Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ширококутові веб-камери

Logitech анонсувала дві нові веб-камери: QuickCam Orbit MP і QuickCam Pro 5000. У них застосований набір ексклюзивних технологій компанії, зокрема Logitech RightLight - програмно-апаратна система поліпшення якості зображення в нестандартних умовах освітлення.

Logitech

Logitech QuickCam Orbit MP

Обладнання, що поставляється в комплекті ПО Logitech RightSound дозволяє усунути ефект луни і уникнути необхідності використовувати гарнітуру, а пакет Logitech Video Effects дає користувачеві можливість змінювати своє зображення, перетворюючи його в тривимірних анімованих персонажів, які копіюють вираз обличчя людини, або додавати аксесуари до свого екранного зображення, наприклад окуляри або корону.

Video Effects сумісний з усіма популярними додатками для веб-камер, включаючи MSN Messenger Video Conversation, AOL Instant Messenger (AIM) і Yahoo! Messenger.

Обидві камери мають в комплекті стереогарнитуру і сумісні зі стандартом USB 2.0.

Моторизований привід об'єктива QuickCam Orbit MP в сукупності з інтелектуальним ПЗ, що відстежує міміку обличчя, дозволяють камері стежити за користувачем у міру того, як він змінює своє положення на стільці або переміщається по кімнаті.

Веб-камера здатна повертатися на 128 градусів в горизонтальній площині і на 54 градуси в вертикальної, що в сукупності з ширококутним об'єктивом дає камері можливість охоплювати 189 градусів простору приміщення по горизонталі і 102 по вертикалі. Пристрій комплектується 9-дюймової стійкою, завдяки якій його можна розмістити на рівні очей.

Ця камера може отримувати нерухомі зображення з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя або до 4 мегапікселів при використанні програмних алгоритмів поліпшення нерухомих зображень.

Веб-камера QuickCam Pro 5000 має роздільну здатність 640 × 480, а її кут огляду в горизонтальній площині дорівнює 63 градусам. При додаткової програмної обробці камера здатна робити знімки з роздільною здатністю до 1,3 мегапікселів. QuickCam Pro 5000 комплектується гнучкою універсальною основою, яка дозволяє встановлювати камеру поверх звичайного монітора або пристібати її до плоского монітора.

Logitech QuickCam Orbit MP почне продаватися в США і Європі в цьому місяці. Рекомендована роздрібна ціна в Європі становить $ 129,99. Продажі QuickCam Pro 5000 почнуться на початку жовтня за рекомендованою роздрібною ціною $ 79,99.

Олександр Кутянін

Версія для друку

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика