Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт MacBook Pro

  1. заміна відеокарти Графічні процесори NVIDIA здатні обробляти тисячі пікселів nVidia GT650, nVidia...
  2. залив клавіатуру
  3. Ремонт зарядного пристрою MacBook

заміна відеокарти

Графічні процесори NVIDIA здатні обробляти тисячі пікселів nVidia GT650, nVidia 750M. Ремонт MacBook нерідко пов'язаний з заміною відеокарти . Причини три:

Перша перегрів від не здатності системи охолодження (засмітилася, що не справний вентилятор);

Друга любителі пограти довгий час (що призводить до перегріву);

Третя це дизайнери, ілюстратори в загальному ті хто на дуже довго залишають Мак Бук виконувати рендеринг відео.

Фахівці авторизованого сервісного ценру Apple проводять заміну відеокарт nVidia GT650, nVidia 750M. Макбуков немає завантаження? Це пов'язано в 80% c SSD накопичувачем. Ремонт MacBook Pro Про часто пов'язаний з не працездатністю центрального процесора. Фахівці спробували з'ясувати причину виходу з ладу процесора, і з'ясовували що центральний процесор виходить з ладу в 90% випадків через перегрів. Перегрів відбувається і через швидко засмічується системи охолодження. Майстри зроблять заміну центрально процесора на новий i5 або i7. Також проведуть повну чистку вашого макбуков і замінять все термо прокладки.

заміна SSD

SSD накопичувач це накопичувач який не любить перепадів напруги (не коректні включення-виключення макбуков, що не справний magsafe). У нашому сервісі є в наявності:

SSD 768GB;

SSD 512GB;

SSD 256GB.

заміна SSD займе 60 хвилин. У сервісному центрі є така послуга як заміна корпусу цілком на новий. А також ремонт корпусу (фарбування, змінити колір, нанести зображення). Проводимо ремонт материнської плати після попадання рідини, перепаду напруги. Заміна трекпада, акумулятора, клавіатури. Фахівці сервісу AppleFine! Використовує тільки нові оригінальні деталі з сертифікатом на кожну деталь.

залив клавіатуру

Заміна клавіатури MacBook буває у нас досить часто. Причин буває багато, оной з головною це Заміна клавіатури MacBook буває у нас досить часто рідина. Якщо відразу звернеться до нас, то в 80 відсотках ми її врятуємо ультразвуком. У нових моделях MacBook таких як A1706 і A1707, клавіатура змінюється на спеціальному стенді, і вимагає професійних навичок, і часу. Процес заміни клавіатури в MacBook можна подивитися тут .

Ремонт зарядного пристрою MacBook

Хвороба сучасних блоків живлення magsafe 2, часто пов'язаний з поломкою шнура зарядки. Що призводить до таких не приємних наслідків, як: немає зарядки, чи ні індексації (зелений сигнал). Вся справа в тому що блоком живлення управляє наконечник (голова), там де у нас йде світловий сигнал. В голові прихований процесор управління, який часто ламається. Часто користувачі змінюють цілком всю зарядку що дуже дорого, і не доцільно. Наші фахівці пропонують заміну конкретно шнурка зарядки. Це є великий плюс, в тому що сам блок живлення залишається ваш оригінал.

Макбуков немає завантаження?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика