Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPad в Києві - послуги сервісу і ціни

 1. Заміна тачскрін (скла сенсора)
 2. заміна дисплея
 3. Проблеми зі звуком iPad
 4. Не працюють кнопки iPad
 5. iPad Неможливо зарядити телефон
 6. прошивка iPad
 7. Як дізнатися модель iPad
 8. Вартість ремонту iPad

Виконаємо ремонт iPad в Києві будь-якої складності, від заміни розбитого скла до усунення проблем з електронікою. Можливий терміновий ремонт - не більше одного дня (залежить від несправності).

 1. Тріснуло верхнє скло екрану
 2. Немає картинки на дисплеї
 3. Рішення проблем зі звуком
 4. Не працюють кнопки
 5. iPad Неможливо зарядити телефон
 6. прошивка iPad

Заміна тачскрін (скла сенсора)

Найпопулярніша проблема, з якою приносять iPad в ремонт, це розбите скло тачскрін. При цьому сенсор часто працює і реагує на дотик, а дисплей показує картинку і залишається цілим. Розбивається тільки верхнє скло. В цьому випадку потрібно зробити заміну сенсорного екрану на iPad, тому що скло та сенсор - це одна запчастина, так званий тачскрін. Ось як виглядає проблема наживо.

заміна дисплея

При сильному падінні або ударі планшета може лопнути ще і дисплей, при цьому зображення на екрані частково або повністю відсутній. Зазвичай таке відбувається при точковому ударі, коли на iPad упустили щось гостре або важкий. Також при попаданні вологи або сильному перегріві планшета часто пропадає підсвічування екрану в результаті пошкодження ланцюгів управління. В цьому випадку необхідно виконати заміну дисплея.

Ремонт iPad з заміною дисплея виконується при таких проблемах з екраном, як поява битих пікселів, поява кольорових горизонтальних або вертикальних смуг, мерехтіння картинки або потрапляння вологи всередину і поява плям і розлучень на екрані.

Проблеми зі звуком iPad

Прослуховування музики на повній гучності може призвести до виходу з ладу поліфонічного динаміка iPad. Зазвичай звук пропадає взагалі або з'являються сторонні звуки. Вирішується така проблема заміною динаміка, який знаходиться внизу планшета.

Проблеми з гніздом навушників виникають при попаданні в коннектор пилу або вологи, в результаті чого гарнітура постійно відходить, пропадає звук то в одному, то в іншому вусі. При попаданні вологи iPad може завжди перебувати в режимі навушників, хоча останні не вставлені.

Якщо звук відсутній на iPad взагалі (і при підключенні блютус-гарнітури), то швидше за все проблеми з аудіокодеком. Це може бути результатом падіння планшета або попадання води всередину пристрою. В даному випадку проблема може бути визначена тільки після діагностики, за результатами якої узгоджується вартість ремонту iPad.

Не працюють кнопки iPad

Кнопок на iPad не так вже й багато - включення, Home, перемикання в беззвучний режим і кнопки гучності, але якщо одна з них не працює або погано натискається, це приносить чималий дискомфорт при користуванні планшетом.

Часто кнопки починають погано знаходитесь у скрутному становищі при невеликому попаданні вологи, наприклад якщо користувалися iPad з вологими руками або потрапили під дощ, контакти окислюються і кнопки перестають працювати. Складність ремонту iPad полягає в тому, що потрібно зняти сенсорний екран і не пошкодити його, тому ремонт кнопки включення або кнопки HOME досить трудомісткий.

iPad Неможливо зарядити телефон

Заміна коннектора USB на iPad може знадобитися в разі, якщо планшет не заряджається і не реагує на підключення зарядного пристрою, не визначається ноутбуком і не синхронізується, якщо при підключенні iPad до комп'ютера з'являється помилка "непізнане пристрій". Частою причиною виходу з ладу коннектора зарядки є потрапляння вологи і окислення доріжок, рідше - гніздо забивається пилом і іншим сміттям, тоді може допомогти звичайна чистка USB.

прошивка iPad

програмний вид ремонту планшета , Або звичайними словами - прошивка, потрібно, якщо iPad сильно гальмує, зависає на яблуці, вилітають додатки, немає вільної пам'яті і неможливо встановити програми. Також, якщо забули пароль і Айпад заблокований і пішен на екрані "iPad: відключено. Повторіть через **** хвилин".

Зверніть увагу, що якщо iPad вимагає пароль облікового запису iCloud, в більшості випадків рішення цієї проблеми варто або дуже дорого, або взагалі не вирішується. За айклауд уточнюйте у майстрів.

У разі повної перепрошивки вся інформація з планшета видаляється. Якщо необхідно, ми зберігаємо фотографії та іншу інформацію перед прошивкою.

Як дізнатися модель iPad

Дізнатися модель iPad можна по напису на задній кришці. "Model Axxxx" - це і є цифрова версія Айпад (тільки замість хххх - чотири цифри):

A1219

A1337

A1395

A1396

A1397

A1416

A1430

A1403

A1458

A1459

A1460

A1432

A1454

A1455

A1489

A1490

A1491

A1599

A1600

A1538

A1550

A1474

A1475

A1476

A1566

A1567

A1566

A1567

iPad 1iPad 2iPad 3iPad 4iPad mini iPad mini2iPad mini 3iPad mini 4iPad Air iPad Air2iPad Pro

Вартість ремонту iPad

Ціна ремонту планшета залежить від моделі iPad і виду несправності. А також від вартості запчастин, яка постійно змінюється. Актуальний прайс краще уточнити у майстра по телефону або задати питання на сайті. При цьому не забудьте вказати модель iPad і яка з ним виникла проблема.

уточнити вартість

Дізнатися скільки коштує ремонт iPad, можливо полагодити планшет, наявність запчастин, тепер можна безпосередньо у майстра

Задати питання

Надіслати новой почтой

Якщо Ви не з Києва, можна відправити iPad в наш сервісний центр "Новою поштою". Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика