Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Почорнів екран ноутбука

  1. програмні причини
  2. апаратні поломки

З ноутбуками часто трапляються різні неполадки

З ноутбуками часто трапляються різні неполадки.

Проблеми з «картинкою» на екрані - найпоширеніші і найскладніші в усуненні. Зрозуміти джерело проблеми, особливо якщо це стосується відсутності зображення - завдання непросте. Є багато причин, за якими екран стає чорним, і відповідно причин можна визначити способи вирішення.

програмні причини

Найпростіша причина чорного екрану ноутбука - це автовключение сплячого режиму через деякий час після останньої активності користувача. У будь-якому ноутбуці є таймер, який визначає цей час, після закінчення якого екран гасне. Можливо, ви випадково поставили інтервал в кілька секунд, через що екран постійно чорний. Тому перш за все потрібно перевірити інтервал включення режиму сну або глибокого сну. Якщо після перевірки проблема не вирішилася, то можна приступити до подальшої діагностики.

Будь важливу деталь ноутбука потрібен драйвер для правильної роботи. Якщо графічний драйвер вашого ноутбука «полетів», то при завантаженні Windows, з "картинкою" на екрані можуть виникати проблеми - в тому числі і повна відсутність зображення. Тут потрібно просто перевстановити драйвер відеокарти - завантажити їх на офіційному сайті і встановити.

Спроба самостійно оновити БІОС чревата його некоректної прошивкою. Підсумок - при включенні чорний екран. коректно перерошіть БІОС тепер можна тільки на программаторе.

апаратні поломки

За підсвічування екрану ноутбука відповідає інвертор. При несправному инверторе екран здається абсолютно чорним, однак якщо придивитися, можна побачити дуже тьмяне зображення.

Картинку на екрані передає інша важлива деталь ноутбука - шлейф матриці . Пошкоджений шлейф або погане його з'єднання одна з можливих причин перешкод на екрані або повної відсутності зображення. перевірити несправність шлейфу легко - просто під'єднати ноутбук до зовнішнього монітора. Якщо зображення на ньому буде хорошим, то проблема знайдена - пошкоджений шлейф.

Нарешті несправність відеокарти, північного або південного моста виникає через перегрів ноутбука. Якщо відеокарта вже згоріла, ніяка чистка і термопаста тут вже не допоможе. тільки заміна відеокарти (відеочипа) .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика