Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт ноутбуків HP

  1. Чому варто проводити ремонт ноутбуків HP у нас:
  2. Наші послуги

+7 (812) 640 0 940 багатоканальний телефон

Hewlett-Packard - одна з найбільших ІТ-компаній в світі, входить в число лідерів на ринку комп'ютерного обладнання Hewlett-Packard - одна з найбільших ІТ-компаній в світі, входить в число лідерів на ринку комп'ютерного обладнання. Штаб-квартира компанії знаходиться в США.

В асортименті продукції, що випускається під брендом HP, представлений найширший спектр виробів; найбільшу популярність серед споживачів отримала персональна обчислювальна техніка і, зокрема, ноутбуки HP, а також обладнання для сканування і друку зображень.

Чому варто проводити ремонт ноутбуків HP у нас:

«Діком» є авторизованим сервісним центром компанії Hewlett-Packard і здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт ноутбуків цього виробника з використанням фірмових запчастин і комплектуючих. Ми ремонтуємо ноутбуки серій Pavilion, Compaq Presario, HDX, Envy.

Наші послуги

Крім стандартних процедур, фахівцями нашого центру проводиться терміновий ремонт ноутбуків , Що займає від кількох хвилин до кількох годин.


Також ми ремонтуємо:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика