Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Планшет Samsung Galaxy Tab 10.1 - оголошена офіційна дата виходу і ціна в Росії

Компанія Samsung Electronics офіційно оголосила дату початку продажів нового планшета Samsung Galaxy Tab 10

Компанія Samsung Electronics офіційно оголосила дату початку продажів нового планшета Samsung Galaxy Tab 10.1. На російський ринок новинка надійде 25 серпня 2011 року.

До моменту початку продажів буде доступний планшетний комп'ютер Samsung Galaxy Tab 10.1 в версії Wi-Fi + 3G c 16 ГБ вбудованої пам'яті. Рекомендована роздрібна ціна на планшет в даній комплектації складе 23 990 рублів. Планшетники Samsung Galaxy Tab 10.1 в інших комплектаціях, включаючи пристрій в білому корпусі, з'являться на російському ринку найближчим часом.

Планшетний комп'ютер Samsung Galaxy Tab 10.1 працює на новій версії операційної системи Android 3.1 Honeycomb, розробленої спеціально для планшетів. Ця платформа з поліпшеною продуктивністю забезпечує максимальний комфорт при роботі з додатками, а також зручне управління без використання додаткових клавіш.

Новітню операційну систему Android 3.1 Honeycomb доповнює потужний високопродуктивний двоядерний 1 ГГц процесор NVIDIA TegraTM 2. Новинка виконана в дуже тонкому і легкому корпусі, товщина якого становить всього 8,6 мм, а важить планшет 565 грамів. Апарат обладнаний двома камерами: основний 3-мегапіксельною з можливістю зйомки HD-відео з частотою 30 кадрів в секунду і додаткової 2-мегапіксельною, для відеодзвінків і відеоконференцій. Динаміки, розташовані по обидва боки пристрою, забезпечують якісний стереозвук. Ємність акумуляторної батареї пристрою становить 7 000мАч, що забезпечує до 9 годин безперервної роботи без додаткової підзарядки.

Ємність акумуляторної батареї пристрою становить 7 000мАч, що забезпечує до 9 годин безперервної роботи без додаткової підзарядки

Перевагою нового Samsung Galaxy Tab 10.1 є поліпшений користувальницький інтерфейс Samsung TouchWiz з додатковим меню швидкого виклику, яке здійснює запуск різних програм, включаючи, музичний плеєр, календар або менеджер завдань, поверх вже працюють основних додатків. Також для зручності користувачів встановлені мобільні сервіси «Соціальний портал» (об'єднує контакти користувача зі списку контактів контактами із соціальних мереж), «Музичний портал», а також «Книги і преса», які надають доступ до великої мультимедійної бібліотеці.

Планшетний комп'ютер Samsung Galaxy Tab 10.1 представлений в модифікаціях c підтримкою Wi-Fi + 3G або тільки з підтримкою Wi-Fi, що в поєднанні з бездротовим модулем Bluetooth 2.1 + EDR, гарантує широкі можливості для швидкої передачі даних і роботи з інтернет-додатками. Крім того, апарат підтримує технологію Adobe Flash для повноцінного серфінгу в інтернеті.


Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика