Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Сам перезавантажується ноутбук acer Aspire 5742

 1. Ноутбук Acer Aspire 5742 не включається
 2. немає ініціалізації
 3. Рестарт або виключення на етапі запуску БІОСа
 4. Чи не бачить з жорсткого диска
 5. Зависає Віндовс, перезапуск ноутбука під час запуску системи
 6. Немає зображення на жк матриці на ноутбуці Асер Aspire 5742
 7. Ні харчування від блоку живлення на ноутбуці Асер Aspire 5742
 8. Ноутбук Асер Aspire 5742 Заборонено заряджати батарею
 9. Не включається від акумуляторної батареї або робоча батарея
 10. Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5742
 11. Фізичні поломки ноутбуків
 12. Привід не визначає двд
 13. Від згоряння південного моста, північного моста або відеочипа
 14. Несправності екрану ноутбука acer Aspire 5742
 15. Пошкодження внутрішнього або зовнішнього блоку харчування
 16. Облитий водою Acer Aspire 5742
 17. Вартість ремонту ноутбука acer Aspire 5742

Подробиці Опубліковано 02 Май 2014 Автор: Роман

Буває, приходячи до нас сервіс, клієнти кажуть, що ноутбук Acer Aspire 5742 не включається або не завантажується, але - це не однакові ситуації і означають різні поломки Буває, приходячи до нас сервіс, клієнти кажуть, що ноутбук Acer Aspire 5742 не включається або не завантажується, але - це не однакові ситуації і означають різні поломки. Не може стартувати операційна система, а може повністю бути відсутнім ініціалізації. Наведемо приклад, якщо у ноутбука acer Aspire 5742 немає живлення від розетки і не заряджається акумулятор - це означають різні поломки, хоча дані позначення часто плутають. Давайте визначимо основні несправності ноутбука і їх симптоми.

Ноутбук Acer Aspire 5742 не включається

Ноутбук перестав реагувати на натиснуту кнопку включення, тобто, не починає крутитися вентилятор, що не загоряються індикатори. У вимкненому положенні лампочка зарядки акумуляторна батарея може, як горіти, а й бути виключеними. Цей факт при здачі в ремонт необхідно вказати. Причин такої поведінки може бути багато:

 • поламаний блок живлення, , А батарея села або відсутній. Якщо після натискання кнопки живлення у вас близько 3-х разів загоряється індикатор заряду батареї, але ноутбук не включається, - це говорить саме про розрядженою батареї і немає харчування
 • немає контакту в роз'ємі харчування в ноутбуці або в блоці живлення
 • проблема у внутрішньому блоці живлення на материнській платі. Тут варіацій може бути багато, короткий замикання в ланцюгах харчування або батареї, згоріла мікросхема харчування, або чергового режиму
 • коротке замикання в південному або північному мостах, наприклад через пробою по usb
 • бита прошивка або відсутній прошивка BIOS

немає ініціалізації

Якщо відсутня ініціалізації, мають на увазі наступне поведінка: після натискання кнопки power, починає крутитися кулер і не зупиняється, обертається постійно на високих швидкостях, загоряються лампочки включення і клавіші NumLock і так далі, але не гаснуть, подальша завантаження не відбувається, підсвічування не світиться . Можливі варіанти з індикаторами, але єдиним залишається реакція вентилятора, відсутність картинки, відсутність миготіння індикатора вінчестера. Даний дефект не варто плутати з відсутністю зображення на екрані. Отже, причини:

Рестарт або виключення на етапі запуску БІОСа

Не плутати з перезавантаженнями при включенні Віндовс. Тут точно описати поведінку ноутбука важко, потрібно діагностика Асер Aspire 5742 , Але можливі причини такі:

 • висока температура південного моста, як правило, через коротке замикання в ньому. Найчастіше відбувається внаслідок необережного поводження з ЮСБ картою пам'яті
 • перегрів процесора, через забитий сміттям радіаторної решітки або нещільного контакту радіатора, така поведінка зустрічається не часто, як правило, супроводжується великими оборотами вентилятора і зазвичай різними моментами виключення
 • немає харчування з зарядки, немає контакту на коннекторе харчування, ноутбук намагається включиться від акумулятора, але так як вона сіла, він відразу гасне
 • проблеми з bios

Чи не бачить з жорсткого диска

Не плутати з немає завантаження операційної системи. Зауважимо, що під час даного дефекту, на відміну від інших, практично завжди можливо зайти в БІОС. Поведінка, вкладається в цю несправність, теж різні. Все може повиснути на заставці bios, може безперервно крутити спроби запуститься з мережевої плати, видати просто чорний екран з курсором або сказати що розділ не системний. У такому випадку причиною може бути: поламаний HDD або чіпсет південного моста ноутбука . Перший варіант зустрічається набагато частіше, і причин поведінки жорсткого диска, таким чином, може бути безліч: починаючи від проблем з роз'ємом підключення, залипання головок, битих блоків, через те, що диск не відформатовано або чи не розбитий. Природно, методи вирішення теж різні.

Зависає Віндовс, перезапуск ноутбука під час запуску системи

Рестарт найчастіше через пошкодження системи, іноді просто через збій ОС. Найчастіше простіше встановити заново Windows, ніж намагатися відремонтувати.

Немає зображення на жк матриці на ноутбуці Асер Aspire 5742

Як не дивно, але деколи проблеми досить банальні, та й проблемами з матрицею їх назвати неможливо. Хоча дуже часто потрібна заміна монітора на ноутбуці . Найбільш популярні серед них:

 • зламалася, або запала кнопка вимикання екрана при закритті верхньої кришки.
 • проблема в инверторе матриці ноутбука
 • згоріла лампа підсвічування
 • проблеми з відеочіпом, перевірити можна підключенням зовнішнього монітора, якщо є така можливість. У разі поломки, необхідна ремонт відеокарти ноутбука .
 • перетерті шлейфи

Ні харчування від блоку живлення на ноутбуці Асер Aspire 5742

Така поломка може бути окремим випадком дефекту "ноутбук не включається". В цьому випадку в ноутбуці батарея не заряджає, але ноутбук Асер Aspire 5742 може і працює, але від батареї, в цьому випадку, в Windows про це йтиметься, зарядна батарея буде по чуть-чуть сідає. причини:

 • проблеми в роз'ємі живлення або з зарядкою ноутбука
 • проблеми з контролером заряду

Ноутбук Асер Aspire 5742 Заборонено заряджати батарею

Чи означає, що харчування від мережі йде. Операційна система показує наявність живлення від мережі, але відсутня значок зарядки. Даний дефект зовсім не означає, що обов'язково у вас неробоча батарея, але таке теж може бути. Чому так могло статися:

 • поламана батарея
 • проблеми з ланцюгами харчування
 • нестача потужності зарядки

Не включається від акумуляторної батареї або робоча батарея

Тут треба точно розуміти, що не працює від батареї означає, що при відсутності зовнішнього живлення ноутбук Acer Aspire 5742 не запускається, це не може означати, що ноутбук працює близько 5 хвилин, потім вимикається.

 • найчастіше неробоча батарея, в такому випадку найчастіше батарея і не заражається
 • проблема в внутрішнім блоком живлення

Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5742

За симптомами несправності ноутбуків можна поділити на програмні, апаратні та змішані. За статистикою програмний ремонт ноутбуків необхідний в 25 відсотках поломок. Решта поломки - це або тільки апаратні несправності ноутбуків, або, програми. Симптоми програмних несправностей - загальмованість операційної системи, поява різних повідомлень про помилки, віруси. Віндовс і Soft можуть не включаться зовсім, перезавантажуватися, зависати і т.д. Загалом, серед програмних типові несправності ноутбуків - засміченість і вірусів операційної системи. І майже в 95% причиною програмних збоїв це сама людина. Відкриття сайтів небезпечним змісту, запуск неперевірених файлів і програм, робота в інтернеті без антивірусної програми і відсутність хоча б мінімальних профілактичних робіт з Віндовс - цього достатньо, щоб через короткий термін ноутбук прийшов в неробочий стан.

Рішення програмних проблем полягає в видалення вірусів, відновлення працездатності Віндовс або повної її перевстановлення зі збереженням даних.

Фізичні поломки ноутбуків

Апаратні несправності можна поділити на кілька типу - механічні та електронні. Механічні поломки ноутбука - це фізичні поломки, нанесені користувачем, такі як, пролиття алкогольних напоїв, води, чаю, газованої води, рідин, кава і т.д., падіння ноутбука на підлогу, удари по ноутбуку, пошкодження монітора або клавіатури сторонніми предметами, поломка роз'єму зарядки і порвані кабелі зарядного пристрою.

Не враховуючи пролиття води, яка в змозі спалити в ноутбуці все, що завгодно, найчастіше в ноутбуках пошкоджуються екран і клавіші клавіатури. Матриця, розбивають при невдалому повороті кришки або при закритті кришки, коли на клавіатурі знаходяться сторонні предмети, наприклад, ручки, флешки, олівці, ключі, мишка. А ось бичем клавіатури - це звичка пити за столом, або катують почистити клавіатуру самостійно.

Привід не визначає двд

Вихід з ладу приводу ноутбука в деяких випадках виходить, виправити чищенням читаючої головки, але частіше за все усуваються заміною двд .

Від згоряння південного моста, північного моста або відеочипа

симптоми вигоряння південного моста на ноутбуці Асер Aspire 5742 - не працюють USB, точпад або клавіатура, ноутбук може включатися, але не завантажуватися. При поломки відеокарти ноутбук Асер Aspire 5742 включається, але на екрані відсутній зображення, або картинка з артефактами; буває, що матриця б'ється на багато частин. При таких симптомах потрібно ремонт ноутбуків третьої категорії складності - з монтажем BGA-деталей. Поширені причини виходу з ладу ноутбука - неакуратне підключення флешок, перегрів ноутбука через забитої пилом системи охолодження, перевантаження ноутбука відео-додатками і іграми, заводський брак. Для запобігання подібних поломок, радимо проводити 1 раз на рік чистити ноутбук Acer Aspire 5742 .

Несправності екрану ноутбука acer Aspire 5742

типові несправності монітора ноутбука - спотворення квітів, зображення з артефактами, немає підсвічування, миготіння екрану. Якщо екран зовсім темний, хоча щось видно під кутом, то це типові несправності інвертора ноутбука або лампи підсвічування. Якщо блимає - то 100% інвертор. Червоне зображення на моніторі видає лампу підсвічування. Артефакти, смуги або перешкоди - винен шлейф матриці або дешифратор. Причина несправності - природне старіння, неякісне харчування, перетирання шлейфа. Найчастіша з несправностей - вихід з ладу лампи підсвічування.

Пошкодження внутрішнього або зовнішнього блоку харчування

Поломка блоку живлення ноутбука Асер Aspire 5742 призводять до того, що ноутбук зовсім не включається і не заряджає акумулятор. Внутрішній блок живлення виходить з ладу через вигоряння деталей обв'язки ланцюга харчування або контролера харчування. Проблеми в короткому замиканні, в неякісному харчуванні, в відсутності заземлення і т.д. Якщо ноутбук Acer Aspire 5742 не включається або не заряджається належним від розетки, отже варто шукати причину в несправності зовнішнього блоку живлення ноутбука. Часто в коннекторе просто розходяться контакти - варто їх випрямити, і ноутбук знову в строю.

Облитий водою Acer Aspire 5742

Пролита вода на ноутбук acer Aspire 5742 може завдати істотної шкоди. Найстрашніше, що може статися - це вихід з ладу материнської плати. У цьому випадку необхідна заміна материнської плати ноутбука .

Щоб уникнути походу в сервісний центр, не пийте і не ставте напої поблизу с ноутбуком. Не рекомендується їсти за ноутбуком. Якщо проблема вже трапилася - ні в якому разі не розбирайте корпус. Це може призвести до потрапляння води всередину ноутбука або до пошкодження шлейфу. Дбайливе використання дозволить уникнути проблем з поломкою клавіатури і окремих клавіш.

Вартість ремонту ноутбука acer Aspire 5742

Ціна ремонту залежить від вартості комплектуючих і роботи по їх заміні. Приблизну вартість можна дізнатися за контактним телефоном нашого сервісного центру або у відповідному розділі:


Додати коментар

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика