті, хто радить вимикати смартфони на автозаправках, побоюючись за займання акумуляторів, виділили такий параметр, як нагрів. Li-ion гріється сильніше, тому Li-pol видається більш безпечним. Знову-таки зауважте, якісний зовнішній акумулятора вистачатиме прожжёт дірку в підлозі і навряд чи розжариться до красна, а тому цей критерій відноситься, скоріше, до примх. Власне, як вага і розміри. Ще пара порівнянь нижче:

  • Li-ion дешевше. Li-pol дорожче.
  • В Li-ion щільність енергії вище, за рахунок чого досягається велика ємність. В Li-pol щільність нижче.
  • Li-ion має більш високий показник саморазряда (розрядка в автономному режимі). Li-pol - низький.

Виробники ніколи не скажуть вам, що літій-іонний зовнішній акумулятор буде втрачати доступні mAh згодом, як і не згадано про саморозряд. З іншого боку, хочеться сподіватися на прогрес Li-ion'них технологій і вірити, що обраного Power Bank'а вистачить до тих пір, поки не захочеться купити новий :)

Заряджайте Power Bank мережним адаптером

Заряджайте Power Bank мережним адаптером

Ця рада актуальна після покупки, але ми все одно його напишемо. Зовнішній акумулятор не зіпсується, якщо приєднати його до комп'ютера і залишити до тих пір, поки шкала ємності не дійде до 100%. Просто таким способом він буде заряджатися куди довше. З інтерфейсу USB можна вичавити максимум 0,5 А, в той час як звичайні мережеві адаптери легко видадуть 2.1 А, які наповнять Power Bank в 4 рази швидше. Практично всі вставляються в електричну розетку «зарядки» від мобільних девайсів мають відповідне напруга 5 В (плюс-мінус), тому адаптер довго шукати не доведеться.

«Можна я куплю Mi Power Bank? Він дешевий і ємний! »

»

Звичайно, можна, якщо не відчуваєте проблем з Фортуною. Цей зовнішній акумулятор дуже люблять підробляти, тому велика ймовірність нарватися на сильно занижену ємність. Може бути, вам пощастить і заявлені 16 000 mAh залишаться 16 000 mAh, а не заб'ються цвяхами на 80%. Для підстраховки найкраще замовляти через офіційний сайт або перевірені контори. Доставку в Росію вони не підтримують, зате існують компанії-посередники на кшталт бандерольку , Shopfans і інших представників, які за адекватні гроші відправлять посилку через океан.

висновок

Ми спеціально залишили за бортом дизайн, вага і габарити зовнішніх акумуляторів. Спираючись на наші інструкції, ви без праці визначитеся і з цими параметрами на власний смак. Сподіваємося, що ця стаття виявилася корисною. ;)

Отже, що ж потрібно знати перед покупкою зовнішнього акумулятора?
«Можна я куплю Mi Power Bank?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика