Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPhone 4 / 4S

Купуючи один з пристроїв продукції Apple, ніхто не може дати гарантію того, що гаджет прослужить багато років, адже непередбачені ситуації, в тому числі падіння електронного вироби або під впливом води в роз'єми айфона, можуть понести за собою погані наслідки:   Телефон дає збої в роботі

Купуючи один з пристроїв продукції Apple, ніхто не може дати гарантію того, що гаджет прослужить багато років, адже непередбачені ситуації, в тому числі падіння електронного вироби або під впливом води в роз'єми айфона, можуть понести за собою погані наслідки:

  • Телефон дає збої в роботі.
  • Чи не працює мікрофон, динамік, вібро, датчик наближення або контролер харчування.
  • Чи не фукціонуючого або працює частково, при сильному фізичному впливі, кнопка включення / виключення пристрою.
  • В результаті падіння або удару на екрані з'явилися подряпини і тріщини.

Причин, за якими слід звернутися в сервісний центр по ремонту iPhone 4, чимало. Великий досвід роботи і знань, наявність асортименту інструментів і комплектуючих, який завжди поповнюється, дає нам можливість надавати якісні послуги власникам пристроїв з виниклими дефектами.

Деякі клієнти звертаються до нас з проблемою роботи камер (фронтальної і основний), втратою фокусування і отримання митних знімків. Витерши лінзу м'якою серветкою, можна усунути проблему розмитості фотографії, якщо це не допомагає, рекомендуємо віднести пристрій до сервісного центру. Наші фахівці з'ясують причину дефекту камери, яка може кроіться в потрапила вологи, сильному ударі, установці сторонніх додатків, і візьмуться за iPhone 4 ремонт камери.

Під час розмови по мобільному телефону включається датчик наближення, що відключає і блокуючий мультитач-екран. Така функція заощаджує енергію та вимикає мимовільний скидання дзвінка. Якщо дана здатність сенсора з якихось причин не спрацьовує, це привід звернутися в наш сервісний центр по ремонту iPhone 4 / 4S. Може виникнути й інша проблема, коли дисплей не включається назад в разі виникнення бажання завершити дзвінок, і в таких випадках потрібен ремонт датчика наближення iPhone 4.

Наші фахівці готові взятися за ремонт iPhone Apple 4 / 4S кнопки включення і виключення пристрою, яка залипає, не реагує на натискання або спрацьовує, але не з першого разу. В такому випадку ми проводимо ремонт кнопки iPhone 4, заміну шлейфу з пост-ремонтної перевірки пристрою.

Продукція Apple давно завоювала ринок електронних пристроїв і користується великим попитом у людей різних класів. Купуючи iPhone 4S, ви купуєте інноваційний продукт, який важко переносить удари, падіння, а також намокання. В результаті неакуратне поводження і форс-мажорних обставин можуть виникнути такі проблеми:

  • Телефон працює нестабільно.
  • Чи не працює мікрофон, динаміки, датчик наближення, камери і т.д.
  • Несправність кнопки включення / виключення пристрою.
  • На екрані з'явилися тріщини і відколи.

Такі дефекти несуть за собою серйозну проблему, але якщо вчасно звернутися в сервісний центр по ремонту iPhone 4s, цього можна уникнути Такі дефекти несуть за собою серйозну проблему, але якщо вчасно звернутися в сервісний центр по ремонту iPhone 4s, цього можна уникнути. Знання наших фахівців в області ремонту техніки, наявність великого асортименту комплектуючих дає нам можливість надавати послуги з ремонту iPhone 4 / 4S і інших продуктів компанії Apple.

Варто відзначити, панелі продукту iPhone 4s виготовлені з розжареного скла. На цьому матеріалі не утворюються подряпини, але можлива поява тріщин від ударів і падінь. В такому випадку краще не займатися заміною корпусу або дисплейного модуля самостійно, щоб не порушити цілісність телефону і його працездатність, а звернутися в сервісний центр по ремонту екрану на iPhone 4 .

Велика ймовірність, що після падіння iPhone на екрані з'являться ушкодження у вигляді тріщин. Така похибка може і не вплинути на роботу пристрою, але з естетичного боку вона несприятливо впливає на зовнішній вигляд апарата. Незважаючи на те, що тріщини можуть спостерігатися тільки на склі, фахівці сервісного центру виконають ремонт екрану iPhone 4s, повну заміну дисплейного модуля, куди входить сенсорний екран, дисплей і скло.

Ремонт iPhone 4s - це не тільки заміна пошкодженої деталі, але і проведення діагностики працездатності пристрою як до, так і після виконання справності дефектів. Під час того ж падіння гаджета може пошкодитися не тільки екран електронного пристрою, але і внутрішні елементи. В такому випадку діагностика допоможе визначити, чи варто здійснювати ремонт камери iPhone 4 / 4S, заміну кнопки включення iPhone і т.д.

Послуги Час ціна Діагностика iPhone Від 15-30 хвилин безкоштовно Заміна дисплея зі склом Від 15-30 хвилин 1399 Заміна акумулятора Від 15-30 хвилин 699 Заміна середній частині корпусу Від 15-30 хвилин 1499 Заміна задньої кришки Від 15-30 хвилин 499 Ремонт iPhone після вологи Від 15-30 хвилин От 1500 Заміна сім-лотка iPhone Від 15-30 хвилин 149 Оновлення прошивки iPhone Від 15-30 хвилин 499 Відновлення ПО iPhone Від 15-30 хвилин 499 Заміна верхнього шлейфу Від 15-30 хвилин 799 Заміна нижнього шлейфа від 15-30 хвилин 799 Ремонт кнопки Home від 15-30 хвилин 599 Заміна верхнього динаміка від 15-30 хвилин 599 Заміна нижнього динаміка від 15-30 хвилин 59 9 Заміна мікрофона Від 15-30 хвилин 799 Заміна вібромотора Від 15-30 хвилин 599 Заміна передньої камери Від 15-30 хвилин 799 Заміна модуля (мікросхеми) Wi-Fi Від 15-30 хвилин 2499 Заміна контролера харчування Від 15-30 хвилин 2499 Заміна аудіо кодека Від 15-30 хвилин 2499 Заміна контролера тачскрін Від 15-30 хвилин 2499 Заміна подільника звуку Від 15-30 хвилин 2499 Заміна підсилювача Rx / Tx Від 15-30 хвилин 2499 Заміна гіроскопа, компаса, акселлерометра Від 15-30 хвилин 2499 Заміна SIM-зчитувача (коннектора) Від 15-30 хвилин 2499 Заміна FPC роз'єму / коннектора на платі Від 15-30 хвилин 2499

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика