Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що всередині iPhone 8? Розбір Айфон 8

 1. Нутрощі iPhone 8 Апаратна архітектура iPhone часто цікавить користувачів не менше, ніж зовнішній...
 2. Що лежить всередині iPhone 8?
 3. Плата і процесор
 4. Інші нововведення і доопрацювання
 5. висновок
 6. Ремонт iPhone 8
 7. ми в соціальних мережах
 8. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Нутрощі iPhone 8

Апаратна архітектура iPhone часто цікавить користувачів не менше, ніж зовнішній вигляд пристрою, оскільки саме внутрішні технології визначають надійність і ремонтопридатність смартфона. Ще з моменту анонса було ясно, що нові технології неодмінно позначаться на схемі iPhone 8, але тільки зараз нам стали відомі технічні тонкощі нового пристрою, завдяки чому ми зможемо здійснити ремонт iPhone 8 .

Підсумки розбирання iPhone 8: огляд апаратної частини

Незважаючи на оновлений дизайн і функціонал, iPhone 8 навряд чи можна назвати по-справжньому новим пристроєм: якщо раніше компанія йшла на кардинальні зміни з релізом кожного нового покоління, то сьогодні відрізнити різні моделі iPhone стає не так просто.

До появи iPhone X головним пристроєм на ринку смартфонів є, мабуть, самий парадоксальний iPhone: восьме покоління культового смартфона навряд чи можна назвати повноцінним апгрейдом з точки зору концепції, однак апаратна "начинка" цього пристрою робить новий гаджет цікавим - по крайней мере, з точки зору інженерії та користувацького досвіду.

Що лежить всередині iPhone 8?

Купивши смартфон в Австралії, в першій хвилі продажів, фахівці негайно приступили до розбирання пристрою.

Безпровідна зарядка

Наші припущення підтвердилися: у глобальному плані iPhone 8 всередині є все той же пристрій, що і рік тому. Виняток становить хіба що модуль Qi для бездротової зарядки. Спеціально для цього модуля в задньому металевому екрані корпусу передбачений виріз, а на місце алюмінієвої кришки прийшла скляна панель.

Взагалі, "скляний" дизайн дозволив інженерам переглянути розташування антен бездротового зв'язку, що створює для iPhone 8 більш преміальний зовнішній вигляд. Цікаво, що скляна кришка являє собою окремий елемент корпусу, що кілька здешевлює ремонт пристрою при появі відколів і подряпин на корпусі.

Якщо говорити про бездротової зарядки, то, завдяки використанню поширеного стандарту, до Вашого iPhone 8 підійде будь-яка Qi-станція, включаючи рішення від Samsung.


акумулятор

Неприємною особливістю стала ємність акумулятора: тепер вона становить 1,821 міліампер-годин проти 1,960 мАч на торішньої моделі. За запевненням Apple, автономність смартфона залишилася на минулому рівні, що є заслугою енергоефективного процесора Bionic.


За запевненням Apple, автономність смартфона залишилася на минулому рівні, що є заслугою енергоефективного процесора Bionic

Плата і процесор

Серцем iPhone 8 є логічна плата з оновленим SoC-процесором. Крім нового чіпа A11, кристал включає 2 GB пам'яті SK Hynix формату LPDDR4.

Крім інших елементів, на платі розташувався LTE-модуль від Qualcomm, а також захищений NFC-чіп від NXP.

Крім інших елементів, на платі розташувався LTE-модуль від Qualcomm, а також захищений NFC-чіп від NXP

Інші нововведення і доопрацювання

Крім іншого, iPhone 8 отримав:

 • Нову скобу для кращого кріплення Lightning-роз'єму;
 • Відсутність прокладок під гвинтами дисплея (що може негативно позначитися на водостійкості);
 • Гвинти Phillips # 000 замість Tri-point;
 • Додатковий скотч для кріплення АКБ.

висновок

Фахівці вказують, що, незважаючи на простоту базового ремонту, розбирання пристрою як і раніше веде до втрати вологостійкості, а заміна деталей на "нижньому" рівні (включаючи задню панель) ускладнюється невдалої з точки зору ремонтопридатності архітектурою смартфона.

iPhone 8 отримав 6/10 в рейтингу ремонтопридатності, що є аж ніяк не найгіршим результатом для техніки Apple в тому числі і сучасних смартфонів в цілому, особливо якщо враховувати більш доступні в порівнянні з конкурентами запчастини.

всі ціни

Ремонт iPhone 8

Актуально на 03.06.2019

Роботи Вартість Термін Гарантія Діагностика iPhone - Безкоштовно! від 0 руб. 30 хвилин 90 днів Детальніше

ми в соціальних мережах

На Facebook ми регулярно публікуємо докладні матеріали та корисні замітки про ремонт і не тільки. Тут теж можна отримати швидкий і точний відповідь на будь-який технічний питання.

У групі VK ми ділимося корисними секретами і відповідаємо на питання. Тут Ви завжди знайдете оптимальне рішення проблеми і приклади нашої роботи.


Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Що лежить всередині iPhone 8?
Що лежить всередині iPhone 8?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика