Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт телефонів ZTE

  1. Терміновий ремонт телефонів ZTE в Києві З кожним роком все більше користувачів віддає перевагу китайській...
  2. Як відбувається ремонт телефонів ZTE?
  3. Чому нас рекомендують друзям і близьким?
  4. Ціни на ремонт телефонів ZTE

Терміновий ремонт телефонів ZTE в Києві

З кожним роком все більше користувачів віддає перевагу китайській компанії ZTE. Вона займає друге місце серед виробників телекомунікаційного обладнання і телефонів в Китаї. Що не дивно, адже за невисоку ціну користувач отримує відмінний пристрій з широким переліком функціональних можливостей. Але, як і будь-яка техніка, вона має свої слабкості і рано чи пізно виходить з ладу. Якщо у Вас виникла необхідність виконати ремонт телефонів ZTE в Києві - довірте його фахівцям сервісного центру Re: Store. Ми забезпечимо високий рівень послуг, що надаються, мінімальні терміни виконання, прийнятну вартість, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Фахівці нашої компанії зможуть «вилікувати» проблемне пристрій, замінити несправні деталі, виконати чистку, профілактику, а також тестування апарату.

Як зрозуміти, що телефон вийшов з ладу?

Як зрозуміти, що телефон вийшов з ладу

Як показує статистика, в 80% випадків портативна електроніка виходить з ладу в результаті користувальницької неакуратність і неуважність. Якщо Ви ненавмисно розлили рідину на пристрій, упустили на асфальт, завантажили шкідливі програми - поломка не змусить себе чекати. Розглянемо несправності, в результаті появи яких необхідний ремонт смартфонів ZTE.

  • Несправна робота акумулятора. Якщо телефон швидко розряджається, не вдалося підключитися до зарядного пристрою або страждає від перегріву - йому необхідна термінова заміна батареї.
  • Пошкодження корпусу. У 90% випадків причина поломки обумовлена ​​механічним пошкодженням. Решта 10% поширюються на здуття батареї, а також знос деталей. Використовувати апарат з пошкодженим корпусом не тільки дискомфортно, але і небезпечно.
  • Відсутність звуку. Якщо в процесі розмови відсутній голос співрозмовника - проблема в несправному динаміці. Ситуація може бути і зворотній - співрозмовник не чує Вас, що викликано збоєм в роботі вбудованого мікрофона. В обох ситуаціях знадобиться заміна деталі.
  • Розбитий екран. Незначне механічне пошкодження може вивести з ладу дисплей. Поломка проявляється повним або частковим відсутністю зображення, а також наявністю дефектів у вигляді плям, смуг і розлучень. Рішення проблеми тільки одне - замінити несправний елемент.

Як відбувається ремонт телефонів ZTE?

Головною проблемою в ремонті техніки китайської компанії є відсутність багатьох запчастин на території України. Мінімальна кількість постачальників доставляє комплектуючі в нашу країну, тому часто виникає потреба в їх замовленні з Китаю. Інформацію про наявність необхідних запчастин можна дізнатися за номером гарячої лінії (044) 333-60-78 або задати питання на веб-сайті. У заявці вкажіть модель апарату, а також опишіть виниклу проблему. Після доставки пристрою на сервіс, в обов'язковому порядку виконується діагностика телефонів ZTE в Києві. З її допомогою фахівець визначає ступінь пошкоджень, а також оцінює вартість і терміни виконання відновлювальних робіт. За згодою клієнта, ми приступаємо до усунення неполадок. Для цього знадобиться повне розбирання апарату, чистка, заміна або відновлення несправних запчастин. Вирішивши проблему, ми проводимо тестування і повідомляємо клієнта про готовність замовлення. Терміни і вартість виконання робіт залежать від виду поломки, а також наявності на складі потрібної деталі. У будь-якому випадку, Вам не доведеться нервувати і постійно передзвонювати в сервісний центр, адже існує функція «статус ремонту». З її допомогою можна залишатися в курсі подій, що відбуваються з пристроєм, в режимі он-лайн.

Чому нас рекомендують друзям і близьким?

Хочемо звернути Вашу увагу, що своєчасне звернення до фахівця дає реальний шанс відновити функціональність техніки з мінімальними витратами. Команда нашого сервісного центру завжди готова виконати швидкий ремонт телефонів ZTE в Києві. Наші співробітники - досвідчені фахівці, які працюють не перший рік в області обслуговування сучасної електроніки, мають власні напрацювання, досвід і кваліфікацію. У нашому розпорядженні великий і добре укомплектований склад запчастин від виробника і обладнання, яке гарантує високий рівень ремонту ZTE в Києві. Для Вашої зручності ми виконуємо стандартний, а також строковий види відновлювальних робіт. Також ми здійснюємо ремонт телефонів ZTE у Львові, Кривому Розі та Одесі.

Терміни: від 2 год.

Інструменти: пластикова лопатка, осцилограф, вимірювачі, мікроскоп, ультразвукова ванна, викрутки, паяльники та т.д.

Матеріали: оригінальні комплектуючі від виробника, якісні аналоги;

Гарантія: 1-6 місяців

Ціни на ремонт телефонів ZTE

Вид наданих робіт ZTE Nubia Z11 MAX ZTE Blade V7 ZTE Axon 7 ZTE Blade X3 Заміна дисплея ZTE 1800 грн 859 грн 850 грн 800 грн Заміна сенсорного стелка ZTE 1350 грн 759 грн 600 грн 1000 грн Механічний ремонт телефонів 450 грн 399 грн 300 грн 359 грн заміна шлейфу гучності (не працює гойдалка гучності) 350 грн 330 грн 310 грн 325 грн заміна вібромотора 360 грн 329 грн 350 грн 329 грн заміна поліфонічного динаміка (не чути дзвінка) 339 грн 349 грн 325 грн 339 грн заміна голосового динаміка (не чути співрозмовника ) 359 грн 369 грн 330 грн 300 грн Заміна мікрофона телефону ZTE (Вас не чує співрозмовник) 399 грн 319 грн 360 грн 359 грн Заміна батареї телефону (швидка розрядка) 429 грн 379 грн 370 грн 390 грн Заміна Шлеф кнопки включення (не працює кнопка включення) 459 грн 329 грн 450 грн 400 грн Ремонт або заміна wi-fi модуля телефону ZTE 559 грн 529 грн 499 грн 559 грн Ремонт або заміна GSM модуля 560 грн 525 грн 550 грн 500 грн Чистка-профилактика після попадання вологи 350 грн 350 грн 350 грн 359 грн Відновлення телефону після попадання вологи 400 грн 400 грн 400 грн 400 грн

* Вказані орієнтовні ціни. Щоб дізнатися точну вартість, виберете Вашу модель пристрою в верхньому меню сайту.

Показати повністю » Як відбувається ремонт телефонів ZTE?
Чому нас рекомендують друзям і близьким?
Як зрозуміти, що телефон вийшов з ладу?
Як відбувається ремонт телефонів ZTE?
Чому нас рекомендують друзям і близьким?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика