Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Пєсков: "Моторолу" героїзує російське суспільство, а не держава

Весілля "Мотороли" / REUTERS

Як передає власний кореспондент УНІАН в РФ, про це журналістам сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Відповідаючи на запитання УНІАН, чи будуть бойовика «Моторолу» нагороджувати на державному рівні в Росії на тлі героїзації в російському суспільстві, Пєсков сказав: «Є громадська думка, яка чітко реагує на ті чи інші події, на роль тих чи інших людей. Це не є офіційною позицією ».

Читайте також Знищення "Мотороли": російські опозиціонери назвали ще одну можливу версію ліквідації терориста

За його словами, така реакція - «атрибут вільного плюралістичного суспільства, якому хтось імпонує чи ні». Пєсков зазначив, що в даному випадку - це солідарність з представником Донбасу, «який піддався таким провокаційним діям», що «цілком можна пояснити з точки зору російської громадської думки».

«Це абсолютно самостійне явище, яке не носить якогось офіційного характеру», - підкреслив прес-секретар президента РФ.

Як повідомляв УНІАН, 16 жовтня директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко повідомив, що в Донецьку знищений терорист «Моторола» . В Україні "Моторола" звинувачується у військових злочинах, в тому числі в розстрілі полонених.

Після повідомлення про загибель «Мотороли» на російських федеральних каналах на різних ток-шоу героїзували бойовика. У Держдумі РФ запропонували його ім'ям назвати школу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика