Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд ноутбука Lenovo Thinkpad W510 4319-29G

by Martina Osztovits 03/05/2010

Workstation в 15 дюймах

Коли ви шукайте ефективний лептоп длч роботи в сфері бізнесу, то рано чи пізно в зупиніться на Thinkpad W моделях від Lenovo. Вони були також удосконалені до високого рівня. Якщо говорити точніше, то зараз ми звернемо ваш погляд на модель W510 з процесором Intel Core i7-820QM, графічною картою Nvidia Quadro FX 880M і 4 Гб RAM.

Lenovo розробила лінійку Thinkpad W для тих, хто шукає безнес- пристрій з ефективним апаратним забезпеченням. Буква W позначає "workstation". За словами виробника, вони поставляють "безкомпромісну високу продуктивність і передову технологію для професійного використання". 15-ти дюймова версія, яка називається W510 вперше після модернізації поєднала в собі старих знайомих Thinkpad W500 і Thinkpad W700 . У той час як W500 все ще задовольняється випробуваним Core 2 Duo, на W510 встановлений останній Core i7 чотирьохядерний процесор.
Якщо 15-ти дюймовік занадто малий для вас, то ви можете подумати про W700, який все ще йде з Core 2 Duo, Core 2 Extreme або Core 2 Quad. Навіть якщо ви в даний час не зможете знайти інформації про можливу поліпшеної версії до останньої технології Intel, перші звіти про очікуване Thinkpad W701 (вже представлений в США) вже циркулюють в інтернеті.
В огляді розглядається Thinkpad моделі W510 4319-29G. Як завжди, розділи, які сильно залежать від ключових компонентів, не обов'язково мають пряме відношення до інших моделей.

Коли ви будете порівнювати Thinkpad W510 з Thinkpad T510 , Ви побачите, що корпуси не відрізняються. Обидва дизайну, а також розташування інтерфейсів не було змінено. Ви також помітите велику схожість з W500, від якого W510 дуже мало чим відрізняється. Ви побачите перші відмінності, коли ближче подивіться на розташування портів.
Lenovo залишився вірним добре відомої лінійки навіть в серії Thinkpad W: чорний матовий корпус з декількома кольоровими начерками, синя клавіша введення і синя кнопка ThinkVantage, срібні шарніри і різні неминучі наклейки. Lenovo також залишився вірним прямих лініях управління і надзвичайно геометричному дизайну. Найважливіші ергономічні місця були добре сплановані і м'яко закруглені. Це добре видно на передньому краї базового блоку, обрамленні клавіатури, особливо клавіші курсора, а також комбінація тачпад-трекпойнт.
Базовий блок може похвалитися відмінною стійкістю проти скручування. Опір тиску теж дуже гарне, за винятком слабкого місця близько ніші слота, що вже відомо по Т510.

Кришка дисплея добре пручається застосовуваним силам, коли ви берете його за край і майже не скручується. Вона також добре справляється з виборчим тиском. Але обрамлення дисплея деформується навіть під невеликим тиском. Що відбивається на зображенні на включеному екрані.
Шарніри здаються трохи замалі для такого розміру лептопа, але вони добре справляються з коченням після зміни кута нахилу екрану. Дисплей можна без проблем відкрити і закрити однією рукою. Екран можна відкрити максимально трохи більше ніж 180 градусів. Крім жорсткого диска також і модулі оперативної пам'яті легко доступні через кришку обслуговування.
Lenovo зараз використовує кінематографічний формат 16: 9 замість формату 16:10 на W500. У разі потенційної поїздки вам доведеться пакувати цей пристрій вагою майже 2,8 кілограм, і розміром 373 міліметрів в ширину, 245 міліметрів в глибину і максимально 40 міліметрів у висоту, плюс 700 грамів досить масивний мережевий адаптер. Навмисний двостулковий дизайн і широко розташовані закриваються гачки, оберігають щоб ніякі сторонні предмети не потрапили всередину. Механізм відкривання працює легко, але трохи поскрипує.

Найважливішою інтерфейсної особливістю ділового ноутбука був і залишиться док-порт. W510 може бути приєднаний до широкого набору доступних док-станцій і таким чином швидко і легко бути видаленим з офісного оточення зовнішнього монітора, мережі, принтера і т. Д. Досить легенько натиснути на пристрій в місці стиковки після того як воно використовувалося мобільно і знову миттєво всі зовнішні пристрої будуть в його розпорядженні.
В даний час в США пропонується ThinkPad USB реплікатор з цифровим відео (США) за близько $ 149,00 і ThinkPad Mini Dock Plus Series 3 для мобільних воркстейшнов (США / Канада / Латинська Америка) за близько $ 215,00. У той час як перший може бути приєднаний через USB, останній використовує док-порт і пропонує 6 USB 2.0 портів, вихід VGA, два DVI і два порти дисплея, на підставі чого можна одночасно використовувати два відео інтерфейсу, а також аналоговий роз'єм для мікрофона і навушників, eSATA і R-45 (LAN).
Більшість наданих портів на ноутбуці концентруються в основному на лівій стороні корпусу. Тут розташовуються порт дисплея і VGA в центрі. Два USB 3.0 порти, комбінований порт USB / eSATA, Firewire і головний перемикач бездротових модулів знаходяться ближче до переду.
Справа розташовуються слот Ultra-bay, який стандартно обладнаний приводом DVD, за ним йде RJ-45 і замок Kensington. Аудіо-роз'єм для навушників, слот ExpressCard / 34 для розширень і кардрідер 5-в-1 розташовуються попереду нього.
Ззаду розташовується живиться USB 2.0, модемний порт RJ-11, а також роз'єм електроживлення та батарея.
На противагу специфікаціям виробника W510, які можна завантажити з сайту Lenovo в США Lenovo's US site , Лептоп також явно має два синіх порту USB 3.0.
У той час як 6 ячеистая батарея входить ззаду урівень, можна купити 9-ти порожнисту батарею, яка стандартно включається в американські моделі W150, вона буде трохи висовуватися. На скошеної передньої частини немає ніяких інтерфейсів. В основному, розташування інтерфейсів сприятливо для правшів, Використання пропонованих док-станцій безумовно рекомендується лівшам.

комунікаційна конфігурація
Комунікаційна конфігурація W510 добре продумана і різноманітна. Гигабитное мережеве під'єднання Intel 82577LM - для швидкого приєднання до локальної обчислювальної мережі для провідної передачі. Аналогові з'єднання з набором за номерами можуть бути зроблені через RJ-11 з модемним адаптером Thinkpad, що дозволяє мати підключення до інтернету наприклад в місцевостях з поганою інфраструктурою. W510 можна під'єднати до комп'ютерних мереж за допомогою модуля Centrino Advanced N 6200 AGN від Intel в місцях доступу WiFi. І нарешті, він також має мобільний широкосмуговий модем Qualcomm Gobi 2000 HS-USB Mobile Broadband. Хоча для його використання потрібно зв'язатися з мобільним провайдером. Відповідний слот для SIM карти сервіс провайдера знаходиться, як зазвичай, у відсіку батареї.
У верхнє обрамлення дисплея вмонтована 2,0 МП камера, якою можна буде скористатися за участю в відеоконференціях з діловими партнерами.


Lenovo навіть вбудувала модуль Bluetooth 2.1 + EDR і Firewire (IEEE 1394) для зв'язку з маленькими пристроями і камерам.


Операційна система


Ноутбук йде з попередньо встановленою ОС Windows 7 Professional 64 bit. У США ви також можете вибрати Windows 7 Ultimate.
Як RAM так і жорсткий диск можна легко замінити через легко доступні кришки для обслуговування. W510 пропонує чотири слота RAM, хоча тільки два з них доступні через кришку для обслуговування. Два інших на прототипі зайняті двухгігабайтним модулем в кожному.
поставка


Крім кількох інформаційних листів, нічого іншого в упаковці ви не знайдете. Таким чином, відразу ж самі створіть DVD відновлення системи. Це робиться без проблем за допомогою інструментів ThinkVantage.
особливості безпеки


На прототипі, як уже було згадано встановлений слот замку безпеки Kensington, модульTrusted Platform1.2 і пристрій для читання відбитків пальців. Останній встановлений в правому місці упору для рук і повинен бути конфигурирован за допомогою інструменту ThinkVantage перш, ніж ви зможете ним користуватися. Вибрані моделі може бути вбудований рідер SmartCard.

Пристрої введення W510 збігаються зовні, відчутно і механічно з пристроями введення T510, і тому також і в описі вони також збігаються.


клавіатура
Водозахисна клавіатура має стандартне розташування клавіш взаємозамінними клавішами CRTL і FN. На додаток, клавіші були ясно згруповані. Клавіші ESC і DEL видаються. Клавіша INS залишила своє місце в групі клавішею з DEL. Тому, ви помилково не натиснете клавішу INS замість DEL, що призводить до випадкових переходам на режим вставки при роботі з текстом.
На панелі гарячих клавіш, крім кнопки ThinkVantage розташовуються клавіші контролю гучності і мікрофона.


Як зазвичай не на що поскаржитися з точки зору механічних особливостей клавіатури. Вдаються поверхні клавіш додають комфорт при друку. На жаль, клавіатура досить гучна, особливо при швидкому друці, і особливо клавіша пробілу. Але відчуття від друку приємне відразу з самого початку.

тачпад

Тачпад і трекпойнт можна включати і вимикати незалежно за допомогою FN-F8. Тачпад підтримує деякі жести мультитач і за допомогою яких ви зможете здійснювати прокрутку, також як і за допомогою обох видимих ​​і відчутних зазначених полів прокрутки.
Але контроль курсору миші не ідеальний. Одна з його особливостей часто випадково запускається. Поверхня тачпада також була змінена. Поверхня зараз трохи вузлувата і на дотик трохи зерниста. Хоча характеристики ковзання хороші. Тачпад можна розрізнити від решти корпусу трохи помітним компонентним швом.
Частково клавіші тачпада розташовані вже на обрамленні. Вони гладкі, добре спрацьовують по всій своїй ширині і не виробляють гучного шуму.

трекпойнт

Альтернативно, червоний трекпойнт може служити заміною миші. Він має дуже точний контроль курсору миші. Відповідні кнопки працюють добре і також не дуже галасливі.

W510 поставляється з різними альтернативами дисплея. Але без різниці яку альтернативу ви оберете, ви отримаєте 15,6-дюймовий дисплей 16: 9 формату з матовою поверхнею.

І хоча багато комп'ютерних додатки мають вертикальне розміщення, Lenovo вибрав формат з меншою висотою і більшою шириною. Не тільки любителі фільмів виграють від цього, але також ті, хто користується програмами з багатьма інструментальними осередками різного дозволу.

В даний час пропонується три варіанти дисплея: HD (1366x768), HD + (1600x900) і RG-ph FHD. У будь-якому випадку на нашому 15,6 -дюймовіке ThinkPad отLenovo був встановлений монітор ID LEN40B2. Він має максимальний дозвіл 1920x1080 і за словами виробника повинен мати 95% діапазону і 270 ніт (cd / m2).

229
cd / m² 225
cd / m² 229
cd / m² 232
cd / m² 257
cd / m² 236
cd / m² 228
cd / m² 220
cd / m² 224
cd / m² Рівномірність підсвічування екрану

Максимум: 257 cd / m² В середньому: 231.1 cd / m²
Рівномірність підсвічування: 86%
Контрастність: 514: 1 (Рівень чорного: 0.5 cd / m²)

При вимірюванні показників дисплей забезпечує хороші результати. Він має велике значення перевищує планку 200 cd / m2 зі з редней яскравістю 231,1 cd / m2 і найбільшим показником 257 cd / m2 в центральному секторі дисплея. Лептопи, зазвичай, якщо і буває, то тільки досягають цю планку, але вони не досягають того рівня, що заявив цей виробник - 270 cd / m2.
Однак цей прототип не належить до найяскравіших дисплеям. У свою чергу освітлення 86% - досить рівне. Завдяки досить низькій величині чорного 0,5 cd / m2 і максимальної яскравості, і так само що обидві величини були зафіксовані в центрі, ми отримали дуже хорошу контрастністю 514: 1.

Ну а зараз давайте подивимося на уявлення певного простору кольорів. Тут W510 показує досить хороші результати. Все простору кольорів такі як RGB, sRGB, Adobe RGB і навіть CMYC передаються досить добре. просто Dell XPS 16 може перевершити трохи RGB на екрані W510. Контрольні вимірювання були проведені колориметром Spyder 3 Elite.


Ми наводимо кілька візуалізацій виконаних вимірювань. Кожне співвіднесені прозоре порівняльне простір кольору позначено літерою (t).

Ніщо не може поміщати користування цим апаратом поза приміщенням, завдяки матовою поверхні і хорошою яскравості. Останнє можна було б зробити ще трішки вище на випадок використання при прямому попаданні сонячних променів.

Як завжди стабільний кут огляду в горизонтальній площині д овольно великий. Стабільний кут огляду у вертикальній площині вже, але в будь-якому випадку, він достатній. Зміна в освітленні і передачі кольору помітно при великих відхиленнях від цих кутів і потемніння, особливо коли дивитеся знизу.

Lenovo в якості процесора вибрав Core i7-820QM. Він зроблений новітнім 45 нм процесом під кодовою назвою "Clarksfield" і має багато особливостей. Поряд з іншими, так звана технологія "Turbo Boost". З її допомогою процесор розганяється зі стандартною частоти 1,73 Ггц до 3,06ГГц під навантаженням. Однак, для цього необхідне ефективне охолодження. З іншого боку, "Hyper Threading" забезпечує додаткових чотири ядра за допомогою симуляції, коли Core i7-820QM починає себе вести як восьміядерний процесор. Завдяки цьому, користувач не тільки отримує 1Мб L2 кеш, але також 8 Мб L2 кеш. TDP в 45 ват це значна величина, тому Core i7 не підходить для ноутбуків, які акцентуються на тривалій роботі від батареї.
Більш того операційна пам'ять складає 4 Гб DDR3 RAM, так як тут два двухгігабайтних модуля (Elpida EBJ21UE8BDS0-AE-F), які мають тактову частоті 1066 Мгц. В якості операційної системи використовується Windows 7 Professional 64 bit, загальна фізична пам'ять становить 3,93 Гб.
Два слота RAM доступні для користувачів, так, що якщо хто хоче, то може поліпшити пам'ять до 12 Гб. Максимум, зазначений в онлайновому магазині Lenovo в США, становить обсяг RAM 16 Гб, і це відразу збільшує ціну до 1270,00 доларів США.
NVIDIA Quadro FX 880M відповідає за графіком в W510, і є професійною середньою графічною картою для мобільних воркстейшн / лептопів. Так як вона заснована на GeForce GT 330M від Nvidia, то вона може підтримувати DirectX 10.2. Bios і драйвери оптимізовані для професійних додатків і графічна карта сертифікована для більшості 3D додатків DCC, CAD, Моделювання).
Quadro FX 880M підтримує відео кодування в графічному чіпі (PureVideo HD) для меншого завантаження центрального процесора в декодуванні HD. Вбудований відео процесор Video Processor 4 (VP4) підтримує всі декодування - H.264, VC-1, MPEG-2 і зараз навіть MPEG-4 ASP (DivX or xVID). Просто MPEG-1 не підтримується (але ефект декодування незначний). Завдяки CUDA, DirectX Compute, OpenCL і підтримки PhysX, потокові процесори можуть підтримувати ЦП в різних інших додатках (відео кодування, фізичний ефект, і т. Д.).

System information Lenovo Thinkpad W510 4319-29G

Lenovo добре попрацювала з часом очікування. Ця характеристика відповідно до показників DPC Latency Checker завжди перебувала з зеленому полі. Таким чином, довгий час очікування, як у випадку проблем з синхронізації із зовнішніми пристроями швидше за все буде виключено. Однак, рекомендується тестувати на ноутбуці пристрої, які можуть бути під питанням, наприклад зовнішні звукові карти, безпосередньо перед тим як купувати.

Cinebench R10 Rendering Single CPUs 64Bit

3962 Points

Cinebench R10 Shading 32Bit

4846

Cinebench R10 Rendering Single 32Bit

3245

Cinebench R10 Rendering Multiple CPUs 32Bit

8373

Cinebench R10 Rendering Multiple CPUs 64Bit

10222 Points

Cinebench R10 Shading 64Bit

4194 Points

PCMark Vantage Result 5857 балів

5.9

Оцінка Windows 7

процесор

Операцій в секунду

7.1

Пам'ять (RAM)

Операцій з пам'яттю в секунду

5.9

графіка

Продуктивність робочого столу для Windows Aero

6.4

Графіка в іграх

3D-графіка

6.4

Жорсткий диск

Швидкість передачі даних диска

5.9

Core i7-720QM отримав відмінні результати в додатках бенчмарков. Thinkpad W510 набрав 3962 бали в одноядерному і 10222 балів в багатоядерному рендірованіі в 64-х розрядної альтернативі Cinebench R10. Він мав 3245 і відповідно 8373 балів в 32-розрядної альтернативі. Таким чином цей прототип трохи вище рівня розглянутого MSI GT740 (одне .: 2386, багато .: 8257) з тим же самим ЦП і GeForce GTS 250M і нижче даного Dell Studio 1 747 (одна .: 3757, багато .: 9626) з процесором Core i7-729QM і ATI Mobility Radeon HD 4650.
W510 також показав дуже гарні результати в тесті PCMark Vantage. Він набрав в цілому 5857 PCMarks в 64-розрядної версії цього бенчмарка. Тому він відрізняється трохи від MSI GT740 , А від Dell Studio 1 747 значно, в кращу сторону. Його попередник W500 з Core 2 Duo T9400 і графічною картою Mobility FireGL V5700 набрав 3240 в PCMarks, і таким чином він зараз щодо продуктивності додатків виявився в тіні. Ми також провели 32-розрядну версію для порівняння. Thinkpad W510 зміг набрати тут 5104 балів.


Обережно: Продуктивність прототипу значно падає в режимі електроживлення від батареї. Ясно, що частота ЦП падає через скорочення споживання енергії.

3DMark 2001SE Standard 33415 балів 3DMark 03 Standard 18893 балів 3DMark 05 Standard 13161 балів 3DMark 06 Standard 6378 балів 3DMark Vantage P Result 2558 балів Мін. швидкість передачі даних: 44.7 MB / s
Макс. швидкість передачі даних: 94.6 MB / s
Середня швидкість передачі даних: 74.7 MB / s
Час випадкового доступу: 16.7 ms
Пікова швидкість: 56.5 MB / s

У ноутбуці вбудований жорсткий диск Seagate Momentus 7200.4 ST9320423AS ємністю 320 Гб, який працює зі швидкістю 7200 обертів на хвилину. HDTune не зафіксувала жодних збоїв в роботі.


У слоті Ultra-Bay знаходиться оптичний привід HL-DT-ST DVDRAM GT30N.

Thinkpad W510 такоже добро проявивши себе в синтетичне ігрових бенчмарках, даже хоча ВІН и не зміг досягті уровня продуктівності GeForce GTS 250M в MSI GT740. Розглянутий Dell Studio тисячі сімсот сорок сім з ATI Mobility Radeon HD 4650 також набрав трохи кращі результати в бенчмарках 3DMark05 і 3DMark06.Quadro FX 880M від Nvidia була оптимізована для ігрового використання, але призначена для професійного застосування. Але ми стали розглядати ігрову продуктивність, тому що вона відбивається на графічній продуктивності дуже добре, незважаючи на те, що результати будуть трохи нижче потенціалу графічної карти, на увазі не оптимізованого драйвера. Фактично, як очікується, останні ігри 3D можна програвати аж до середніх установок. Thinkpad не мала ніяких труднощів зі старими іграми такими як "Call of Duty 4" навіть при високій роздільній здатності і високому рівні деталізації. Ті хто цікавиться іграми, можуть знайти подальші подробиці в нашому списку ігор game list і нашому списку бенчмарків benchmark list мобільних графічних карт.

системний шум
Ми виявили, що вентилятор постійно працює, а під навантаженням він зі скрипом видуває з корпусу тепле повітря. Фактично, за нашими вимірами максимальний рівень шуму був 40,1 дб (А). В середньому він був 38,1 дб (А). На щастя, вентилятор працює без помітних коливань і видає шум досить низької частоти.
Навіть холостий режим супроводжується постійним, але більш тихим гудінням вентилятора. Тут рівень максимального шуму був цілком прийнятного рівня - 34,1 дб (А).
Жорсткий диск при доступі виробляє близько 32,9 дб (А). Рівень шуму приводу DVD при перегляді залишається в рамках 35,8 дб (А).

рівень шуму

Очікування

32.8 / 34.1 / 34.1 дб

Шум від HDD 32.9 дб Шум від DVD-приводу 35.8 / дб Навантаження 38.1 / 40.1 дб Шум від HDD 32

30 dB
безшумно

40 dB (A)
помітно

50 dB (A)
голосно

температура


Thinkpad W510 відноситься тільки до прохолодним пристроїв при використанні під невеликим навантаженням. Поверхні нагрівалися швидко під час нашого стресового тесту, в якому ми проводили одночасно тест Furmark Stability і Prime95. Місце упору для рук і тачпад залишалися приємно прохолодними під час цих випробувань, але ми помітили помітне збільшення температури до 46,8 градусів Цельсія в центрі зліва і до задньої частини верхньої сторони. Нижня частина зліва також значно нагрівалася. Найбільше це місце нагрівалася до 49,7 градусів. Ми не рекомендуємо використовувати машину на колінах при роботі з графікою або інтенсивних обчисленнях.
На щастя, продуктивності системи охолодження досить для роботи центрального процесора і графічної карти протягом 12 годин стресового тесту. Графічна карта значно нагрівалася до 90 градусів, але це не позначилося на ній в тесті 3DMark06, який проводився відразу після цього. Температура центрального процесора при навантаженні також піднімалася до 90 градусів. У холостому режимі он нагрівається до 41 градусів. Ці величини були встановлені інструментом Everest Stability test tool, так як Coretemp tool давав абсолютно неправдоподібні величини.

46.8 ° C 32.4 ° C 28.1 ° C 39.1 ° C 33.6 ° C 27.6 ° C 34 ° C 30.8 ° C 27.4 ° C Максимум: 46.8 ° C
В середньому: 33.3 ° C 28.9 ° C 35.7 ° C 49.7 ° C 27.8 ° C 40.1 ° C 48.2 ° C 30.3 ° C 35.4 ° C 47.5 ° C Максимум: 49.7 ° C
В середньому: 38,2 ° C

Блок живлення (макс) 55.2 ° C | Темп. Повітря 22.5 ° C

29.2 ° C 27.2 ° C 25.5 ° C 28.6 ° C 29.1 ° C 26.1 ° C 28.7 ° C 27.9 ° C 26.1 ° C Максимум: 29.2 ° C
В середньому: 27.6 ° C 25.2 ° C 30.8 ° C 29.8 ° C 28.4 ° C 31.6 ° C 31.1 ° C 29.7 ° C 32.1 ° C 32.7 ° C Максимум: 32.7 ° C
В середньому: 30.2 ° C

Темп. Повітря 22.5 ° C

(±) The average temperature for the upper side under maximal load is 33.3 ° C / 92 F, compared to the average of 31.1 ° C / 88 F for the devices in the class Workstation.
(-) The maximum temperature on the upper side is 46.8 ° C / 116 F, compared to the average of 37.1 ° C / 99 F, ranging from 23 to 69.8 ° C for the class Workstation.
(-) The bottom heats up to a maximum of 49.7 ° C / 121 F, compared to the average of 40.4 ° C / 105 F
(+) In idle usage, the average temperature for the upper side is 27.6 ° C / 82 F, compared to the device average of 31.1 ° C / 88 F.
(+) The palmrests and touchpad are reaching skin temperature as a maximum (34 ° C / 93.2 F) and are therefore not hot.
(-) The average temperature of the palmrest area of ​​similar devices was 27.8 ° C / 82 F (-6.2 ° C / -11.2 F).

динаміки


Динаміки розташовуються зліва і праворуч від клавіатури як і в Thinkpad T510 і T410. Звук чудовий для ділового ноутбука, але він не йде ні в яке порівняння з зовнішніми звуковими системами. Максимальній гучності достатньо для кімнати середнього розміру; але звуку не вистачає басів, що і очікувалося від системи, яка не має сабвуфера. На щастя, звук залишався чистим і не спотворюється при максимальній гучності.
Тест 3,5 міліметрового комбінованого роз'єму не показав ніяких недоліків. При приєднанні високоякісних навушників ви отримаєте прекрасний чистий звук.

Ми не очікували тривалої роботи від батареї як і в інших високопрізводітельних воркстейшн. З прототипом йде іонно-літієва батарея на 57 втч (10,8V, 5, АЧ).
Таким чином, час роботи від батареї може бути між м інімумом майже одну годину і максимумом близько трьох з чвертю годин. Обидва тести проводилися з BatteryEater tool. Мінімальний час роботи від батареї було встановлено з максимальною яскравістю і активованими бездротовими модулями. У свою чергу максимальний час роботи було встановлено з Reader's test з мінімальною яскравістю і відключеними пристроями WiFi. Так як мінімальної яскравості далеко не достатньо для того, щоб комфортно працювати, то мінімальний час роботи більше наближене до практичного життя.
Ви зможете переглядати DVD фільми протягом однієї години до 45 хвилин з максимальною яскравістю дисплея в профілі «відео рендірованіе». Це занадто мало навіть для середнього Голлівудського фільму тривалістю близько 90 хвилин. Батарея працює трохи довше в профілі «максимальна робота від батареї» і рівні яскравості від 14 до 15. Інтернет серфінгом через WLAN ви зможете займатися протягом 82 хвилин.
Відносно часу роботи від батареї Thinkpad W510 виявився гіршим, ніж його колега W500. Останній апарат з тієї ж самої ємністю батареї, перевищив максимальний час роботи W510 на 10% пропрацювавши 212 хвилин, на 31% з 71 хвилиною в мінімумі, на 95% з 160 хвилинами в тесті WLAN, і на 78% з 132 хвилинами при перегляді фільмів . Все в даний час поставляються в США моделі Thinkpad W510, йдуть з 9-комірчастої батареєю. Lenovo оцінює в 179,00 доларів США так звану "ThinkPad Battery 25 ++" з ємністю 94 втч, коли вона замовляється додатково. В результаті чого, ця батарея може також використовуватися в SL410, SL510, T410, і T510.

автономна робота

Без навантаження 3часа. 12хв. Інтернет через WiFi 1год. 22мін. Відтворення DVD-фільму 1год. 14мін. Макс. витрата енергії 0час. 54мін.

Ви можете бути задоволені тим, що він споживає 0,4 ват в неробочому стані і 0,6 ват в режимі очікування. Якщо ви хочете досягти нульового споживання в неробочому стані, то просто відключіть ноутбук від електромережі, при незарядженою батареї.
Quadro FX 880M має частоту тільки 135/270/135 МГц (ядро / шейдер / пам'ять) в ситуаціях з низьким завантаженням, що заощаджує енергію. Графічний чіп Optimus підтримує автоматичне перемикання на інтегровану графіку процесора. Але це не було вбудовано в W150.


Lenovo, можливо, спочатку планував таку функцію ручного перемикання, як в Т510 і Т410, тому що енергоменеджер може мати можливість такої функції, але це також не було здійснено в W510.

У тій конфігурації в якій W510 був в огляді він знаходиться приблизно на тому ж рівні, що і аналогічно конфігуровані лептопи, наприклад MSI GT740 з процесором Core i7-820QM і графічною картою Nvidia GeForce GTS 250M, який споживає більше електрики, особливо під навантаженням, або Dell Studio 1 747 з процесором Core i7-720QM і ATI Mobility Radeon HD 4650.

Вам швидко сподобається Thinkpad W51, і не в останню чергу за свій класичний дизайн Thinkpad. Але як би там не було, лептоп хороший не тільки через зовнішнього вигляду, то також завдяки своїй сучасною та ефективною начинці. Процесор Intel Core i7-820QM і графічна карта Nvidia Quadro FX 880M - суттєві деталі цього прототипу. На додаток до цього чотири гігабайти RAM і швидкий жорсткий диск з 7200 об / хв.


Дисплей також представив себе добре завдяки матовою поверхні, і дуже хорошому покриттю звичайних просторів кольорів, гарною яскравості і досить рівною освітленості придатною для професійного використання. Док-порт спрощує під'єднання пристрою до існуючої робочої середовищі і збільшує можливості приєднання. Він швидко стає необхідністю для лівшів, так як більшість інтерфейсів знаходяться на лівій стороні. Навіть всі важливі порти відповідні для графічного використання в роботі встановлені безпосередньо на пристрої, в той же час вам напевно захочеться, щоб був вбудований HDMI.


Багатий набір комунікаційної конфігурації так само говорить сам за себе. Крім мобільного широкосмугового модему і обов'язкових модулів LAN і WLAN, ви також зможете, при необхідності, підключитися через аналоговий модем.


Досить гучний, але постійний і низькочастотний фоновий шум під навантаженням і нагрів поверхонь є слабкими сторонами цього ноутбука. Принаймні центральний процесор і графічна карта залишаються в межах норми щодо температури нагріву, тому це не відбивається на їх роботі. Як і очікувалося час роботи від батареї не вражає.
Lenovo варто було б включити диски відновлення системи, по крайній мірі при такій ціні, і специфікації на домашній сторінці залишають бажати багато кращого, щонайменше в німецькомовних країнах Європи.


Загалом, Lenovo за допомогою Thinkpad W510 зібрав хороший набір, націлений на професійне використання. Але він природно має свою ціну.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика