Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смартфони з хорошою батареєю: добірка трьох моделей

  1. Lenovo S660: недорогий смартфон з хорошою батареєю
  2. Philips Xenium V387: двухсімочний смартфон з хорошою батареєю
  3. Huawei Honor 6: потужний смартфон з хорошою батареєю

Автономність є важливим критерієм при виборі смартфона. Для пристроїв на базі Android ємність батареї є особливо актуальним параметром. Ми вирішили зробити добірку з трьох пристроїв різних цінових категорій, оснащених ємним акумулятором.

Lenovo S660: недорогий смартфон з хорошою батареєю

У бюджетній категорії пристроїв ( до 160 доларів ) Досить складно знайти поєднання ємного акумулятора і сучасного функціоналу. Як правило, виробники жертвують якоюсь частиною функціоналу на догоду ціною.

Єдиним пристроєм, який зможе задовольнити вимоги сучасного користувача, і при цьому відрізняється хорошим акумулятором, можна назвати Lenovo S660. Єдиним пристроєм, який зможе задовольнити вимоги сучасного користувача, і при цьому відрізняється хорошим акумулятором, можна назвати Lenovo S660

Пристрій заснований на базі бюджетного чотирьох ядерного чіпсета від тайванської компанії МТК - МТ6582. У його складі - досить непоганий процесор, що працює на частоті 1.3 ГГц, відеоприскорювач Mali-400 MP2, здатний працювати з сучасними іграми і 1 Гб оперативної пам'яті.

Не можна не згадати і IPS екран, який має діагональ 4.7 ". Він не може похвалитися високою щільністю пікселів, так як його роздільна здатність становить всього 960х540 пікселів. Але, на тлі традиційних для бюджетних смартфонів 800х480, навіть така матриця виглядає привабливо. Тим більше, що кути огляду у неї хороші, а яскравість дозволяє розглядати дисплей навіть на сонці.

Не можна не згадати головне достоїнство (завдяки якому девайс і потрапив в цю статтю) - літій-полімерна батарея, ємністю 3000 мАг. Як заявляє виробник, його вистачить на 36 годин розмови або місяць в режимі очікування. Звичайно, таких показників можна досягти лише в ідеалізованих умовах, але на практиці 8-10 годин іграшки, пару днів в режимі програвання музики в навушниках або тиждень з рідкісними розмовами - Lenovo S660 протягне.

Вартість смартфона на даний момент становить близько 130 доларів США.

Philips Xenium V387: двухсімочний смартфон з хорошою батареєю

Майже всі недорогі смартфони сьогодні оснащені підтримкою двох сім-карт. Але, не всі можуть похвалитися поєднанням ємною батареї, сучасних технічних характеристик і двох слотів під номера.

Компанія Philips, що колись належала голландцям, а сьогодні перебуває в руках китайських власників, вже майже 10 років випускає пристрої з лінійки Xenium, головною перевагою яких є висока ступінь автономності. Сьогодні одним із прикладів таких мобільних телефонів є Philips Xenium V387. Компанія Philips, що колись належала голландцям, а сьогодні перебуває в руках китайських власників, вже майже 10 років випускає пристрої з лінійки Xenium, головною перевагою яких є висока ступінь автономності

Як і розглянутий вище Lenovo, пристрій побудований на базі чіпа МТ6582, який в тестах AnTuTu демонструє близько 20 тисяч очок рейтингу. Тому, проблем з продуктивністю для не дуже вимогливих власників виникнути не повинно. Оперативної пам'яті в девайсе - 2 Гб.

Екран смартфона - п'ятидюймовий, з HD-дозволом (1280х720 пікселів). Щільність картинки в 294 пікселя на дюйм є цілком типовою для пристрою за 200 $ (а саме стільки зараз коштує Philips Xenium V387). Також родзинкою тачскрін є наявність шару загартованого скла Asahi Glass Dragontrail, стійкого до подряпин і легким ударам.

Хороша батарея в ньому має ємність 4200 мАг. У режимі роботи двох сім-карт одночасно, з активною передачею даних, смартфон витримає близько 15 годин безперервного веб-серфінгу. Звичайно, 50 днів в режимі очікування (як заявив виробник) девайс проживе навряд-чи, але ось тиждень помірного використання (трохи дзвінків, трохи музики, трохи роботи з поштою) отримати цілком реально.

На даний момент придбати смартфон V387 можна за ціною близько 200 доларів.

Huawei Honor 6: потужний смартфон з хорошою батареєю

Знайти поєднання високої продуктивності і хороших показників автономності сьогодні якщо не неможливо, то дуже складно. В крайньому випадку, якщо керуватися тими ж критеріями, що і для девайсів середньої цінової категорії. Адже якщо навіть типовий «среднячок» можна посварити за те, що в режимі ігор він тримає «всього» 6 годин, то для флагмана такий показник є досить пристойним.

Прикладом пристрою, який можна назвати смартфоном з хорошою батареєю, є Huawei Honor 6 . Прикладом пристрою, який можна назвати смартфоном з хорошою батареєю, є   Huawei Honor 6

Смартфон побудований на базі чіпсета власної розробки Huawei - HiSilicon Kirin 920. Він володіє вісьмома ядрами, що працюють на частоті до 2 ГГц. В якості графічного чіпа використовується чотирьохядерний Mali T628. Оперативної пам'яті в Honor 6 - 3 Гб, як і личить флагману. Цей зв'язок двох посад здатна набрати в тесті AnTuTu трохи більше 40 тисяч балів, що є хорошим результатом.

Дисплей смартфона має Full-HD дозвіл (1920х108) при діагоналі 5 ". Екран просто чудовий, так як кути огляду у нього максимально можливі, а рівень яскравості достатній для читання інформації з дисплея на сонці.

Батарея в смартфоні незнімна, ємністю 3100 мАг. Він не може похвалитися такими високими показниками автономності, як більш дешеві, але менш продуктивні пристрої. Але, 9 - 11 годин в режимі перегляду фільмів на середу яскравості підсвічування, або 8 - 10 годин веб-серфінгу апарат протриматися здатний.

Ціна пристрою на даний момент стартує з позначки в 300 доларів за версію з 16 Гб пам'яті на борту.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика