Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смартфон Meizu MX6

  1. зміст
  2. Основні характеристики Meizu MX6 (модель М685Н)
  3. Комплект поставки
  4. Зовнішній вигляд і зручність використання
  5. екран
  6. звук
  7. Камера
  8. Телефонна частина и комунікації
  9. ОС та програмне забезпечення
  10. продуктивність
  11. Теплоснімкі
  12. відтворення відео
  13. Час Автономної роботи
  14. підсумок

Новий стильний десятіядерний представник серії MX

зміст

Новий представник лінійки MX, шостий апарат Meizu в даній серії, отримав ряд помітних відмінностей від попередньої моделі MX5. Був істотно покращено і доведений до досконалості дизайн металевого корпусу, встановлена ​​більш сучасна, найостанніша флагманська платформа MediaTek. Тепер новий десятіядерний представник серії MX став ще трохи могутніше, але головна відмінність все ж має полягати в камері. За твердженням виробника, Sony ексклюзивно для Meizu розробила 12-мегапіксельний сенсор IMX386, який був встановлений в модель MX6 спільно з фазової системою автофокусування і об'єктивом з діафрагмою f / 2,0. Про те, чи вдалося китайцям в результаті помітно поліпшити фотографічну складову, а також про всі інші можливості новинки Meizu читайте в нашому огляді смартфона Meizu MX6.

Основні характеристики Meizu MX6 (модель М685Н)

  • SoC MediaTek Helio X20 (MT6797), 10 ядер: 4 @ 1,4 ГГц (Cortex-A53) + 4 @ 1,9 ГГц (ARM Cortex-A53) + 2 @ 2,3 ГГц (ARM Cortex-A72)
  • GPU ARM Mali-T880
  • Операційна система Android 6.0, Flyme
  • Сенсорний дисплей IPS 5,5 ", 1920 × 1080, 401 ppi
  • Оперативна пам'ять (RAM) 4 ГБ, внутрішня пам'ять 32 ГБ
  • Підтримка Nano-SIM (2 шт.)
  • Підтримка microSD відсутній
  • Мережі GSM / GPRS / EDGE (900/1800/1900 Мгц)
  • Мережі WCDMA / HSPA + (900/1900/2100 Мгц), TD-SCDMA
  • Мережі LTE cat.6 FDD Band 1/3/7, TD-LTE
  • Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac (2,4 і 5 ГГц)
  • Bluetooth 4.1 + BLE
  • GPS, A-GPS, ГЛОНАСС
  • USB 2.0 Type-C, USB OTG
  • Камера 12 Мп (Sony IMX386), фазовий автофокус, f / 2,0, відео 4К
  • Камера фронтальна 5 Мп, f / 2,0, фікс. фокус
  • Датчики наближення, освітлення, магнітного поля, дактилоскопічний, гіроскоп, лічильник кроків
  • Акумулятор 3060 мА · год, незнімний, mCharge 3.0
  • Розміри 154 × 75 × 7,3 мм
  • Маса 155 г

Середня ціна Роздрібні пропозиції

Комплект поставки

Смартфон Meizu MX6 продається в досить великій картонній коробці, оформленій в точності як у Apple iPhone. Китайці в цьому плані абсолютно не сором'язливі: вирішили випустити продукт, схожий на iPhone 6, і скопіювали все, аж до упаковки.

А ось вміст великої коробки на подив скромне: в ній виявився лише сам смартфон, а також зарядний пристрій з максимальним вихідним струмом 2 А при напрузі 5/9/12 В, з'єднувальний кабель і ключик для вилучення карт.

Зовнішній вигляд і зручність використання

У плані дизайну Meizu MX6 став помітно цікавіше MX5: тепер його корпус з округлими бічними гранями доповнений похилим 2.5D-склом передньої панелі, чому апарат став більш обтічним, максимально схожим на iPhone 6, чого творці, напевно, і домагалися. У попередній моделі закруглені боковини різко обривалися на стику з плоским склом, і апарат з гострими крайками не дуже приємно було утримувати в долоні. Тут з цим набагато краще.

Остаточно зник пластик, металу стало ще більше, немає навіть пластмасових вставок на торцях, корпус суцільнометалевий (unibody), а антени укладені в зовнішні тонкі канавки, прикриті композитним матеріалом. Форма канавок в точності нагадує таку у вийшов недавно iPhone 7, і в Meizu стверджують, що вони реалізували таку форму канавок раніше Apple. У будь-якому випадку виглядає це більш витончено, MX6 став самим стильним і цікавим представником лінійки MX.

Що стосується розмірів, то апарат зі своїм великим 5,5-дюймовим дисплеєм виявився набагато більш компактним, ніж представники серії Apple iPhone Plus з таким же розміром екрана. Але, природно, Meizu MX6 більше в розмірах, ніж звичайний iPhone 6. Поверхня металу матова, але все ж смартфон може бути досить слизьким. Якість збірки нарікань не викликає, з цим у Meizu традиційно повний порядок.

На тильній стороні модуль камери злегка випирає за межі поверхні, але це не заважає смартфону лежати на столі стійко. Камера доповнена досить яскравою двосекційною спалахом з різнокольоровими світлодіодами.

Передня панель прикрита 2.5D-екраном з похилими краями, вона позбавлена ​​світлодіодного індикатора подій і сенсорних кнопок. Під екраном розташована тільки овальна механічна клавіша з вписаною в неї майданчиком дактилоскопічного датчика. Сенсор mTouch 2.1 швидко (0,2 с) і безпомилково виробляє розпізнавання, підтримується до 5 збережених відбитків і 360-градусне сканування, тобто палець можна підносити під будь-яким кутом. Одиночне торкання цієї кнопки без натискання стандартно для сучасних смартфонів Meizu відпрацьовує функцію повернення до попереднього екрана, це дуже зручно.

Лоток з картками вставляється збоку, він не гібридний, має два слота для карт Nano-SIM, але не підтримує установку карт microSD. Підтримується гаряча заміна карт. Оскільки Meizu MX6 випускається з фіксованим об'ємом вбудованої пам'яті (32 ГБ), то варіантів розширення пам'яті у власника не залишається.

На протилежній бічній грані встановлені кнопки харчування і гучності, ці клавіші досить пружні, мають жестковатий хід, легко намацуються наосліп. Розташування кнопок не викликає невдоволення, з цим все в порядку.

Універсальний роз'єм USB Type-C, розміщений в нижньому торці, підтримує специфікації USB 2.0 і підключення зовнішніх пристроїв в режимі USB OTG. Роз'єм сусідить з виходом основного динаміка і отвором мікрофона, тут же розташований і 3,5-міліметровий вихід на навушники. Кількість і розташування елементів вкрай нагадує iPhone, знизу на фото представлений для порівняння Apple iPhone 6 Plus.

Відповідно, на верхньому торці у Meizu MX6 немає нічого, крім маленького отвору другого, допоміжного мікрофона для системи шумозаглушення.

Апарат випускається в чотирьох кольорах: темно-сірому, світло-сріблястому, золотистому, а також в рожевому металевому, з білою або чорною передньою панеллю в залежності від загального кольору корпусу.

екран

Meizu MX6 оснащений сенсорним дисплеєм IPS, виконаним із застосуванням нової технології TDDI (Touch and Display Driver Integration), виробництва Sharp, з розмірами 68 × 121 мм. Діагональ - 5,5 дюйма, роздільна здатність - 1920 × 1080 пікселів, щільність точок становить приблизно 401 ppi. Рамка навколо екрану з боків досить тонка, всього близько 3 мм, через це апарат вдало розташовується в руці: його корпус не такий широкий, як, наприклад, у того ж 5,5-дюймового iPhone 6 Plus зі схожими розмірами екрану.

Яскравість дисплея можна підлаштовувати вручну або задіяти автоматичне регулювання, засновану на роботі датчика зовнішнього освітлення. Тест AnTuTu діагностує підтримку 10 одночасних дотиків мультитач. При тому, що піднесло смартфона до вуха екран адекватно блокується і розблокується за допомогою датчика наближення. З'явився окремий режим «захисту зору», який обіцяє знижувати частку синьої компоненти світла для зменшення втоми очей з можливістю ручного регулювання інтенсивності. А ось функції 3D Press (розпізнавання сили натискання на екран), як у Meizu Pro 6, тут немає.

Детальну експертизу з використанням вимірювальних приладів провів редактор розділів « Монітори »І« Проектори та ТВ »Олексій Кудрявцев. Наводимо його експертну думку про екран досліджуваного зразка.

Лицьова поверхня екрану виконана у вигляді скляної пластини з дзеркально-гладкою поверхнею, стійкою до появи подряпин. Судячи з відображення об'єктів противідблискуючі властивості екрану краще, ніж у екрану Google Nexus 7 (2013) (Далі просто Nexus 7). Для наочності наведемо фотографію, на якій в виключених екранах відбивається біла поверхня (зліва - Nexus 7, праворуч - Meizu MX6, далі їх можна розрізняти за розміром):

Екран у Meizu MX6 трохи темніше (яскравість по фотографіям 100 проти 107 у Nexus 7). Двоїння відображених об'єктів в екрані Meizu MX6 практично немає, це свідчить про те, що між шарами екрану (конкретніше між зовнішнім склом і поверхнею РК-матриці) немає повітряного проміжку (екран типу OGS - One Glass Solution). За рахунок меншого числа кордонів (типу скло / повітря) з сильно розрізняються коефіцієнтами заломлення такі екрани краще виглядають в умовах інтенсивної зовнішньої засвітки, але ось їх ремонт у разі потрісканого зовнішнього скла обходиться набагато дорожче, так як міняти доводиться екран цілком. На зовнішній поверхні екрану є спеціальне олеофобним (жіроотталківающее) покриття (ефективне, навіть краще, ніж у Nexus 7), тому сліди від пальців видаляються значно легше, а з'являються з меншою швидкістю, ніж у випадку звичайного скла.

При ручному управлінні яскравістю і при виведенні білого поля на весь екран максимальне значення яскравості склало близько 500 кд / м², мінімальне - 1,4 кд / м². Максимальна яскравість дуже висока, і, з огляду на відмінні від осліплення властивості, читаність навіть в сонячний день поза приміщенням повинна бути на хорошому рівні. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного значення. Є автоматичне регулювання яскравості по датчику освітленості (він знаходиться лівіше прорізи фронтального гучномовця). В автоматичному режимі при зміні зовнішніх умов освітленості яскравість екрану як підвищується, так і знижується. Ця функція залежить від положення повзунка регулювання яскравості. Якщо він на 100%, то в повній темряві функція автоматичного підстроювання яскравості зменшує яскравість до 140 кд / м² (забагато), в умовах освітленого штучним світлом офісу (близько 550 лк) яскравість підвищується до 310 кд / м² (теж дуже яскраво), в дуже сильного освітлення (відповідає висвітлення ясним днем ​​поза приміщенням, але без прямого сонячного світла - 20000 лк або трохи більше) встановлюється на 500 кд / м² (максимум, що і потрібно). Повзунок яскравості на 50% - значення наступні: 30, 110 і 500 кд / м² (відповідні величини), на 0% - 5, 30 і 500 кд / м² (два перших значення занижені). Виходить, що функція автопідстроювання яскравості працює адекватно і в якійсь мірі дозволяє користувачеві налаштовувати свою роботу під індивідуальні вимоги. На будь-якому рівні яскравості значуща модуляція підсвічування відсутній, тому немає і ніякого мерехтіння екрану.

В даному смартфоні використовується матриця типу IPS. Мікрофотографії демонструють типову для IPS структуру субпикселей:

Для порівняння можна ознайомитися з галереєю мікрофотографій екранів, які використовуються в мобільній техніці.

Екран має хороші кути огляду без значного зсуву кольорів навіть при великих відхиленнях погляду від перпендикуляра до екрану і без інвертування відтінків. Для порівняння наведемо фотографії, на яких на екрани Meizu MX6 і Nexus 7 виведені однакові зображення, при цьому яскравість екранів спочатку встановлена ​​приблизно на 200 кд / м², а колірний баланс на фотоапараті примусово переключений на 6500 К.

Перпендикулярно до екранів біле поле:

Відзначимо хорошу рівномірність яскравості і колірного тону білого поля.

І тестова картинка:

Кольори на екрані Meizu MX6 перенасичені (дуже помітно, наприклад, на помідорах) і колірний баланс у двох екранів трохи різниться.

Тепер під кутом приблизно 45 градусів до площини і до сторони екрану:

Видно, що кольори несильно змінилися в обох екранів, але у Meizu MX6 контраст зменшився в більшій мірі через сильний висветленія чорного.

І біле поле:

Яскравість під кутом біля екранів зменшилася (як мінімум в 4-5 разів, виходячи з різниці в витримці), але у Meizu MX6 екран все ж трохи світліше. Чорне поле при відхиленні по діагоналі висветляєтся сильно і набуває червонуватого відтінку. Фотографії нижче це демонструють (яскравість білих ділянок в перпендикулярному площині екранів напрямку однакова!):

І під іншим кутом:

При перпендикулярному погляді рівномірність чорного поля хороша, хоч і неідеальна. Видно, що підсвічування злегка просвічує крізь білу рамку:

Контрастність (приблизно в центрі екрану) висока - близько 1300: 1. Час відгуку при переході чорний-білий-чорний одно 28 мс (15 мс вкл. + 13 мс викл.). Перехід між півтонами сірого 25% і 75% (за чисельним значенням кольору) і назад в сумі займає 44 мс. Побудована по 32 точкам з рівним інтервалом за чисельним значенням відтінки сірого гамма-крива не виявила завалу ні в світлі, ні в тінях. Показник апроксимуючої статечної функції дорівнює 2,17, що зовсім небагато нижче стандартного значення 2,2. При цьому реальна гамма-крива майже не відхиляється від статечної залежності:

Динамічної підстроювання яскравості підсвічування відповідно до характеру зображення, що виводиться в даному випадку ми не виявили, що дуже добре.

Колірний обхват помітно ширше sRGB:

Дивимося на спектри:

Такі спектри ми вже бачили в разі, наприклад, Sony Xperia Z2 та інших мобільних пристроїв. Sony вказує, що в цих екранах використовуються світлодіоди з синім випромінювачем і зеленим і червоним люмінофором (зазвичай - синій випромінювач і жовтий люмінофор), що в поєднанні зі спеціальними світлофільтрами матриці і дозволяє отримати широкий колірний обхват. Так, і в червоному люмінофорі, мабуть, використовуються так звані квантові точки. Для споживчого пристрою широкий колірний обхват є Ніяк не гідністю, а істотним недоліком, так як в результаті кольору зображень - малюнків, фотографій і фільмів, - орієнтованих на простір sRGB (а таких переважна більшість), мають неприродну насиченість. Особливо це помітно на відомих відтінках, наприклад на відтінках шкіри. Результат наведено на фотографії вище.

Баланс відтінків на шкалі сірого хороший, так як колірна температура не сильно вище стандартних 6500 К, а відхилення від спектру абсолютно чорного тіла (ΔE) менше 10, що для споживчого пристрою вважається прийнятним показником. При цьому колірна температура і ΔE мало змінюються від відтінку до відтінку - це позитивно позначається на візуальній оцінці колірного балансу. (Найтемніші області шкали сірого можна не враховувати, так як там баланс кольорів не має великого значення, та й похибка вимірювань колірних характеристик на низькій яскравості велика.)

У цьому пристрої є можливість скорегувати колірний баланс за допомогою регулювання відтінку тепліше-холодніше.

На графіках вище криві Без кор. відповідають результатам без будь-якої корекції колірного балансу (настройка за замовчуванням), а криві Тепло - даними, отриманим після зсуву повзунка вліво, як на скріншоті вище. Видно, що зміна балансу відповідає очікуваному результату, так як колірна температура наблизилася до стандартного значенням, проте ΔE зросла, стало більше 10, що погано. Виконувати корекцію особливого сенсу не має.

Підіб'ємо підсумки: екран має дуже високу максимальну яскравість і володіє відмінними антивідблисків властивостями, тому пристроєм без особливих проблем можна буде користуватися поза приміщенням навіть річним сонячним днем. Для умов повної темряви можна встановити комфортний рівень яскравості. Режим з автоматичною підстроюванням яскравості працює адекватно. До переваг екрану потрібно віднести ефективне олеофобним покриття, відсутність повітряного проміжку в шарах екрану і мерехтіння, високий контраст, хорошу рівномірність чорного поля і прийнятний баланс кольорів. До значущим недоліків ми віднесемо низьку стабільність чорного до відхилення погляду від перпендикуляра до площини екрану і надмірно широкий колірний обхват. Проте, з урахуванням важливості характеристик саме для цього класу пристроїв, якість екрану можна вважати високим, хоча і варто приготуватися до дивних і не зовсім природним відтінкам у фільмах і на фотографіях.

звук

Звучання Meizu MX6 помітно різниться в залежності від того, чи йде звук через основний динамік або через підключення навушники. У зовнішньому динаміці звук явно простіше, ніж у Meizu Pro 6, низькі частоти слабо виражені, звук досить одноманітний за звучанням, переважають високі частоти. Хоча звук чистий і залишається таким на максимальному рівні, а запасу гучності в цілому вистачає, щоб почути виклик, але він не дзвінкий, що не густий, багатства звучання при прослуховуванні музики або перегляді фільмів тут шукати не варто. У якісних навушниках (використовувалися Meizu HD50) звук набагато більш насичений, є баси, звучання цілком якісне по всіх параметрах, слухати музику в навушниках дуже комфортно. Ручних налаштувань звуку немає.

До розмовною динаміку і мікрофону претензій немає, звук чистий, розбірливий і цілком приємний на слух. Співрозмовники на іншій стороні також не відзначають помітних проблем зі звуком під час телефонних розмов.

Чутливість мікрофонів під час запису на диктофон не викликає нарікань, голос мовця записується чітко, з фоновим шумом система шумозаглушення справляється адекватно. FM-радіо в штатній комплектації смартфона відсутній.

Камера

Смартфон обладнань двома модулями цифрових камер з роздільною здатністю 12 и 5 Мп. Фронтальна камера получила новий 5-мегапіксельний модуль з 4-елементнім шірококутнім об'єктівом з діафрагмою f / 2.0, з фіксованім фокусом. Власна спалах відсутній. Рівень зйомки прийнятний, різкість, перенесення кольорів в нормі. Є функції Face After Effects і FotoNation 2.0 для поліпшення якості автопортретів.

Основна камера отримала новий модуль виробництва Sony, в компанії стверджують, що він розроблений ексклюзивно для Meizu. 12-мегапіксельний датчик Sony IMX386 поєднується тут з 6-елементним об'єктивом з діафрагмою f / 2,0, швидким фазовим автофокусом (0,2 с) і здвоєною яскравою світлодіодним спалахом.

Меню управління настройками камери знайоме за попередніми моделями виробника, в смартфонах Meizu воно, без сумніву, один із найзручніших і інтуїтивно зрозумілих. Налаштування лаконічні, але разом з тим все необхідне є і розташоване зручно. Тут легко вибирати режими, змінювати дозвіл для фото- та відеозйомки. З нового додана функція автоматичного зниження шумів при низькому навколишньому освітленні (MFLL). Передавати керування настройками камери стороннім додаткам за допомогою Camera2 API можна, можливості запису в RAW теж немає.

Камера може знімати відео з максимальною роздільною здатністю 4К, але не підтримує зйомку зі швидкістю 60 fps. Електронної стабілізації немає, тому зйомка на ходу виходить засмиканою. З відеозаписом камера справляється непогано: картинка чітка, з хорошою деталізацією і передачею кольору, відеоряд (при зйомці з місця) плавний, без ривків і артефактів, звук теж записується цілком якісно. Система шумозаглушення в наявності, і зі своїми завданнями вона справляється адекватно.

Далі представлені приклади фотографій з нашими коментарями за якістю. Роботу фотокамери прокоментував наш фахівець Антон Соловйов.

Роботу фотокамери прокоментував наш фахівець Антон Соловйов

Текст відпрацьований непогано.

Текст відпрацьований непогано

З макрозйомкою камера справляється.

З макрозйомкою камера справляється

Хороша різкість по полю і за планами.

Хороша різкість по полю і за планами

Непогана деталізація навіть на далеких планах.

Камера вийшла цілком флагманської. У неї практично відсутні недоліки, хоча іноді трапляються змазування на не надто довгих витримках. Картинка виглядає незвично деталізованої, явно завдяки програмі. Втім, вона дуже майстерно отрісовиваєт дрібні деталі без шкоди для них. Артефакти обробки не кидаються в очі, це похвально. І навіть знімки з iPhone починають здаватися трохи мильними. В результаті камера Meizu MX6 впевнено впорається з безліччю різних сценаріїв.

Телефонна частина и комунікації

Мережеві можливості у смартфонів Meizu, як і у Xiaomi, часто не цілком відповідають потребам російських користувачів, оскільки не підтримується частота LTE 800 МГц (Band 20), краще за інших відповідає вимогам для зв'язку всередині приміщень, а також в негустонаселенной місцевості. Це може стати певною проблемою для користувачів в регіонах далеко від міст. Не став винятком і Meizu MX6: апарат може працювати в трьох діапазонах LTE Cat.6 FDD (Band 1/3/7) з максимальною швидкістю до 300 Мбіт / с, але не підтримує діапазон Band 20. На практиці в московському регіоні смартфон впевнено реєструвався і працював в мережах 4G. Якість прийому сигналу особливих нарікань не викликає, апарат впевнено підтримує зв'язок в приміщеннях і не втрачає сигнал в зонах невпевненого прийому. Повний список підтримуваних смартфоном діапазонів частот виглядає наступним чином:

  • 2G GSM / GPRS / EDGE (900/1800/1900 Мгц)
  • 3G WCDMA / HSPA + (900/2100 МГц)
  • 4G FDD-LTE (1800/2100/2600 МГц)
  • 3G TD-SCDMA
  • 4G TD-LTE

Також смартфон підтримує два діапазони Wi-Fi, Bluetooth версії 4.1 + BLE, але не підтримує NFC. Навігаційний модуль при тестуванні повівся досить дивно: при холодному старті без підключення до бездротових мереж перші супутники шукалися дуже довго - протягом 3 хвилин, не менше. При цьому виявлялися супутники систем GPS і ГЛОНАСС, а з єдиним знайденим супутником китайської мережі Beidou зв'язок в результаті так і не була встановлена. Втім, Beidou і не заявлена ​​на російському сайті в якості підтримуваних. У смартфоні є сенсор магнітного поля.

Побудований на базі нового чіпсета Mediatek Helio X20, апарат підтримує одноразову роботу обох SIM-карт в мережах 3G. Це особливо актуально для абонентів тих операторів зв'язку, які здійснюють покриття тільки в діапазонах 3G / 4G без підтримки 2G, того ж Tele 2. Відомо, що якщо не вибрати таку SIM-карту основний для передачі даних в 3G / 4G, то вона просто перестає бути доступною, оскільки другий слот більшості звичайних смартфонів може працювати тільки в 2G. Тут же SIM-карта Tele 2 завжди залишається доступною в 3G - навіть в тому випадку, якщо для передачі даних обрана карта в іншому слоті.

Втім, одночасна робота двох SIM-карт можлива тільки в режимі очікування, вона зовсім не означає, що в апараті два радиомодуля. На практиці тут реалізований звичний стандарт Dual SIM Dual Standby, коли обидві карти можуть перебувати в активному режимі очікування, але одночасно працювати не можуть - радіомодуль тут тільки один. Можна заздалегідь призначити певну карту для голосового зв'язку або для передачі даних, а можна вибирати безпосередньо в момент з'єднання. Штатна клавіатура не підтримує введення розчерком, але в смартфонах Meizu завжди є до того ж встановлена ​​альтернативна, під назвою TouchPal. У неї ж реалізована маса додаткових можливостей, в тому числі і підтримка безвідривного введення.

ОС та програмне забезпечення

В якості системи в апараті використовується програмна платформа Google Android версії 6.0 з встановленої власною оболонкою Flyme п'ятої версії. Це найсвіжіша оболонка, з переходом з четвертої серії на п'яту з'явилися деякі зміни, і ми вже детально ознайомилися з ними на прикладі Meizu Pro 6 , Тут все точно так же. З нового з'явився спеціальний розділ Editors 'Choice, який радить найпоширеніші програми та в якому також можна скачати і встановити власне додатка Google. І зробити це необхідно, оскільки тепер у придбаного новенького смартфона Meizu спочатку не встановлено навіть звичний магазин Google Play.

продуктивність

Meizu MX6 - це перший смартфон в лінійці MX, в якому використовується 10-ядерний процесор. Апаратна платформа будується на базі флагманської для тайванської MediaTek 10-ядерної SoC Helio X20 (MT6797). Це 64-бітний процесор, у якого 4 ядра Cortex-A53 працюють на частоті 1,4 ГГц, ще 4 ядра Cortex-A53 активні на частоті 1,85 ГГц, а ще 2 ядра Cortex-A72 працюють на частоті до 2,3 ГГц . За швидкодію пристрою відповідають також графічний чіп ARM Mali T880 і цілих 4 ГБ оперативної пам'яті. Об'єм вбудованої флеш-пам'яті дорівнює 32 ГБ, інших модифікацій MX6 не передбачено, і до того ж тут немає можливості розширення пам'яті за рахунок карт microSD.

Оскільки в смартфоні встановлена ​​повноцінна версія SoC MT6797, а також більше оперативної пам'яті, ніж у конкурентів, то логічно, що Meizu MX6 виявився трохи спритнішим у всіх тестових програмах, ніж Xiaomi Redmi Note 4 на MT6797М - такий же платформі, але з урізаною максимальною частотою процесорних ядер. І тим не менше, в цілому за результатами тестування можна в черговий раз відзначити, що флагманські SoC MediaTek все-таки не дотягують до лідируючих зараз на ринку мобільних платформ Samsung Exynos 8890 Octa і Qualcomm Snapdragon 820.

Однак на поточний момент можливостей такої платформи вистачає для будь-яких цілей, в тому числі і для вимогливих ігор. У таких відносно простих іграх, як World of Tanks, настройки практично максимальні, та й в більш важких, типу Dead Trigger 2, помітних пригальмовувань не виявлено, грати на Meizu MX6 можна з комфортом.

Тестування в останніх версіях комплексних тестів AnTuTu і GeekBench:

Всі результати, отрімані нами при тестуванні смартфона в найсвіжішіх версіях популярних бенчмарков, ми для зручності звелено в табліці. У таблиці зазвічай додається кілька других апаратів з різніх сегментів, такоже протестованіх на аналогічніх останніх версіях бенчмарков (це робиться лишь для наочної ОЦІНКИ отриманий сухих цифр). На жаль, в рамках одного порівняння можна представіті результати з різніх версій бенчмарков, тому «за кадром» залішаються много гідніх и Актуальні моделі - через ті, что смороду свого часу проходили «смугу перешкоду» на попередніх версіях тестових програм.

Meizu MX6
(MediaTek MT6797) Xiaomi Redmi Note 4
(MediaTek MT6797М) LeEco Le 2
(Qualcomm Snapdragon 652) Samsung Galaxy S7 Edge
(Samsung Exynos 8890 Octa) Yu Yunicorn
(MediaTek Helio P10) AnTuTu (v6.x)
(Більше - краще) 77406 69556 79757 127489 33641 GeekBench (v4.x)
(Більше - краще) 1346/3271 1540/2781 1460/2660 - 492/2316

Тестування графічної підсистеми в ігрових тестах 3DMark, GFXBenchmark, і Bonsai Benchmark:

При тестуванні в 3DMark для найпродуктівнішіх смартфонів тепер є можлівість запускаті додаток в режімі Unlimited, де Дозвіл рендеринга фіксоване на 720p и відключеній VSync (через что ШВИДКІСТЬ может підніматіся вищє 60 fps).

Meizu MX6
(MediaTek MT6797) Xiaomi Redmi Note 4
(MediaTek MT6797М) LeEco Le 2
(Qualcomm Snapdragon 652) Samsung Galaxy S7 Edge
(Samsung Exynos 8890 Octa) Yu Yunicorn
(MediaTek Helio P10) 3DMark Ice Storm Sling Shot ES 3.1
(Більше - краще) 969 569 812 2130 332 GFXBenchmark Car Chase ES 3.1 (Onscreen, fps) 5,5 3,5 5 8 - GFXBenchmark Car Chase ES 3.1 (Offscreen, fps) 5,5 3 5 15 - GFXBenchmark Manhattan ES 3.1 (Onscreen, fps) 10 6 9 24 4 GFXBenchmark Manhattan ES 3.1 (Offscreen, fps) 10 5 9 26 3 GFXBenchmark T-Rex (Onscreen, fps) 34 15 24 52 17 GFXBenchmark T-Rex (1080p Offscreen, fps) - 14 31 84 17

Браузерні крос-платформні тести:

Що стосується бенчмарков для ОЦІНКИ швідкості движка javascript, то Варто всегда делать знижку на ті, что в них результати істотно залежався від браузера, в якому запускаються, так что порівняння может буті Істинно коректний только на однаково ОС и браузерах, а така можлівість є при тестуванні НЕ всегда. У випадку з ОС Android ми завжди намагаємося використовувати Google Chrome.

Meizu MX6
(MediaTek MT6797) Xiaomi Redmi Note 4
(MediaTek MT6797М) LeEco Le 2
(Qualcomm Snapdragon 652) Samsung Galaxy S7 Edge
(Samsung Exynos 8890 Octa) Yu Yunicorn
(MediaTek Helio P10) Mozilla Kraken
(Мс, менше - краще) 12420 11100 3710 3036 14553 Google Octane 2
(Більше - краще) 2981 3660 9486 11704 2270 SunSpider
(Мс, менше - краще) 1278 1384 587 495 1444

Результати тесту AndroBench на ШВИДКІСТЬ роботи з пам'яттю:

Теплоснімкі

Нижче наведено теплоснімок задньої поверхні, отриманий після 10 хвилин роботи тесту акумулятора в програмі GFXBenchmark:

Видно, що нагрів більше локалізована у верхній частині апарату, що, мабуть, відповідає розташуванню мікросхеми SoC. За даними теплокамера, максимальний нагрів склав 40 градусів (при температурі навколишнього повітря в 24 градуси), це середній нагрів в даному тесті для сучасних смартфонів.

відтворення відео

Для тестування «всеїдності» при відтворенні відео (включаючі підтрімку різніх кодеків, контейнеров та спеціальніх можливий, например субтітрів) нами застосовуваліся найбільш пошірені формати , Які складають основнову масу наявний в Мережі контенту. Зауважімо, что для мобільніх прістроїв важліво мати підтрімку апаратного декодування відеороліків на Рівні чіпа, оскількі обробіті сучасні варіанти за рахунок одних лишь процесорніх ядер найчастіше Неможливо. Такоже НЕ Варто чекати від мобільного пристрою декодування Всього-Всього, оскількі лідерство по гнучкості Належить ПК, и ніхто НЕ собирается его оскаржувати. Всі результати Зведені в таблицю.

За результатами тестування випробовуваний, до радості, виявився забезпечений усіма необхідними декодерами, які потрібні для повноцінного програвання більшості найбільш поширених в мережі мультимедійних файлів. Для успішного їх програвання навіть не доведеться вдаватися до допомоги стороннього програвача. Але навіть MX Player звуковий формат АС3 програє самостійно без необхідності вручну доставляти кодеки.

Формат Контейнер, відео, звук MX Video Player Штатний відеоплеєр BDRip 720p MKV, H.264 1280 × 720, 24fps, AAC відтворюється нормально відтворюється нормально BDRip 720p MKV, H.264 1280 × 720, 24fps, AC3 відтворюється нормально відтворюється нормально BDRip 1080p MKV , H.264 1920 × 1080, 24fps, AAC відтворюється нормально відтворюється нормально BDRip 1080p MKV, H.264 1920 × 1080, 24fps, AC3 відтворюється нормально відтворюється нормально

Інтерфейсу MHL, як и Mobility DisplayPort, ми в даного смартфоні не виявлено, тому довелося обмежітіся тестування Виведення зображення відеофайлів на екран самого пристрою. Для цього ми вікорістовувалі набір тестових файлів з переміщаються на одну поділку за кадр стрілкою и прямокутник (див. « Методика тестування прістроїв відтворення и відображення відеосігналу. Версія 1 (для мобільніх прістроїв) »). Знімкі екранах з Витримка в 1 з допомоглі візначіті характер Виведення кадрів відеофайлів з різнімі параметрами: варіюваліся Дозвіл (1280 на 720 (720p), 1920 на 1080 (1080p) и 3840 на 2160 (4K) пікселів) и частота кадрів (24, 25, 30, 50 и 60 кадр / с). У тестах ми вікорістовувалі відеоплеєр MX Player в режімі «апаратно». Результати тесту Зведені в таблицю:

Примітка: Якщо в обох стовпчиках Рівномірність і Пропуски виставлені зелені оцінки, то це означає, що, швидше за все, при перегляді фільмів артефактів, викликаних нерівномірним чергуванням і пропуском кадрів, або не буде видно зовсім, або їх кількість і помітність не впливатиме на комфортність перегляду. Червоні позначки вказують на можливі проблеми, пов'язані з відтворенням відповідних файлів.

За критерієм виведення кадрів якість відтворення відеофайлів на екрані самого смартфона гарне, але нестабільний, тому що кадри (або групи кадрів) можуть (але не зобов'язані) виводитися з більш-менш рівномірним чергуванням інтервалів і в більшості випадків без пропусків кадрів, але іноді один- два або більше кадрів за секунду чомусь пропускаються. Під час відтворення відеофайлів з роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів (1080p) зображення власне відеофайлу виводиться один-в-один по пікселям, точно по межі екрану і в істинному дозволі Full HD. Відображається на екрані діапазон яскравості відповідає стандартному діапазону 16-235: в тінях всього пара відтінків зливаються з чорним, а в світлі відображаються всі градації.

Час Автономної роботи

Незнімна акумуляторна батарея, встановлена ​​в Meizu MX6, має не дуже високу за сучасними мірками ємність в 3060 мА · год. Так, смартфон тонкий і легкий, але на тривалості автономної роботи це, звичайно, не могло не позначитися: автономність виявилася далеко не рекордною, на середньому рівні, ніяк не вище. Втім, у того ж Xiaomi Redmi Note 4, наприклад, показники в тих же самих тестах навіть гірше, хоча батарея помітно більше.

Так що в цілому лаяти автономність героя огляду немає сенсу, вона більш-менш достойна. До того ж, тестування традиційно проводилося на продуктивному рівні енергоспоживання без задіяння режимів енергозбереження, хоча в налаштуваннях смартфона можна вибрати і інші, більш економічні режими.

Ємність акумулятораРежим читанняРежим відеоРежим 3D-ігор

Meizu MX6 3060 мА · год 14 ч. 00 м. 10 ч. 00 м. 4 ч. 00 м. Xiaomi Redmi Note 4 4000 мА · год 12 ч. 00 м. 10 ч . 00 м. 4 ч. 00 м. LeEco Le 2 3000 мА · год 13 ч. 00 м. 10 ч. 00 м. 5 ч. 00 м. Yu Yunicorn 4000 мА · год 18 ч. 50 м. 11 ч. 00 м. 5 ч. 15 м. Huawei Nova Plus 3340 мА · год 20 ч. 00 м. 13 ч. 00 м. 7 ч. 00 м. Nubia Z11 3000 мА · год 16 ч. 00 м. 10 ч. 00 м. 5 ч. 00 м. Doogee F7 Pro 4000 мА · год 15 ч. 00 м. 9 ч. 00 м. 3 ч. 30 м.

Безперервне читання в програмі Moon + Reader (зі стандартною, світлої темою) при мінімальному комфортному рівні яскравості (яскравість була виставлена ​​на 100 кд / м²) з автолістаніем тривало до повного розряду акумулятора 14 годин, а при безперервному перегляді відео у високій якості (720р) з тим же рівнем яскравості через домашню мережу Wi-Fi апарат витримує 10 годин. В режимі 3D-ігор смартфон функціонував близько 4 годин.

Підтримується фірмова швидка зарядка mCharge 3.0, тому заряджається від штатного мережевого адаптера смартфон досить швидко - всього за 1 годину 45 хвилин струмом 1,7 А при напрузі 5,3 В. Бездротова зарядка не підтримується.

підсумок

Смартфон MX6 в Meizu офіційно називають флагманом, хоча на тлі лінійки Pro апарати серії MX не виглядають більш просунутими. Швидше, саме смартфони Meizu Pro є зараз флагманськими рішеннями компанії. У той же час оцінений MX6 зовсім не дешево, особливо якщо врахувати, що продукції таких китайських виробників, як Meizu і Xiaomi, користувачі завжди віддавали перевагу саме за вигідне поєднання непоганих технічних можливостей при доступній вартості. Офіційну ж ціну в 28 тисяч рублів доступною мовою назвати вже не повернеться. Для порівняння, ми недавно протестували смартфон згаданої Xiaomi - Redmi Note 4 , Який в компанії флагманом не називають і який стоїть в два рази дешевше: близько 13 тисяч рублів. За характеристиками ж ці два апарати практично однакові, аж до апаратної платформи. На щастя, в московському роздробі досить пропозицій Meizu MX6 по куди більш низькою ціною, від 16 тисяч рублів.

Якщо абстрагуватися від ціни, то можна констатувати, що MX6 став гідним наступником MX5: у нього набагато цікавіша зовнішність, трохи посилена апаратна платформа, до того ж встановлена ​​абсолютно нова камера Sony, відмінно показала себе в тестах. За іншими параметрами смартфон також непоганий, у нього, наприклад, широка підтримка всіх аудіокодеків, що дозволяє з комфортом переглядати будь-які завантажені з мережі відеофільми. З мінусів можемо відзначити не самий вражаючий для флагмана звук основного динаміка, а також традиційну обмежену підтримку використовуваних на нашій території частот LTE.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика