Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смартфони за рубль - безкоштовний сир з мишоловки?

16 вересня 2015 15:45

У багатьох країнах світу поширена контрактна система, при якій оператори зв'язку продають смартфони, прив'язані до своїх мереж, за смішними цінами при укладенні довгострокового договору. Російські оператори теж намагаються запропонувати смартфони за дуже низькими цінами. Найдалі в цій справі зайшла МТС, у якій можна купити Samsung Galaxy S6 з 32 ГБ пам'яті за 1 рубль. Правда, така ціна доступна тільки корпоративним клієнтам з персональним обслуговуванням, які підключилися понад 6 місяців тому і мають більше 15 номерів. Крім того, обов'язково треба підключити на 10 місяців послугу Mobile GPRS, абонентська плата за яку становить 3 599 рублів на місяць. За ці гроші пропонуються 90,5 МБ інтернет-трафіку. А що ж пропонується приватним клієнтам?МТС пропонує купити зі зниженими цінами смартфони Alcatel Onetouch Pixi 3, 4, Pop C2 і МТС Smart Start. Перші два стоять 990 рублів і пропонують 4 "TFT-екрани, 3-Мп камери, 512 МБ ОЗУ, 4 ГБ ПЗУ, двоядерні чіпсети MediaTek і досить старі Android 4.2 (Pop C2) і 4.4 (Pixi 3 4). У МТС Smart Start краще камера (5 Мп), зате він коштує 1490 рублів. у обмін на низьку ціну покупець отримує тариф Smart з абонентською платою, яку зобов'язаний виплачувати протягом 6 місяців.Білайн пропонує купити смартфони ще дешевше - за 990 рублів. Мова йде про Jinga Basco XS1 (WVGA-екран, двоядерний MediaTek MT6572, 4 ГБ вбудованої і 512 МБ оперативної пам'яті, 2-Мп і 0,3-Мп камери) і Micromax Bolt S300 (одноядерний чіп Spreadtrum SC7715, 0,3-Мп задня камера, інші характеристики ідентичні). Заковика в тому, що крім самого смартфона, необхідно оплатити використання тарифного плану з лінійки "Все" і додатковий пакет інтернету на кілька місяців вперед. Підсумкова сума перевищує 3000 рублів.Свої пропозиції є і у Мегафона - операторські смартфони Login 3 і Optima. Обидва стоять 1490 рублів і вимагають підключення безлімітного інтернету на кілька місяців вперед, що піднімає ціну до більш ніж 2000 рублів. Login 3 пропонує 4 ГБ пам'яті, 3,5 "HVGA-екран, Android 4.4, 2-Мп камеру і двоядерний процесор MediaTek MT6572. Характеристики Optima аналогічні, хіба що дозвіл камери вище (3 Мп) та екран трохи краще (4" WVGA).Як можна помітити, російські акції далекі від знижок, пропонованих зарубіжними операторами при укладанні контрактів. До того ж ціни на недосконалі смартфони (Мегафон Login 3 відрізняється поганий автономністю, апарати Білайну залочений і не можуть працювати з "чужими" сімки, як і Smart Sprint від МТС, 512 МБ ОЗУ у всіх акційних смартфонах дозволяють з легкістю забути про багатозадачності, а Optima славиться низькими кутами огляду) досить високі. зайшовши в каталог смартфонів "Апорт", можна знайти набагато вигідніші пропозиції.


Виходить, що купити смартфон за рубль (умовно) у операторів неможливо. Всі пропозиції зобов'язують платити щомісячну данину, яка і компенсує збитки від продажу смартфона за зниженою ціною для оператора. Тим, хто купує перший у своєму житті смартфон, такі пропозиції здадуться вигідними - високих вимог до смартфонам вони не ставлять, а платити відразу велику суму не готові. Якщо ж вам потрібно щось хороше, до цих пропозицій краще не придивлятися.


Якщо ж вам потрібно щось хороше, до цих пропозицій краще не придивлятися

© Ілля Нерибов. Mobiltelefon


за матеріалами aport.ru


А що ж пропонується приватним клієнтам?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика