Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Opera Mobile Store стане магазином додатків для Nokia

У вас "класичний" телефон Nokia на базі S40, S60 або Symbian, або, можливо, ви володар Asha або Nokia X? Якщо ви часто завантажуєте на нього додатки, ігри та інший контент, у нас є хороша новина.

В рамках угоди між Opera Software і Microsoft на початку наступного року Opera Mobile Store прийде на заміну Nokia Store в ролі магазину додатків за замовчуванням для зазначених телефонів. Після цього переходу Opera Mobile Store увійде в трійку найбільших магазинів додатків в світі за кількістю завантажень.

Як це буде працювати на практиці? Все просто: починаючи з першого кварталу 2015 року за відвідуванні Nokia Store ви будете перенаправлені в Opera Mobile Store і отримаєте доступ до десяткам тисяч додатків для вашого телефону. Очікується, що міграція користувачів буде завершена до середини року, після чого Nokia Store буде закритий.

Opera Mobile Store підтримує понад 7,5 тисяч різних пристроїв, від простих телефонів до найбільш просунутих смартфонів. Платформу також використовують понад 40 тисяч розробників по всьому світу.

Ми сподіваємося, що ви завжди знайдете в Opera Mobile Store цікаві і корисні додатки для свого телефону Nokia!

У вас "класичний" телефон Nokia на базі S40, S60 або Symbian, або, можливо, ви володар Asha або Nokia X?
Як це буде працювати на практиці?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика