Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт ноутбуків Fujitsu Siemens

  1. Здійснюючи ремонт ноутбуків Fujitsu Siemens, майстри нашого сервісного центру найчастіше надають такі...
  2. Ціни на ремонт ноутбука Fujitsu Siemens
  3. Сервісний центр ноутбуків Fujitsu Siemens

Ноутбуки Fujitsu Siemens відрізняються високою якістю збірки, привабливим дизайном і відмінною продуктивністю

Ноутбуки Fujitsu Siemens відрізняються високою якістю збірки, привабливим дизайном і відмінною продуктивністю. Оскільки в своїх пристроях компанія використовує тільки найсучасніші технології, ремонт ноутбуків Fujitsu Siemens в основному відбувається через необережне поводження в роботі або ж через зношування деталей.

Здійснюючи ремонт ноутбуків Fujitsu Siemens, майстри нашого сервісного центру найчастіше надають такі послуги, як:

  • Діагностика ноутбука Fujitsu Siemens- це головний крок в ремонті ноутбука, оскільки саме на етапі діагностики майстер встановлює точну причину поломки.
  • Заміна північного або південного мостів в ноутбуці Fujitsu Siemens. Якщо Ваш ноутбук не включається, не працюють USB-порти, клавіатура, ймовірно, причина криється в виході з ладу саме цих компонентів материнської плати.
  • Заміна лампи підсвічування в ноутбуці Fujitsu Siemens. Якщо зображення на екрані Вашого ноутбука стало червоним, менш чітким і яскравим або пропало взагалі, можливо, у Вашому ноутбуці необхідно здійснити заміну лампи підсвічування.

Ціни на ремонт ноутбука Fujitsu Siemens

Найменування послуг по ремонту ноутбуків Fujitsu SiemensЦіна робіт, грн *

Діагностика ноутбука Fujitsu Siemens Безкоштовно Заміна (ремонт) матриці ноутбука Fujitsu Siemens від 200 грн. Заміна (ремонт) клавіатури ноутбука Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна (ремонт) материнської плати ноутбука Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна (ремонт) корпусу ноутбука Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна оперативної пам'яті ноутбука Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна процесора в ноутбуці Fujitsu Siemens від 100 грн. Частка (ремонт) системи охолодження ноутбука Fujitsu Siemens від 90 грн. Заміна (ремонт) шлейфа в ноутбуці Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна (ремонт) лампи підсвічування матриці ноутбука Fujitsu Siemens від 300 грн. Заміна (ремонт) блоку живлення ноутбука Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна (ремонт) зарядного пристрою Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна (ремонт) DVD приводу в ноутбуці Fujitsu Siemens від 100 грн. Заміна (ремонт) кулера ноутбука Fujitsu Siemens від 100 грн. Ремонт залитого ноутбука Fujitsu Siemens від 550 грн. Заміна (ремонт) роз'єму живлення ноутбука Fujitsu Siemens від 100 грн.

* До вартості робіт може додаватися вартість часткової або повної розборки ноутбука

Сервісний центр ноутбуків Fujitsu Siemens

Майстри нашого сервісного центру нададуть послуги з ремонту будь-якої моделі ноутбука Fujitsu Siemens в Києві і Україні, починаючи з безкоштовної діагностики та закінчуючи усуненням найскладніших і проблемних поломок.

Японська компанія Fuji Denki Seizō KK була заснована в 1923 році. Пройшовши багато етапів становлення і розвитку, вона стала називатися Fujitsu Technology Solutions. На сьогоднішній день компанія розробляє і поставляє різні IT-рішення, технологічні продукти і послуги, а також входить до числа п'яти найбільших компаній з виробництва ноутбуків. У 1999 році в результаті злиття комп'ютерного підрозділу концерну Siemens AG і Fujitsu Limited була заснована компанія Fujitsu Siemens Computers.

У Києві та Україні представлені такі лінійки ноутбуків Fujitsu Siemens:

  • Lifebook (лінійка високопродуктивних ноутбуків, призначених для бізнес-користувачів)
  • Amilo (бюджетні ноутбуки)

Зробити замовлення на ремонт ноутбука Fujitsu Siemens можна залишивши заявку в формі нижче, або зателефонувавши до нас за номером (044) 353-02-26

Будемо Вам раді!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика