Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ремонт БП

  1. Як підібрати блок живлення

Для роботи ноутбука від електромережі і зарядки акумуляторної батареї використовують блок живлення (зарядний пристрій). Зазвичай блок живлення поставляється в комплекті з ноутбуком і є його частиною. Термін придатності блоку живлення необмежений, але існують проблеми, що виникають з блоком живлення в процесі експлуатації: його можна втратити (тому що це окреме від ноутбука пристрій), через перепади напруги в електромережі виходять зі ладу елементи електронних схем блоку живлення, ламаються дроти і штекера підключення блоку живлення до ноутбуку. Якщо у Вас виникла проблема з блоком живлення, не поспішайте його викидати, часто вартість ремонту нижче вартості нового адаптера. Зверніться до нас, ми відремонтуємо неробочий блок живлення з гарантією. А в разі неможливості або недоцільності ремонту підберемо Вам новий, перевірений, адаптер з гарантією. Для роботи ноутбука від електромережі і зарядки акумуляторної батареї використовують блок живлення (зарядний пристрій)

Передзвоніть, ми відремонтуємо старий або підберемо новий блок живлення для Вашого ноутбука.

БРОНЮВАТИ. На складі постійно є асортимент найбільш поширених блоків живлення.

Як підібрати блок живлення

Блоки живлення для ноутбука відрізняються за основними характеристиками:

INPUT - вхідний робоча напруга (100 - 240 V). Однаково практично для всіх блоків живлення;

OUTPUT - вихідна напруга (Вольти, В, V), і сила вихідного струму (ампери, А);

POWER - потужність (Ватт, W) безпосередньо залежить від вихідної напруги і сили струму;

Конфігурація контактної частини зарядного роз'єму БП, що вставляється в ноутбук.

При підборі зарядного пристрою в першу чергу слід звертати увагу на вихідну напругу і силу струму. Ці характеристики, вказані на нижньому боці ноутбука і називаються INPUT.

Марка блоку живлення не має значення, тим більше, що більшість зарядок під різними брендами роблять лише кілька виробників, таких як LITEON, DELTA, LiShin. Блоки під цими брендами є і найбільш ходовими. Як правило, блоки живлення LITEON, DELTA, LiShin використовується на ноутбуках ACER, ASUS, Toshiba, Fujitsu-Siemens, LG, IRU, ROVERBOOK, MAXSELECT, AQUARIUS, SITRONICS, MSI.

на сторінку ремонт ноутбуків

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика