Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPhone після залиття водою в Києві

 1. Ремонтуємо після попадання води все моделі iPhone
 2. Обов'язкова умова
 3. Заходи, які повинен зробити власник iPhone, якщо в нього потрапила вода
 4. Що не рекомендується робити, якщо волога потрапила в iPhone?

Ремонт iPhone після залиття водою Ремонт iPhone після залиття водою  Вода та інші рідини, що потрапили всередину корпусу айфона, наносять йому шкоди і виводять з ладу компоненти смартфона

Вода та інші рідини, що потрапили всередину корпусу айфона, наносять йому шкоди і виводять з ладу компоненти смартфона. Окисленню піддаються контакти, пошкоджуються дискретні елементи, чіпи, ланцюги харчування, струмопровідні доріжки.

Якщо контакт з водою був короткочасним, то телефон потрібно відразу вимкнути, витягнути акумулятор і віднести в сервісний центр. Майстри нашого сервісу розбирають телефон, чистять від рідини і конденсату, діагностують материнську плату з допомогою програм апаратного стенду. Після цього визначається регламент ремонтних робіт. Після узгодження з замовником проводиться ремонт або заміна зіпсованих компонентів.

Ремонтуємо після попадання води все моделі iPhone

Довготривале перебування телефону в воді робить його повне відновлення малоймовірним.

Наш сервісний центр оснащений спеціальним обладнанням і інструментом для проведення точної діагностики і ремонту iPhone. Кваліфікація майстрів дозволяє вирішувати найскладніші завдання ремонту смартфона після попадання в нього рідин. Ми надаємо гарантію на ремонтні роботи і використовувані запчастини.

Ми несемо відповідальність за Ваш LCD-модуль в процесі ремонту і гарантуємо успішність процедури заміни скла. У разі невдачі, тобто дисплей лопне або пошкодиться, ми встановлюємо на Ваш iPhone новий дисплей за вартістю заміни скла.

Обов'язкова умова
 • На дисплеї немає чорних плям, крапок, кольорових ліній
 • Сенсор дисплея працює у всіх зонах

В інших випадках потрібна заміна дисплея

Вартість послуг по ремонту після попадання води iPhone

Вода - це найстрашніший ворог для iPhone. Як би виробник не намагався захистити телефон від потрапляння води всередину корпусу, жодна модель, крім iPhone 7 і 7 Plus, не володіє ідеальним захистом. Найпоширеніші причини потрапляння вологи всередину iPhone:

 1. власник бере телефон мокрими руками, тоді невеликі краплі води потрапляють під кнопки смартфона;
 2. iPhone залишається у ванній кімнаті, поки власник приймає ванну або душ;
 3. власник упускає смартфон і він потрапляє в воду (річка, калюжа, море, ванна і ін.), при цьому найскладнішою ситуацією для ремонту є потрапляння в корпус солоної води;
 4. iPhone потрапляє в пральну машину разом з речами.

Заходи, які повинен зробити власник iPhone, якщо в нього потрапила вода

У разі потрапляння вологи всередину iPhone, його відразу ж потрібно вимкнути. По можливості необхідно витягнути акумулятор. Ця процедура досить складна і вимагає спеціального інструменту і навичок. У разі якщо ви не володієте ними, то телефон слід відразу ж віднести в сервісний центр . Неправильні дії по вилученню акумулятора приведуть до пошкодження шлейфів і новим поломок iPhone . Якщо вам вдалося від'єднати акумулятор, то видаліть зайву вологу з деталей телефону, очистіть контакти від з'явилася корозії. Вона руйнує контакти і тому деякі компоненти телефону перестають працювати.

Що не рекомендується робити, якщо волога потрапила в iPhone?

Одна з поширених помилок - це покласти намоклий смартфон в сіль, щоб вона витягла вологу. Навпаки, сіль потрапить всередину корпусу, а солона вода агресивно впливає на внутрішні компоненти iPhone.

Іноді власники смартфонів після попадання всередину води просушують їх в рисової крупі. Такий спосіб малоефективний. Це втрата дорогоцінного часу на відновлення телефону.

Невдалі спроби розбирання телефону призводять до появи серйозних пошкоджень шлейфів, контактів, деталей корпусу. Не слід нічого спроб самостійної реанімації iPhone після попадання вологи в корпус. Вимкніть його і віднесіть в сервісний центр, де досвідчені фахівці проведуть весь комплекс відновлювальних заходів.

AppleLab 5 з 5 на підставі 112 оцінок. Всього 112 відгуків.

Що не рекомендується робити, якщо волога потрапила в iPhone?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика