Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт ноутбуків Asus в Харкові. Сервісний центр Асус

 1. Ціни на ремонт ноутбуків в Харкові
 2. Сервісний центр Asus (Асус) в Харкові
 3. Несправності, при яких потрібно ремонт ноутбука Асус
 4. Профілактична чистка ноутбука Asus

Ми надаємо ремонт ноутбуків Asus будь-якої складності, всіх виробників, які є на ринку. Вартість послуг вкрай низька, гарантія на ремонт Асус і запчастини. Кваліфіковані майстри від сервісного центру Vlatar впораються з будь-якою несправністю.

 • Ремонт ноутбука Asus будь-якої складності і різновиди: ZenBook, Vivobook, N, G, X, K і ін.
 • Професійна безкоштовна діагностика
 • Терміновий ремонт без націнки
 • Запчастини для всіх моделей ноутбуків Асус
 • Гарантія на ремонт до 1 року

Ціни на ремонт ноутбуків в Харкові

від 100 грн.

Найменування послуги Гарантія, міс Ціна, грн Діагностика несправностей ноутбука - 0 чистка ноутбука (Повне розбирання, заміна термопасти (термопрокладки), процесора, відео, моста), перевірка 6 від 300 Чистка ноутбука після залиття 6 від 500 Заміна кулера / вентилятора / системи охолодження 12 від 450 Заміна жорсткого диска (частковий / повний розбір) 12 150 / 350 Заміна оперативної пам'яті (частковий / повний розбір) (установка доп. пам'яті) 12 100/200 Заміна матриці ноутбука (без вартості матриці) 3 від 450 Заміна лампи підсвічування 3 від 450 Ремонт / заміна шлейфу матриці 3 від 450 Заміна інвертора матриці 3 від 350 Заміна клавіатури ноутбука (без вартості клавіатури) 3 150 Заміна або ремонт клавіші клавіатури / клавіша + каретка 3 35 / 60 Заміна роз'єму живлення / usb / lan / аудіо роз'єму і т.д. 3 від 450 Ремонт зарядного пристрою ноутбука 1 від 250 Ремонт ланцюгів живлення материнської плати 3 від 700 Заміна чіпа "Південний міст" / "Північний міст" / відеочипа / відеокарти ноутбука 3 від 1200 Заміна материнської плати 3 від 1000 Ремонт корпусу ноутбука 3 від 450 Заміна петель ноутбука 3 від 350

Для отримання знижки необхідно перейти на сторінку замовлення онлайн, заповнити форму і відправити нам.
Наявність і вартість комплектуючих уточнюйте у наших менеджерів за телефонами .
Якщо Ви не знайшли на сайті потрібної послуги, передзвоніть нам, ми візьмемося за будь-яку несправність!

Сервісний центр Asus (Асус) в Харкові

Ноутбук - девайс компактний і зручний. Завдяки йому, всі необхідні документи і файли доступні в будь-який час і в будь-якому місці. Сьогодні чималою популярністю володіють ноутбуки фірми ASUS. Компанія виробляє надійну техніку, яка заслужила довіру споживачів.

Ремонт ноутбуків Асус потрібно відносно рідко - у порівнянні з іншими виробниками. Надійність і якість збірки спрощують його, оскільки комплектуючі, використовувані в даних ноутбуках, зазвичай не фірмові, і необхідні деталі можуть бути замовлені в іншого виробника, що значно спрощує сервіс ноутбука Asus. До того ж, ремонт ноутбука Асус в Харкові найчастіше затребуваний після закінчення гарантійного терміну, а це ні багато ні мало 2 роки.

З ладу можуть виходити такі деталі, як: материнська плата (мости, чіпи і т.д.) , матриця (монітор ноутбука) , Шлейф, DVD привід і клавіатура, HDD. До того ж багато користувачів часто бажають зробити апгрейд свого ноутбука . Причини поломок найчастіше криються в необережному поводженні - потрапляння вологи, механічні пошкодження, удари і т.д. Після чого потрібно буде звернутися в сервісний центр Asus і може знадобиться ремонт або заміни матриця (екрану) ноутбука Asus, клавіатури , Батареї, ремонт корпусу і роз'ємів або більш глибокий і комплексний ремонт ноутбука .

Несправності, при яких потрібно ремонт ноутбука Асус

Статистика стверджує, що найчастіше з ладу виходить відеочіп. Дану поломку можна визначити завдяки зовнішніми ознаками - ноутбук зависає в 3D додатках, екран розкреслений білими смугами і т.д. Так само, як і будь-який портативний комп'ютер, ноутбук Асус схильний проблем з охолодженням. У цьому випадку може бути несправний блок живлення або кулер. Про це свідчить сильне нагрівання пристрою, навіть якщо навантаження на відеокарту і оперативну пам'ять несуттєва. Уберегти пристрій від передчасного ремонту допоможе профілактична чистка ноутбука Асус від пилу. Пояснюється все просто - нагрівання внутрішніх компонентів техніки розраховане на певну температуру, і межа витривалості у них вкрай невеликий. Кулери і спеціальні системи для відведення тепла працюють справно, проте їх ефективність знижується через попадання пилу.
Головні ознаки того, що система охолодження ноутбука надзвичайно запилені і потрібний ремонт ноутбука Asus:

 • ваш ноутбук Asus гальмує, зависає або зовсім вимикається;
 • кулер працює дуже шумно;
 • повітря з решітки в корпусі ноутбука погано виходить і має високу температуру.

Профілактична чистка ноутбука Asus

профілактична чистка дозволяє попередити можливі поломки і уникнути більш дорогого ремонту ноутбука Asus (наприклад, заміну перегоріли відеокарти , Адже причиною даної поломки найчастіше є саме перегрів пристрою). Таким чином, необхідно адекватно оцінювати можливості ноутбука і вчасно вживати профілактичних заходів для його безперебійної, надійної і тривалої роботи. Якщо вже знадобився ремонт, то наш сервісний центр по ремонту ноутбуків Asus (Асус) виконає всі роботи швидко, якісно і з гарантією!

Якщо ви хочете дізнатися скільки коштує ремонт ноутбуків Asus (Асус) в г. Харьков, або вартість послуг, які Ви не знайшли, то зателефонуйте нам або надішліть запит через сайт.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика