Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Android-приставки до телевізора SCISHION V88 Piano Smart

Я давно обдумував, як би додати своєму телевізору трохи розуму, і очевидну відповідь «Android приставка», неодноразово приходив мені в голову, хоча до реалізації думки на практиці справа ніяк не доходила. Вирішивши, що не варто це більше терпіти, я пішов і вибрав практично першу-ліпшу приставку, в ролі якої виявилася SCISHION V88 Piano Smart, і зараз я розповім про свій досвід з нею.

Відразу зазначу, що по-перше, я не займався глибоким вивченням питання, не читав форуми, не проводив порівнянь, вибір був обумовлений по-перше ціною (я не хотів витрачати значно більше 50 доларів), а ця версія V88 на момент написання огляду варто у TomTop 53 долари (крім того, купон SALE10 дає 5% знижки майже на всі товари в їхньому магазині)
Відразу зазначу, що по-перше, я не займався глибоким вивченням питання, не читав форуми, не проводив порівнянь, вибір був обумовлений по-перше ціною (я не хотів витрачати значно більше 50 доларів), а ця версія V88 на момент написання огляду варто у TomTop 53 долари (крім того, купон SALE10 дає 5% знижки майже на всі товари в їхньому магазині). По-друге, я намагався вибрати модель з більш-менш актуальними характеристиками (не сильно старий Android, достатня кількість ОЗУ і так далі). Природно, деякими речами довелося поступитися (5 ГГц WiFi, Bluetooth і т.п.).

Крім того, я вирішив підійти до пристрою з абсолютно «споживчої» точки зору: я не запускав бенчмарки, які не порушували приставку нестандартними прошивками, не ставив кастомниє рекавери, в загальному, використовував її виключно «як є».

До речі, якщо будете шукати інші огляди врахуйте, що дана модель в різних модифікаціях випускається вже досить давно, і старі версії з 1 Гб ОЗУ і гіршим чіпсетом збирали в інтернеті не найкращі відгуки, але ця модифікація помітно пішла вперед. До речі, я в упор не розумію, чому виробник просто не вибрав для неї інший індекс замість добавки в назву «PIANO».
До речі, якщо будете шукати інші огляди врахуйте, що дана модель в різних модифікаціях випускається вже досить давно, і старі версії з 1 Гб ОЗУ і гіршим чіпсетом збирали в інтернеті не найкращі відгуки, але ця модифікація помітно пішла вперед

  • ОС: Android 7.1
  • Процесор: RK3328, 4 ядра Cortex-A53 @ 1.5 ГГц
  • Відео: Mali-450MP2 з підтримкою OpenGL ES1.1 / 2.0
  • ОЗУ: 4GB DDR3
  • Флеш: EMMC 16GB
  • Карти пам'яті: MicroSD до 64 Гб
  • WiFi: 2.4G
  • Ethernet: 10 / 100M
  • Інші порти: HDMI, оптичний S / PDIF, AV-вихід
  • Дозвіл: до 4K (4096 × 2160)
  • USB: 1 × USB3.0, 2 × USB2.0
  • Розміри: 17.6 см × 13.6 см × 6.6 см
  • Вага: 340 гр.

Судячи із зовнішнього вигляду коробки, в ході доставки вона пережила чимало цікавих пригод. На щастя, щільного переробленого картону, з якого зроблена упаковка, виявилося досить для захисту вмісту. Всередині, крім самої приставки, знаходяться:

  • пульт керування
  • блок живлення
  • HDMI кабель
  • коротка інструкція (дуже коротка, і в силу цього не особливо корисна)

Дизайн приставки виконаний в дусі здорового мінімалізму: чорний пластиковий квадрат із закругленими краями. З незвичайних елементів - хвиляста глянсова вставка зверху, судячи з вигляду, що символізує те саме Piano, винесене в назву моделі. Порти майже рівномірно розподілені по трьом сторонам пристрою. На передній панелі знаходиться світлодіод-індикатор, що світиться червоним в stand by і синім при роботі, яскравість його розумно зробили помірної, тому навіть в темній кімнаті він не раздражает.Пластік корпусу - середній за якістю, поганим його не назвеш, але тихі хрусткі звуки при нагріванні приставки іноді лунають. До речі, по нагріванню, на старі версії цього TV-боксу часто надходили скарги про перегрів, але з моєї версією я такого не спостерігаю, корпус стає теплим, але не гарячим, так і зависань через надлишок тепла ні разу не було.
Дизайн приставки виконаний в дусі здорового мінімалізму: чорний пластиковий квадрат із закругленими краями
Взагалі, якщо прискіпуватися, хотілося б комплектний «мануал» детально, а то ці кілька густого сторінок дрібного тексту не дають уявлення про будову, і доходити до всього доводиться методом тику. Втім, багато думати в ході цього процесу не доводиться, все дуже просто.

Для початку, треба добути дві ААА батарейки і вставити їх в пульт (зрозуміло, послідовність дій може відрізнятися, я просто розповідаю як все відбувалося у мене). Після цього підключаємо приставку через HDMI до телевізора і через блок живлення до мережі. Вмикаємо телевізор, вибираємо потрібний порт HDMI, включаємо наш гаджет кнопкою на пульті і все працює.

З досвіду роботи з Android на сучасних плеєрах, я очікував що на приставці він буде завантажуватися хоча б пару десятків секунд, але тут я приємно помилився, все відбувається помітно швидше.
З досвіду роботи з Android на сучасних плеєрах, я очікував що на приставці він буде завантажуватися хоча б пару десятків секунд, але тут я приємно помилився, все відбувається помітно швидше
По інтерфейсу, наскільки я розумію, SCISHION не стали адаптувати Android TV, замість цього приставка використовує звичайний Android з кастомними лаунчером, тому інтерфейс досить простий, але, як мінімум барвистий: на екрані відображаються кілька великих «плиток», призначених для підрозділів на кшталт «Онлайн відео »,« Локальний контент »і так далі, самі підрозділи порожні, додати в них додатки до смаку - ваше завдання.

Набір попередньо встановлених програм досить очікуваний: сервіси і утиліти Google, включаючи, що важливо, Play Market, Youtube, Netflix, браузер, файловий менеджер і, чомусь, Skype. Окремо варто висловити подяку розробникам за відсутність різного роду bloatware і реклами в штатної прошивці.

Комплектний пульт досить зручний, але для серйозного використання гаджета явно доведеться докуповувати щось інше, бажано з функціями AirMouse, мікрофоном і повноцінною клавіатурою. Я через свою лінь вибір і покупку відклав поки в довгий ящик, може буде потім матеріал для іншого огляду, поки ж розповім про комплектном ДУ.
Комплектний пульт досить зручний, але для серйозного використання гаджета явно доведеться докуповувати щось інше, бажано з функціями AirMouse, мікрофоном і повноцінною клавіатурою
Він компактний, добре збалансований по вазі, і має приємний ходом кнопок. Основним елементом управління, звичайно ж, буде п'ятипозиційного кільце в центрі. В оптимізованих під пульти додатках (наприклад, від самої Google) це кільце дозволяє вибирати конкретний елемент управління і підтверджувати свій вибір натисканням центральної «ОК». В інших програмах можна використовувати емуляцію миші, вона включається кнопкою праворуч. На екрані з'являється курсор, який ви можете рухати тим же кільцем, центральна кнопка імітує тап в обраному місці. Керувати програмами так можна, але якщо дуже недовго. Те ж саме стосується і введення текстів з екранною клавіатурою: банальний введення пароля, якщо він у вас складний, перетворюється в захоплюючу пригоду. Якщо згадати часи кнопкових телефонів, вводити текст можна за допомогою цифрового блоку в нижній частині пульта, але займатися цим в 2018 році вже якось дивно. Звичайно, можна просто взяти і підключити до цієї коробочці зовнішню клавіатуру (а то і миша заодно), але все ж спеціалізований пульт буде зручніше.

Якщо говорити про додатки, то вони умовно діляться на дві групи. Ті, що працюють з пультом як слід, і інші. Яскравим прикладом першої групи є YouTube: логічна угруповання меню, спливаючі елементи управління, великі елементи управління. Якщо ж програма не продумана, навіть поставити відео на паузу буде проблематично (треба включати режим емуляції миші), хоча не думаю що це вина SCISHION або, скажімо, Google.
Якщо говорити про додатки, то вони умовно діляться на дві групи
Загалом, по ходу експлуатації ця приставка залишає приємне враження: швидко, без лагів і зависань, досить зручно. Єдине, що трохи засмутило - вона не підхопила мій зовнішній жорсткий диск, може справа в ExFAT, може в обсязі в 2 Тб, розбиратися я не став. За винятком цього, V88 прекрасно справляється зі своїм завданням домашнього медіа-центру: онлайн-кінотеатри, ютубчік, оффлайн контент, стрімінг по локальній мережі, робота з зовнішніми ЦАПам (ну не міг же я не перевірити це), невибагливість в форматах (у вбудованого в телевізор плеєра з цим іноді бувають проблеми).

Підводячи підсумки можу сказати, що пристрій мої очікування виправдало. В майбутньому, звичайно, мені треба буде все-таки докупити якийсь просунутий пульт з підтримкою голосового введення і спробувати подружити приставку з Bluetooth, щоб можна було використовувати бездротові гарнітури, і тоді мої потреби будуть закриті на 100%.

Купити SCISHION V88 Piano Smart

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика