Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Після заміни акумулятора телефон не включається

  1. Причини такого «поведінки» телефону
  2. Чи можна запобігти такі неприємності?

Не секрет, що кожна нова модель смартфона випускається з більш складною внутрішньою начинкою. Це робиться з метою підвищити функціональні можливості наших улюблених гаджетів. З одного боку, це плюс: телефон працює продуктивно і фактично цілодобово. Але з іншого - чим складніше його пристрій всередині, тим нижче придатність до ремонту. На жаль, багатьом користувачам доводиться стикатися з тим, що після заміни акумулятора телефон починає «глючити», або перестає працювати взагалі. Важливо зрозуміти, що можна зробити в такому випадку, куди звертатися і чи є можливість усунути цю прикру проблему самостійно.

Причини такого «поведінки» телефону

Найпоширеніша причина - це АКБ з дефектом. Дешева підробки з Китаю, яка просто не пристосована до роботи з жодним пристроєм. Такі підробки часто продаються як оригінальні моделі батарей. Уникнути зіткнення з подібною ситуацією досить складно. Також буває і ситуація, коли ємність акумулятора, зазначена на його корпусі, не відповідає дійсності і не підходить для смартфона. Тоді він теж, швидше за все, не увімкнеться. Детальніше про те, якої ємності потрібен акумулятор →

Якщо під час установки нового акумулятора не дотримувалася обережність і акуратність, телефон може не включитися через те, що порваний шлейф, який з'єднує АКБ з материнською платою. В даному випадку гаджет доведеться повторно розбирати і ретельно оглядати на предмет подібний пошкоджень. При самостійному проведенні заміни АКБ також слід пам'ятати і про те, що шлейф вимагають не тільки обережного, але і уважного поводження. Телефон може не включитися і тоді, коли один з шлейфів просто виявився незастебнутих.

Сама прикра неприємність з подібних поломок - наприклад, коли роз'єм на материнській платі виявляється випадково пошкодженим в результаті того, що шлейф закріпили неакуратно і поспішно. Також якщо який-небудь з гвинтів виявився занадто довгим, при закручуванні він може пробити доріжку, яка проводить струм. В даному випадку відбувається коротке замикання, і телефон не буде працювати.

В даному випадку відбувається коротке замикання, і телефон не буде працювати

Чи можна запобігти такі неприємності?

Як бачите, якщо після заміни акумулятора телефон не включається, найчастіші причини для цього - неякісна нова батарея, якої помилки, допущені в процесі розбирання або складання пристрою. Для того щоб уникнути подібного роду неприємностей, не слід братися за самостійний ремонт в тому випадку, якщо ви не впевнені в своїх силах і зовсім не маєте досвіду в роботі з «примхливої» сучасною електронікою. Новачкам же, які все-таки бажають зважитися на експеримент подібного роду, настійно рекомендується обзавестися спеціальним набором інструментів, який призначений саме для роботи з крихкими складовими смартфонів. Набір коштує недорого, його можна купити в будь-якому магазині електроніки або замовити по Інтернету.

Ну і звичайно, при ремонті телефону своїми руками дотримуйтесь максимальну акуратність, щоб не пошкодити плату, не забути пристебнути все шлейфи і не переборщити з затягуванням гвинтів. Якщо ж у вас немає досвіду поводження з цими гаджетами, краще зверніться в хороший сервісний центр. Там вам допоможуть правильно підібрати акумулятор і відремонтують телефон грамотно і професійно.

При твердому бажанні попрацювати руками без допомоги професіоналів рекомендуємо прочитати, як відбувається заміна акумулятора на iPhone 6 , Sony Xperia Z1 , HTC One M7 , І подивитися відео нижче.

Чи можна запобігти такі неприємності?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика