Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смартфон Huawei Honor 6C

  1. зміст
  2. Основні характеристики Huawei Honor 6С (Модель DIG-L21HN)
  3. екран
  4. Камера
  5. Телефонна частина і комунікації
  6. Програмне забезпечення та мультимедіа
  7. продуктивність
  8. Теплоснімкі
  9. відтворення відео
  10. Час автономної роботи
  11. підсумок

Скромний представник легендарного сімейства

зміст

У новому сезоні Huawei не тільки відновила приємну в усіх відношеннях модель Honor 5X , Змінивши її на таку ж непогану Honor 6X , Але також провела заміну і в більш низкоуровневом сегменті. Була випущена нова модель Honor 6С, що замінила торішню Honor 5С . І якщо 6Х стала вельми гідною спадкоємицею своєї попередниці, то так чи все очевидно у сімейства Honor в нижчому ціновому діапазоні?

Основні характеристики Huawei Honor 6С (Модель DIG-L21HN)

  • SoC Qualcomm Snapdragon 435, 8 ядер Cortex-A53 @ 1,4 ГГц
  • GPU Adreno 505
  • Операційна система Android 6.0, EMUI 4.1
  • Сенсорний дисплей IPS 5 ", 1280 × 720, 293 ppi
  • Оперативна пам'ять (RAM) 3 ГБ, внутрішня пам'ять 32 ГБ
  • Підтримка Nano-SIM (2 шт.)
  • Підтримка microSD до 128 ГБ
  • Мережі GSM / GPRS / EDGE (850/900/1800/1900 Мгц)
  • Мережі WCDMA / HSPA + (850/900/1900/2100 Мгц)
  • Мережі LTE Cat.4 FDD (B1 / 3/7/8/20), TD (B38)
  • Wi-Fi 802.11b / g / n (2,4 ГГц)
  • Bluetooth 4.1
  • GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, BDS
  • Micro-USB
  • Основна камера 13 Мп, автофокус, f / 2,2, відео 1080p
  • Фронтальна камера 5 Мп, f / 2,2, фікс. фокус
  • Датчик наближення, освітлення, магнітного поля, дактилоскопічний, акселерометр, детектор кроків
  • Акумулятор 3020 мА · год
  • Розміри 144 × 70 × 7,6 мм
  • Маса 138 г

Зовнішній вигляд і зручність використання

У героя огляду цілком ладний на перший погляд корпус. У нього тонкий профіль, закруглені кутові частини, похилі боковини. Корпус навіть частково металевий. Дизайн в цілому акуратний і не викликає візуального відторгнення.

Однак якщо згадати, який дизайн був у його попередника Huawei Honor 5С , То розумієш, що Huawei починає потроху подхалтурівать, дозволяти собі вже не так напружуватися, як раніше. Швидше за все, з думкою, що «куплять і так».

У Honor 5C теж використовувалася в кришці пластина з металу, впаяти в пластик, але виконано це було з фантазією. Там художники не полінувалися подбати і про плавних заокругленні куточків металевої пластинки для досягнення симетрії з кутами самого корпусу, і про незвичайній формі обідка навколо камери, і про шліфовці поверхні металу, через що метал виглядав набагато цікавіше, ніж простий гладкий. Пластмасові вставки навколо металу були виконані у вигляді єдиної рамки з незвичайними плавними вигинами складної, місцями ввігнутої форми, на неї були нанесені ледь помітні поздовжні смужки. Начебто все це дрібниці, але саме вони прикрашають зовнішній вигляд, а поєднання таких дрібниць робить дизайн в цілому багатшими.

Honor 5C:

Пройшов рік, і ті ж самі художники дозволили собі максимально спростити дизайн подальшого продукту: тут вони просто з'єднали встик прямі краю пластикової деталі з металевою, і на цьому все. А навіщо китайські дизайнери почали зараз повсюдно зафарбовувати фарбою скло камери - це взагалі окрема загадка. Адже нікому ж не здається, що так красивіше, але китайці наполегливо цей хід застосовують, і, до речі, не тільки в Huawei.

Honor 6С:

Загалом, дизайн став простіше і неприглядніше, хоча якщо не порівнювати з попередником, то начебто жити можна і з цим. Тенденція спрощення та візуального здешевлення за ту ж ціну не радує.

Як вже було сказано, корпус Honor 6C не весь виконаний з металу, торцеві частини повністю пластикові, тобто це не вставки на задній панелі, а саме цілі частини корпусу, в яких встановлені всі інтерфейсні роз'єми, пророблені отвори під решітки динаміків і мікрофони. Відповідно, і кути корпусу тут також виконані саме з пластмаси, а не з металу, який утворює лише серединну частину задньої кришки.

На тильній стороні звично можна знайти камеру зі спалахом, а також цілком якісний сканер відбитків пальців, що працює чітко і без збоїв. Спалах хоч і одинарна, але світить досить яскраво. Модуль камери випирає за межі поверхні, тому при роботі з лежачим на столі смартфоном він похитується при дотиках до екрану. Від цього робота зі смартфоном в лежачому положенні некомфортна, не кажучи вже про те, що розблокувати апарат в такому положенні за допомогою дактилоскопічного датчика просто неможливо, бо сканер теж знаходиться на зворотному боці корпусу.

Матові поверхні задньої частини корпусу і боковин не мазкі і не особливо слизькі. З огляду на невеликі габарити, тонкий профіль і невелика вага, смартфон цілком комфортно утримувати в руці або переносити в кишенях одягу, для сучасних реалій такий смартфон можна назвати мало не мініатюрним.

На передній панелі немає апаратних сенсорних кнопок, і багатьом напевно припаде до душі той факт, що досить великий простір під екраном нічим не зайнято, а становить цілих 17 мм марною порожній поверхні. Якщо вже кнопок під екраном немає, то варто було б зменшити цю частину корпусу.

Зверху над екраном звично встановлені сенсори і вічко фронтальної камери без власної спалаху. Є і світлодіодний індикатор подій, це радує.

Основний динамік виведений в нижній торець, і це теж добре, тому що він не перекривається поверхнею, коли смартфон лежить на столі. Два ряди отворів, як зазвичай, зовсім не говорять про наявність стереодинамиков - звук виходить тільки через один сегмент, правий. Можливо, за другим рядом отворів ховається розмовний мікрофон, але для нього явно не потрібно цілих п'яти отворів. І зовсім вже засмучує, що роз'єм Micro-USB у Honor 6C не підтримує підключення зовнішніх пристроїв в режимі USB OTG.

На верхньому торці є роз'єм для підключення навушників (3,5 мм), а також отвір допоміжного мікрофона.

Картки вставляються в бічній роз'єм зліва, тут нічого несподіваного: горезвісний гібридний роз'єм розрахований на дві карти Nano-SIM, одну з яких можна замінити на карту пам'яті microSD. Підтримується гаряча заміна карток.

Кнопки на протилежній бічній грані великі, вони помітно випирають, щоб їх легко було намацати наосліп, але у них, мабуть, надто вже короткий хід. Взагалі, варто зауважити, що Honor 6C - це смартфон для невеликих рук: в ньому все дрібне, від кнопок до шрифтів на екрані. Шрифти, звичайно, можна зробити більше, але тоді в інтерфейсі почнуть з'являтися постійні скорочення останніх слів в рядках.

Honor 6С випускається в трьох звичних кольорах: світло-сріблястому, золотистому і темно-сірому. У цьому плані, знову ж таки, ніяких несподіванок дизайнери Huawei не підносить, хоча цілком можна було б вже почати грати з квітами і в доступному сегменті, там користувачі теж іноді люблять різноманітність.

екран

Honor 6С оснащений дисплеєм IPS, прикритим 2.5D-склом з похилими краями. Фізичні розміри екрану становлять 62 × 110 мм при діагоналі 5 дюймів. Дозвіл дорівнює 1280 × 720, щільність точок становить близько 293 ppi. Рамка навколо екрану має загальну ширину з боків приблизно в 3,5 мм, знизу - 17 мм, зверху - 15 мм, для такого невеликого п'ятидюймового апарату це занадто широкі рамки, хоча все зроблено так, щоб з боків вони такими не виглядали.

Яскравість дисплея можна підлаштовувати вручну або задавати автоматичні настройки, засновані на роботі датчика зовнішнього освітлення. Тест AnTuTu діагностує підтримку 10 одночасних дотиків мультитач.

Детальну експертизу з використанням вимірювальних приладів провів редактор розділів « Монітори »І« Проектори та ТВ »Олексій Кудрявцев. Наводимо його експертну думку про екран досліджуваного зразка.

Лицьова поверхня екрану виконана у вигляді скляної пластини з дзеркально-гладкою поверхнею, стійкою до появи подряпин. Судячи з відображення об'єктів противідблискуючі властивості екрану краще, ніж у екрану Google Nexus 7 (2013) (Далі просто Nexus 7). Для наочності наведемо фотографію, на якій в виключених екранах відбивається біла поверхня (зліва - Nexus 7, праворуч - Honor 6C, далі їх можна розрізняти за розміром):

Екран у Honor 6C темніше (яскравість по фотографіям 104 проти 119 у Nexus 7). Двоїння відображених об'єктів в екрані Honor 6C дуже слабке, це свідчить про те, що між шарами екрану (конкретніше між зовнішнім склом і поверхнею РК-матриці) немає повітряного проміжку (екран типу OGS - One Glass Solution). За рахунок меншого числа кордонів (типу скло / повітря) з сильно розрізняються коефіцієнтами заломлення такі екрани краще виглядають в умовах інтенсивної зовнішньої засвітки, але ось їх ремонт у разі потрісканого зовнішнього скла обходиться набагато дорожче, так як міняти доводиться екран цілком. На зовнішній поверхні екрану є спеціальне олеофобним (жіроотталківающее) покриття, яке за ефективністю навіть краще, ніж у Nexus 7, тому сліди від пальців видаляються значно легше, а з'являються з меншою швидкістю, ніж у випадку звичайного скла.

При ручному управлінні яскравістю і при виведенні білого поля на весь екран максимальне значення яскравості склало близько 450 кд / м², мінімальне - 5 кд / м². Максимальна яскравість висока, значить, з огляду на відмінні від осліплення властивості, читаність навіть в сонячний день поза приміщенням повинна бути на хорошому рівні. У повній темряві яскравість можна знизити до комфортного значення. В наявності автоматичне регулювання яскравості по датчику освітленості (він знаходиться праворуч від прорізи фронтального гучномовця). В автоматичному режимі при зміні зовнішніх умов освітленості яскравість екрану як підвищується, так і знижується. Ця функція залежить від положення регулювання яскравості, їм користувач може спробувати виставити бажаний рівень яскравості в поточних умовах. Якщо не втручатися, то в повній темряві функція автояркость зменшує яскравість до 5 кд / м² (занадто темно), в умовах освітленого штучним світлом офісу (приблизно 550 лк) встановлює на 190 кд / м² (нормально), в дуже яскравому оточенні (відповідає висвітлення ясним днем ​​поза приміщенням, але без прямого сонячного світла - 20000 лк або трохи більше) підвищує до 450 кд / м² (до максимуму, що і потрібно). Результат нас не зовсім влаштував, тому в умовах повної темряви ми трохи пересунули повзунок вправо, і для трьох умов, зазначених вище, отримали наступні значення: 16, 190 і 450 кд / м² (відповідні величини). Виходить, що функція автопідстроювання яскравості працює адекватно і в якійсь мірі дозволяє користувачеві налаштовувати свою роботу під індивідуальні вимоги. Тільки на найнижчому рівні яскравості з'являється значуща модуляція підсвічування, але її частота висока, приблизно 2,5 кГц, тому видимого оком мерехтіння екрану немає ні за яких умов.

В даному смартфоні використовується матриця типу IPS. Мікрофотографії демонструють типову для IPS структуру субпикселей:

Для порівняння можна ознайомитися з галереєю мікрофотографій екранів, які використовуються в мобільній техніці.

Екран має хороші кути огляду без значного зсуву кольорів навіть при великих відхиленнях погляду від перпендикуляра до екрану і без інвертування відтінків. Для порівняння наведемо фотографії, на яких на екрани Honor 6C і Nexus 7 виведені однакові зображення, при цьому яскравість екранів спочатку встановлена ​​приблизно на 200 кд / м², а колірний баланс на фотоапараті примусово переключений на 6500 К.

Перпендикулярно до екранів біле поле:

Відзначимо хорошу рівномірність яскравості і колірного тону білого поля.

І тестова картинка:

Кольори на екрані Honor 6C явно перенасичені, і колірний баланс біля екранів трохи різниться.

Тепер під кутом приблизно 45 градусів до площини і до сторони екрану:

Видно, що кольори не сильно змінилися в обох екранів, але у Honor 6C контраст зменшився в більшій мірі через сильний висветленія чорного.

І біле поле:

Яскравість під кутом біля екранів зменшилася (як мінімум в 5 разів, виходячи з різниці в витримці), але у Honor 6C екран все ж трохи темніше. Чорне поле при відхиленні по діагоналі висветляєтся сильно і набуває червонуватого або фіолетового відтінку. Фотографії нижче це демонструють (яскравість білих ділянок в перпендикулярному площині екранів напрямку однакова!):

І під іншим кутом:

При перпендикулярному погляді рівномірність чорного поля погана:

Контрастність (приблизно в центрі екрану) нормальна - близько 850: 1. Час відгуку при переході чорний-білий-чорний одно 30 мс (18 мс вкл. + 12 мс викл.). Перехід між півтонами сірого 25% і 75% (за чисельним значенням кольору) і назад в сумі займає 44 мс. Побудована по 32 точкам з рівним інтервалом за чисельним значенням відтінки сірого гамма-крива не виявила завалу ні в світлі, ні в тінях. Показник апроксимуючої статечної функції дорівнює 1,97, що нижче стандартного значення 2,2, втім, в даному випадку це значення ні про що не свідчить:

В даному апараті є агресивна динамічна підстроювання яскравості підсвічування відповідно до характеру виведеного зображення - на темних в середньому зображеннях яскравість підсвічування зменшується. В результаті отримана залежність яскравості від відтінку (гамма-крива) не відповідає гамма-кривої статичного зображення, так як вимірювання проводилися при послідовному виведення відтінків сірого майже на весь екран. З цієї причини ряд тестів - визначення контрастності і часу відгуку, порівняння засвічення чорного під кутами - ми проводили (втім, як і завжди) при виведенні спеціальних шаблонів з незмінною середньою яскравістю, а не однотонних полів на весь екран. Взагалі така відключається корекція яскравості нічого крім шкоди не приносить, оскільки постійна зміна яскравості екрану як мінімум може викликати деякий дискомфорт, знизити розрізнення градацій в тінях в разі чорно-білі зображення і читаність екрану на яскравому світлі, так як на не самих світлих в середньому зображеннях яскравість підсвічування знижується, а її і так не надлишок.

Колірний обхват помітно ширше sRGB:

Дивимося на спектри:

Таке ми вже бачили в разі, наприклад, Sony Xperia Z2 та інших мобільних пристроїв. Sony вказує, що в цих екранах використовуються світлодіоди з синім випромінювачем і зеленим і червоним люмінофором (зазвичай - синій випромінювач і жовтий люмінофор), що в поєднанні зі спеціальними світлофільтрами матриці і дозволяє отримати широкий колірний обхват. Так, і в червоному люмінофорі, мабуть, використовуються так звані квантові точки. Для споживчого пристрою широкий колірний обхват є Ніяк не гідністю, а істотним недоліком, оскільки в результаті кольору зображень - малюнків, фотографій і фільмів, - орієнтованих на простір sRGB (а таких переважна більшість), мають неприродну насиченість. Особливо це помітно на відомих відтінках, наприклад на відтінках шкіри. Результат наведено на фотографії вище.

Баланс відтінків на шкалі сірого не найгірший, так як колірна температура не дуже сильно вище стандартних 6500 К, і відхилення від спектру абсолютно чорного тіла (ΔE) нижче 10, що для споживчого пристрою вважається прийнятним показником. При цьому колірна температура і ΔE мало змінюються від відтінку до відтінку - це позитивно позначається на візуальній оцінці колірного балансу. (Найтемніші області шкали сірого можна не враховувати, так як там баланс кольорів не має великого значення, та й похибка вимірювань колірних характеристик на низькій яскравості велика.)

У цьому пристрої є можливість скорегувати колірний баланс за допомогою регулювання відтінку на колірному колі.

На графіках вище криві Без кор. відповідають результатам без будь-якої корекції колірного балансу, а криві Кор. - даними, отриманим після зсуву точки в вказане на знімку вище положення. Видно, що зміна балансу відповідає очікуваному результату, так як колірна температура наблизилася до стандартного значенням. Яка користь від такої корекції є, до того ж яскравість зменшилася менш ніж на 6%. Відзначимо, що дана функція реалізована в варіанті швидше для галочки, оскільки немає чисельного відображення корекції і немає поля для виміру колірного балансу.

Підіб'ємо Підсумки: екран має Досить скроню максимально яскравість и володіє відміннімі антівідблісків властівостямі, тому прістроєм без особливо проблем можна буде користуватись поза пріміщенням даже річним Сонячна днем. У повній темряві яскравість можна знізіті до комфортного уровня. Припустимо використовуват и режим з автоматичності підстроюванням яскравості, что працює адекватно. Також до достоїнств екрану потрібно віднести ефективне олеофобним покриття, відсутність повітряного проміжку в шарах екрану і мерехтіння, прийнятний колірний баланс. До недоліків - низьку стабільність чорного до відхилення погляду від перпендикуляра до площини екрану, погану рівномірність чорного поля, надмірно широкий колірний обхват, а також відключається динамічну підстроювання яскравості підсвічування. Проте, з урахуванням важливості характеристик саме для цього класу пристроїв, якість екрану можна вважати відносно високим, хоча і варто приготуватися до дивних і не зовсім природним відтінкам у фільмах і на фотографіях.

Камера

Фронтальний модуль тут має сенсор з роздільною здатністю 5 Мп і об'єктив з діафрагмою f / 2,2 і з кутом огляду 80 °, з фіксованим фокусом і без власної спалаху. Для селф-камери є все ті ж ручні настройки, що зазвичай застосовуються в основних камерах: можна виставляти баланс білого, світлочутливість, яскравість, контрастність, є навіть експокоррекция. Природно, є чимало засобів для ретуші портрета, є функція розпізнавання посмішки, підтримується панорама для Селфі. При всьому при цьому якість зйомки слабке: деталізація низька, чутливості матриці не вистачає, через що зображення виглядає пухким, темним. До того ж постійно з'являються зони нерізкості. Загалом, навіть для рівня Селфі камера тут досить скромна.

Основна камера використовує 13-мегапіксельну матрицю і об'єктив з максимальною діафрагмою f / 2,2, вона оснащена швидким фазовим автофокусом. Спалах однотонна, але світить досить яскраво. Системи стабілізації для фотозйомки немає. Налаштування все ті ж: є регулювання основних параметрів, є деякі сюжетні режими (їжа, світло), є режим HDR, а також функція вибіркової фокусування на вже отриманих знімках. Налаштувань тут менше, ніж у топових смартфонах Huawei, але все необхідне є, і навіть розібратися тут простіше, оскільки можливостей менше.

Камера може знімати відео з максимальною роздільною здатністю Full HD @ 30 fps, є функція електронної стабілізації. Правда, її краще не включати, інакше зображення стає ще більш смиканим, а відеоряд - рваним, але плавності при зйомці на ходу не додається. Та й в цілому з відеозйомкою камера справляється скромно: деталізація слабка, картинка при будь-якому, навіть самому яскравому освітленні залишається пухкої, непривабливою. Зі звуковим супроводом теж зовсім не все гладко: присутні знайомі спотворення у вигляді булькання і луни, з шумом вітру система шумозаглушення не справляється.

  • ролик №1 (37 МБ, 1920 × 1080 @ 30 fps, H.264, AAC)
  • ролик №2 (30 МБ, 1920 × 1080 @ 30 fps, H.264, AAC)
  • ролик №3 (34 МБ, 1920 × 1080 @ 30 fps, H.264, AAC)
  • ролик №4 (47 МБ, 1920 × 1080 @ 30 fps, H.264, AAC)

Далі представлені приклади фотографій з нашими коментарями за якістю. Роботу фотокамери прокоментував наш фахівець Антон Соловйов.

Роботу фотокамери прокоментував наш фахівець Антон Соловйов

Хороша різкість по полю і за планами.

Хороша різкість по полю і за планами

Номери найближчих машин помітні.

Номери найближчих машин помітні

Текст відпрацьований непогано, хоча і трохи роз'їдений програмою.

Текст відпрацьований непогано, хоча і трохи роз'їдений програмою

Хороша різкість по полю кадру.

Хороша різкість по полю кадру

З макрозйомкою камера справляється.

З макрозйомкою камера справляється

Непогана деталізація на середніх і навіть далеких планах.

Непогана деталізація на середніх і навіть далеких планах

Зйомка в приміщенні вдається камері добре.

Камера вийшла хорошою. Єдине, до чого можна причепитися - це робота шумодава. Справа в тому, що шумодав тут, судячи з усього, просто знебарвлює шуми (прибирає кольорову складову), тому на знімках видно зерно. З іншого боку, не розмазуючи це зерно, програмою вдається зберегти гарну різкість і деталізацію. В цілому, такий підхід до придушення шумів куди краще бюджетного «пластиліну». Іноді програма все-таки нагадує про своє існування, як у випадку зі зйомкою тексту, але і це цілком терпимо. У підсумку можна вважати, що з документальною зйомкою камера впорається добре.

Телефонна частина і комунікації

Комунікаційні можливості Honor 6C багатими не назвеш. Завдяки модему X8 LTE підтримується п'ять діапазонів частот LTE FDD, в тому числі 3 цікавих нам діапазону (Band 3, 7, 20), а також один діапазон TD LTE. В межах міста московського регіону апарат поводиться впевнено, якість прийому сигналу нарікань не викликає.

Зате підтримується лише один діапазон Wi-Fi (2,4 ГГц), модуль NFC в апараті відсутній зовсім, а роз'єм Micro-USB не підтримує підключення зовнішніх пристроїв в режимі USB OTG. Такі спрощення з боку розробників навіть трохи бентежать.

Навігаційний модуль працює з усіма трьома світовими системами (GPS, ГЛОНАСС і Beidou). Перші супутники при холодному старті виявляються протягом першої хвилини, однак точність позиціонування далеко не ідеальна. Також в смартфоні є магнітний компас і детектор кроків.

Телефонне додаток підтримує Smart Dial, варіанти сортування і відображення контактів стандартні для інтерфейсу Android. У розмовному динаміці голос знайомого співрозмовника пізнаваний, звук цілком чистий. Вібродзвінок по силі набагато нижче середнього рівня, ледь відчувається в руці.

Смартфон дозволяє працювати в режимі активного очікування обох SIM-карт в 3G / 4G одночасно. Тобто, наприклад, друга SIM-карта може працювати в 3G для голосового зв'язку, навіть якщо для передачі даних в мережах 4G призначена карта з іншого слота. Інтерфейс не дозволяє вибрати для голосових дзвінків і SMS певну SIM-карту заздалегідь - тільки під час з'єднання. Працюють карти в режімі Dual SIM Dual Standby, радиомодем тут один.

Програмне забезпечення та мультимедіа

Як програмна платформа в Honor 6C використовується ОС Android версії 6.0 з власної фірмовою оболонкою EMUI 4.1 з можливістю оновлення по повітрю. Фірмовий інтерфейс добре знайомий шанувальникам продукції Huawei, даний апарат не належить до авангарду, щоб обкатувати на ньому якісь нововведення, тому тут все абсолютно стандартно. Всі типові для EMUI відмінні моменти на місці: шторка повідомлень звично зустрічає користувача фірмовою шкалою з тимчасовими позначками, помахом від низу до верху на заблокованому екрані викликається додаткове спливаюче меню, де можна знайти ліхтарик, калькулятор, диктофон тощо. За допомогою відбитка пальця можна не тільки розблокувати екран, але і перегортати треки, фотографії, вимикати будильник і відповідати на дзвінки. Природно, можна блокувати і запуск окремих додатків. Сканер відбитків, до речі, працює навіть з мокрими пальцями, це перевірено на практиці.

Для прослуховування мелодій використовується власний знайомий плеєр з симпатичним інтерфейсом, але без будь-яких налаштувань. Зате є функція караоке з біжучим текстом. І в навушниках, і в динаміці апарат звучить середньо: звук чистий, але простенький, дзвінкий, з переважанням високих частот, густим і насиченим його не назвати навіть при прослуховуванні через навушники. Диктофон демонструє задовільну чутливість, FM-радіо в смартфоні є, але без можливості запису програм з ефіру.

продуктивність

Апаратна платформа Honor 6С будується на однокристальної системі Qualcomm Snapdragon 435, виконаної по 28-нанометровій технології. До складу цієї SoC входять вісім 64-бітових ядер ARM Cortex-A53 з частотою до 1,4 ГГц. За обробку графіки відповідає GPU Adreno 505. Обсяг ОЗУ становить 3 ГБ, а вбудованої флеш-пам'яті - 32 ГБ. Спочатку вільно 21 ГБ сховища і 1,5 ГБ ОЗУ.

За результатами тестів платформа Qualcomm Snapdragon 435 очікувано виявилася зовсім небагато швидше Qualcomm Snapdragon 425/430 і при цьому істотно поступається всім іншим популярним на поточний момент мобільних платформ середнього рівня, таким як MediaTek Helio P10, Kirin 655, і вже тим більше Snapdragon 625, що не кажучи про ще більш потужної Snapdragon 652. У комплексному тесті AnTuTu Snapdragon 435 видає всього близько 45К очок.

Тобто Qualcomm Snapdragon 435 - це рішення не середнього, а нижче середнього рівня. У той же час, в цілому продуктивності даної SoC поки вистачає для виконання основних завдань, можна навіть в ігри пограти. Modern Kombat X помітно пригальмовує, деякі інші ігри йдуть цілком гладко, але в цілому перед нами явно не ігрове рішення.

Тестування в комплексних тестах AnTuTu і GeekBench:

Всі результати, отримані нами при тестуванні смартфона в найсвіжіших версіях популярних бенчмарков, ми для зручності звели в таблиці. У таблицю зазвичай додається кілька інших апаратів з різних сегментів, також протестованих на аналогічних останніх версіях бенчмарков (це робиться лише для наочної оцінки отриманих сухих цифр). На жаль, в рамках одного порівняння можна представити результати з різних версій бенчмарков, тому «за кадром» залишаються багато гідних і актуальні моделі - через те, що вони свого часу проходили «смугу перешкод» на попередніх версіях тестових програм.

Honor 6C
(Qualcomm Snapdragon 435) HTC One X10
(MediaTek Helio P10 (MT6755)) Honor 6X
(HiSilicon Kirin 655) Lenovo K6 Note
(Qualcomm Snapdragon 430) Asus Zenfone 3
(Qualcomm Snapdragon 625) AnTuTu (v6.x)
(Більше - краще) 45579 50597 56991 44418 63146 GeekBench (v4.x)
(Більше - краще) 678/2121 757/2071 787/3300 635/2071 831/4092

Тестування графічної підсистеми в ігрових тестах 3DMark, GFXBenchmark і Bonsai Benchmark:

При тестуванні в 3DMark для найпродуктивніших смартфонів тепер є можливість запускати додаток в режимі Unlimited, де дозвіл рендеринга фіксоване на 720p і відключений VSync (через що швидкість може підніматися вище 60 fps).

Honor 6C
(Qualcomm Snapdragon 435) HTC One X10
(MediaTek Helio P10 (MT6755)) Honor 6X
(HiSilicon Kirin 655) Lenovo K6 Note
(Qualcomm Snapdragon 430) Asus Zenfone 3
(Qualcomm Snapdragon 625) 3DMark Ice Storm Sling Shot ES 3.1
(Більше - краще) 254 421 378 288 466 GFXBenchmark Manhattan ES 3.1 (Onscreen, fps) 11. 5 5 4 6 GFXBenchmark Manhattan ES 3.1 (1080p Offscreen, fps) 5 5 5 4 6 GFXBenchmark T-Rex (Onscreen, fps) 28 17 19 15 22 GFXBenchmark T-Rex (1080p Offscreen, fps) 16 17 19 16 23

Браузерні крос-платформні тести:

Що стосується бенчмарков для оцінки швидкості движка javascript, то варто завжди робити знижку на те, що в них результати істотно залежать від браузера, в якому запускаються, так що порівняння може бути істинно коректним тільки на однакових ОС і браузерах, а така можливість є при тестуванні не завжди. У випадку з ОС Android ми завжди намагаємося використовувати Google Chrome.

Honor 6C
(Qualcomm Snapdragon 435) HTC One X10
(MediaTek Helio P10 (MT6755)) Honor 6X
(HiSilicon Kirin 655) Lenovo K6 Note
(Qualcomm Snapdragon 430) Asus Zenfone 3
(Qualcomm Snapdragon 625) Mozilla Kraken
(Мс, менше - краще) 11038 9992 9587 11298 8179 Google Octane 2
(Більше - краще) 3125 3928 4428 3191 5036 SunSpider
(Мс, менше - краще) 1381 1104 1084 1365 877

Результати тесту AndroBench на швидкість роботи з пам'яттю:

Теплоснімкі

Нижчих наведено теплоснімок задньої поверхні, отриманий после 10 хвилин роботи тесту акумулятора в Програмі GFXBenchmark:

Видно, що нагрів більше локалізована у верхній частині апарату, що, мабуть, відповідає розташуванню мікросхеми SoC. За даними теплокамера, максимальний нагрів склав 37 градусів (при температурі навколишнього повітря в 24 градуси), це не дуже багато.

відтворення відео

Для тестування «всеїдності» при відтворенні відео (включаючі підтрімку різніх кодеків, контейнеров та спеціальніх можливий, например субтітрів) нами застосовуваліся найбільш пошірені формати , Які складають основнову масу наявний в Мережі контенту. Зауважимо, що для мобільних пристроїв важливо мати підтримку апаратного декодування відеороликів на рівні чіпа, оскільки обробити сучасні варіанти за рахунок одних лише процесорних ядер найчастіше неможливо. Також не варто чекати від мобільного пристрою декодування всього-всього, оскільки лідерство по гнучкості належить ПК, і ніхто не збирається його оскаржувати. Всі результати зведені в таблицю.

За результатами тестування випробовуваний, як це найчастіше й буває, не опинився забезпечений усіма необхідними декодерами, які потрібні для повноцінного програвання більшості найбільш поширених в мережі мультимедійних файлів, в даному випадку, звукових. Для успішного їх програвання доведеться вдатися до допомоги стороннього програвача - наприклад, MX Player. Правда, і в ньому необхідно змінювати налаштування і встановлювати вручну додаткові користувальницькі кодеки, адже тепер цей плеєр офіційно не підтримує звуковий формат АС3.

Формат Контейнер, відео, звук MX Video Player Штатний відеоплеєр 1080p H.264 MKV, H.264 1920 × 1080, 24 fps, AAC відтворюється нормально відтворюється нормально 1080p H.264 MKV, H.264 1920 × 1080, 24 fps, AC3 відео відтворюється нормально, звуку немає відео відтворюється нормально, звуку немає 1080p H.265 MKV, H.265 1920 × 1080, 24 fps, AAC відтворюється нормально відтворюється нормально 1080p H.265 MKV, H.265 1920 × 1080, 24 fps, AC3 відео відтворюється нормально, звуку немає відео відтворюється нормально, звуку немає

Подальше тестування відтворення відео виконав Олексій Кудрявцев.

Інтерфейсу MHL, як і Mobility DisplayPort, ми в даному смартфоні не виявлено, тому довелося обмежитися тестуванням виведення зображення відеофайлів на екран самого пристрою. Для цього ми вікорістовувалі набір тестових файлів з переміщаються на одну поділку за кадр стрілкою и прямокутник (див. « Методика тестування прістроїв відтворення и відображення відеосігналу. Версія 1 (для мобільніх прістроїв) »). Знімкі екранах з Витримка в 1 з допомоглі візначіті характер Виведення кадрів відеофайлів з різнімі параметрами: варіюваліся Дозвіл (1280 на 720 (720p), 1920 на 1080 (1080p) и 3840 на 2160 (4K) пікселів) и частота кадрів (24, 25, 30, 50 и 60 кадр / с). У тестах ми використовували відеоплеєр MX Player в режимі «Апаратний». Результати тесту зведені в таблицю:

Примітка: Якщо в обох стовпчики Рівномірність и Пропуски віставлені зелені ОЦІНКИ, то це означає, что, швідше за все, при перегляді фільмів артефактів, вікліканіх нерівномірнім чергування и пропуском кадрів, б або не буде видно зовсім, або їх Кількість и помітність НЕ впліватіме на комфортність перегляду. Червоні Позначки вказують на Можливі проблеми, пов'язані з відтворенням відповідніх файлів.

За критерієм виведення кадрів якість відтворення відеофайлів на екрані самого смартфона хороше, так як кадри (або групи кадрів) можуть (але не зобов'язані) виводитися з більш-менш рівномірним чергуванням інтервалів і без пропусків кадрів. Під час відтворення відеофайлів з роздільною здатністю 1280 на 720 пікселів (720p) на екрані смартфона зображення власне відеофайлу виводиться точно по межі екрану, один до одного по пікселям, тобто в початковому дозволі. Відображається на екрані діапазон яскравості відповідає стандартному діапазону 16-235: в тінях всього пара відтінків зливаються з чорним, а в світлі відображаються всі градації.

Час автономної роботи

Незнімна акумуляторна батарея, встановлена ​​в Honor 6С, має ємність в 3020 мА · год. З такою батареєю при не дуже продуктивною апаратній платформі і дозволі екрану всього лише 720р смартфон не міг не продемонструвати гідних результатів автономності. У реальних сценаріях використання при нормальному середньостатистичному режимі роботи герой огляду цілком здатний спокійно протриматися без підзарядки півтора дня, хоча це все одно змушує заряджати його в щоденному режимі.

Тестування традиційно проводилося на звичайному рівні енергоспоживання без використання функцій енергозбереження, хоча такі в смартфоні, природно, є.

Ємність акумулятораРежим читанняРежим відеоРежим 3D-ігор

Honor 6C 3020 мА · год 16 ч. 30 м. 12 ч. 00 м. 6 ч. 30 м. HTC One X10 4000 мА · год 17 ч. 00 м. 12 ч. 00 м. 5 ч. 00 м. Honor 6X 3340 мА · год 15 ч. 00 м. 10 ч. 20 м. 4 ч. 40 м. Lenovo K6 Note 4000 мА · год 20 ч. 30 м. 14 ч. 00 м. 6 ч. 30 м. Asus Zenfone 3 3000 мА · год 12 ч. 00 м. 9 ч. 40 м. 6 ч. 30 м.

Безперервне читання в програмі Moon + Reader (зі стандартною, світлої темою) при мінімальному комфортному рівні яскравості (яскравість була виставлена ​​на 100 кд / м²) з автолістаніем тривало до повного розряду акумулятора близько 16,5 годин, а при безперервному перегляді відео у високій якості ( 720р) з тим же рівнем яскравості через домашню мережу Wi-Fi апарат функціонує майже 12 годин. В режимі 3D-ігор смартфон може пропрацювати до 6,5 годин, але тут, природно, варто враховувати, що настільки довгий час досягається за рахунок низького дозволу екрану і далеко не з максимальними настройками самих ігор.

Від стандартного мережевого адаптера (вихідний струм 2 А 5 В) смартфон заряджається приблизно протягом 2 годин 20 хвилин струмом 1,5 А при напрузі 5 В. Безпровідну зарядку Honor 6C не підтримує.

підсумок

Офіційний старт продажів Honor 6C в Росії відбувся 12 травня, смартфон буде коштувати в російському роздробі 13 тисяч рублів. За підсумками тестування доводиться з жалем визнати, що Honor в новому сезоні не тільки запропонувала в якості заміни для 5С непоказну і більш слабку в усіх відношеннях модель, але і збирається продавати її за тією ж ціною, хоча рівень цих двох продуктів непорівнянний. У Honor 6C слабша апаратна платформа, нецікавий дизайн, ледь задовільні комунікаційні можливості. Але що зовсім вже прикро, актуальний 5,2-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD несподівано був замінений тут на 5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю всього лише 720р. Створюється враження, що Huawei сама злякалася того, наскільки цікаву модель 5С вона випустила, вирішила, що та стане конкурувати з більш дорогими моделями в сімействі Honor, і поспішила замінити її на зовсім іншу, з набагато більш скромними можливостями.

У своєму класі смартфон Honor 6C, может буті, не так вже й поганий, но це зовсім Інший, набагато більш низьких рівень, чем у Honor 5С. За ті ж самі 13 тисяч, до речі, Xiaomi зараз офіційно продає в Росії свій Redmi 4X зі схожими основними параметрами. Однак в функціональних дрібницях смартфон Xiaomi цікавіше: у нього краще йдуть справи з відеозйомкою та, що дуже важливо, на третину вищий рівень автономності, а також підтримується USB OTG, і навіть є інфрачервоний порт для емуляції пульта дистанційного керування. І це тільки навскидку, а може бути, знайдуться і ще відмінності - детальний огляд Xiaomi Redmi 4X чекайте найближчим часом.

У зв'язку з цим на думку спадає лише одна думка: якщо залишилася ще можливість придбати модель 5С, яка до того ж зараз подешевшала до 11 тисяч, то потрібно терміново це робити, тому що 6С вже точно не стала їй рівнозначної заміною в новому сезоні.

І якщо 6Х стала вельми гідною спадкоємицею своєї попередниці, то так чи все очевидно у сімейства Honor в нижчому ціновому діапазоні?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика