Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Оптимальний розмір екрану смартфона і дозвіл екрана iPhone 6, iPad Pro і iWatch

Який же оптимальний розмір екрану для сучасного смартфона?

Свого часу Стів Джобс відповів на це питання однозначно: 3,5 дюйма. Але це не завадило iPhone 5 отримати 4-х дюймовий дисплей. А часу - поміняти переваги споживача в більшу сторону.

В андроїд середовищі відчувається явна тенденція до збільшення розміру екранів. Якщо в 2013 році до класу фаблет відносили пристрої з 5-дюймовими екранами, то 2014 можливо принесе моделі з діагоналлю 5,5 дюймів.

Але якщо раніше збільшені дисплеї приносили радість, то тепер розміри фаблет викликають подив. Ще трохи і смартфон перестане поміщатися в кишеню, а до вуха ми будемо прикладати вже не «лопати», а лопаті від снігоприбиральної машини.

Відомий багатьом міжнародний портал PhoneArena провів власне дослідження серед своєї читацької аудиторії Відомий багатьом міжнародний портал PhoneArena провів власне дослідження серед своєї читацької аудиторії.

За даними опитування найбільш актуальною залишається діагональ до 4.99 дюймів. Але вже зараз вона щільно конкурує з фаблет, дисплей яких досягає 5.49 дюймів. Майже рівномірно розподілилися голоси між любителями класики (смартфона від 4-4.5 дюймів) і гранично великими пристроями - 12% користувачів віддають перевагу гаджетам з дисплеєм більше 5.5 дюймів.

Як би там не було, діагональ дисплея фаблет вже наблизилася до своєї верхньої межі. Ще один крок і смартфони перестануть бути портативної-кишеньковими пристроями. І тоді ідеологія мобільного гаджета буде втрачена. Саме тому майбутнє за гнучкими дисплеями . І навіть більше - за складними смартфонами, які можна буде скласти як орігамі, а потім покласти в кишеню.

Благо ростуть не тільки дисплеї, але і їх дозвіл. Аналітики з DisplaySearh постаралися розрахувати оптимальну роздільну здатність для обох версій iPhone 6 . На думку Девіда Хосе дозвіл великого iPhone має бути не менше ніж 1920 на 1080 пікселів (стандарт Full HD). Рекомендованої технологією виробництва дисплея стала LTPS TFT LCD - низькотемпературний кремній (він же використовувався в попередній моделі iPhone 5).

iPad Pro отримає 12-дюймовий екран і дисплей 2732 на 2048 пікселів - тим самим наздожене показники конкурентів в цій же сфері.

iWatch , На думку експертів, знайде 1,3 дюймовий екран для жіночої моделі, і 1,6 - для чоловічої. Але в даному випадку ми б засумнівалися - Apple проводить чітку антігендерную політику вже багато років.

Поділіться з друзями:

Який же оптимальний розмір екрану для сучасного смартфона?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика