Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд планшета Huawei MediaPad T3 10

  1. Комплектація і перші враження
  2. Дизайн і зручність використання
  3. дисплей
  4. звук
  5. Апаратна платформа і ПО
  6. автономність
  7. камери

Збільшення дисплеїв смартфонів серйозно зачепило ринок планшетів

Збільшення дисплеїв смартфонів серйозно зачепило ринок планшетів. Проте, виробники поки не відмовляються від спроб вдихнути друге життя в ці пристрої і все ще працюють над новими гаджетами. Так і компанія Huawei продовжує працювати над новими моделями. Зовсім недавно на українському ринку з'явилися нові планшети виробника, які вже доступні на полицях магазинів. До нашої редакції потрапив найбільший представник лінійки - Huawei MediaPad T3 10. Про нього ми сьогодні і поговоримо.

Моделей в лінійці: 3

Комплектація і перші враження

Планшет потрапить до покупця в невеликій коробці зі стандартним наповненням: сам гаджет, маленьке зарядний пристрій зі знімним кабелем, супровідна документація і скріпка для вилучення лотка SIM-карти і карти пам'яті. Нам же ще дістався фірмовий чохол-підставка з пластиковою основою і обкладинкою зі штучної шкіри.

Забігаючи наперед, у планшета є дві комбінації пам'яті: 2/16 і 3/32 ГБ. У нас на тесті побувала молодша версія, в якій з 16 ГБ ємності накопичувача була доступна тільки половина. Звичайно, можна і карту пам'яті докупити, але деякі ігри та програми все одно встановлюються тільки у вбудоване сховище і можуть швидко його заповнити. Так що на це варто звернути увагу в першу чергу - 16 ГБ пам'яті для планшета дуже мало.

Дизайн і зручність використання

Купуючи недорогий планшет пару років назад, користувач повинен був миритися з недостатньо гарною збіркою, пластиковим корпусом і досить великими розмірами пристрою, не кажучи про інші проблеми. Зараз же все змінилося. 10-дюймовий Huawei MediaPad отримав алюмінієву задню кришку (з пластиковими вставками для антен) і скло спереду. Зібрано всі впевнено, без натяків на недоліки. І не сказав би, що гаджет виглядає великим: 229,8 × 159,8 × 7,95 мм, вага - 460 грам. Це практично те ж саме, що і iPad, тільки трохи менше.

Колір пристрою доведеться вибирати між темно-сірим (Space Gray) з чорною рамкою навколо дисплея і золотистим (Luxurious Gold) з білою рамкою. При цьому на лицьовій панелі немає великої кількості датчиків і відповідних прорізів для них. Це, звичайно, не прикрашає практичну сторону питання, але зате виглядає акуратно. У зовнішності пристрою будь-яких дизайнерських «фішок» немає, впізнати виробника можна хіба що з логотипів спереду і ззаду.

Органи управління розкидані по боках. Всі кнопки (включення і регулювання гучності) знаходяться на правій грані, а роз'єми (3.5 Jack для гарнітури, microUSB і лоток Sim- і карти пам'яті) помістили на лівий бік. Зверху є маленька проріз для мікрофона, знизу - один динамік. Поскаржитись можна лише на те, що в залежності від ситуації, динамік може закриватися, а так як кнопки розташовані досить близько, іноді по ним можна не потрапляти. Ще я випадково зачіпав кнопку включення, коли тільки почав користуватися гаджетом. Але це все питання звички.

Якихось глобальних відмінностей від більшості «таблеток» у Huawei MediaPad немає. Це все такий же планшет, як практично будь-який інший. Що явно відразу варто докупити, це чохол або яку-небудь підставку, що сильно полегшує використання. В іншому, в повсякденній експлуатації ця модель навряд чи чимось здивує або сильно розчарує.

дисплей

Діагональ екрану в Huawei MediaPad становить 9.6 дюйма. Для такого досить великого пристрої HD-дозвіл (1280 × 800) дисплея виглядає замалим, адже щільність пікселів на рівні 157 ppi вже не сильно котирують в мобільних гаджетах. Суб'єктивно, якщо не придивлятися, то зернистість не так і помітна. Але, природно, «точки» цілком можна розглянути, шрифти складно назвати гладкими і так далі. Але не варто забувати, що ми маємо справу з недорогим пристроєм і на багатьох деталях тут заощадили. Та й у конкурентів з таким цінником не так часто трапляються Full HD-панелі.

Під склом встановлена ​​IPS-матриця. Відкалібрована вона неідеально, але і складно сказати, що погано. Картинка виглядає зовсім небагато тепліше потрібного, але при бажанні це можна підправити в налаштуваннях. Глобально, як для дисплея недорогого планшета, цей виглядає цілком прийнятно, але дозволу хотілося б трохи більше. Зате немає проблем з кутами огляду, що не може не радувати. При роботі з пристроєм негативних відчуттів від зображення зовсім не було.

Максимальної яскравості (виробник заявляє 300 cd / m²) для сонячної тераси, звичайно, буде замало, але для приміщення буде досить. Датчика освітлення немає, так що до «шторкою» доведеться звертатися частенько. Налаштувань для екрану не багато, але підправити відтінки все ж можна. Додатково є «вечірній» режим, який пригнічує холодні відтінки і менше напружує зір перед сном.

звук

У планшеті встановлений один динамік. Він розміщений на межі під дисплеєм. Чи не найкраще розташування, звичайно. Звучить він теж не кращим чином, абсолютно забувши про нижні частоти. Проте, якщо під рукою немає нічого кращого, то для супроводу улюбленого шоу або фільму на кухні тутешнього звуку буде достатньо.

Для прослуховування музики доведеться скористатися навушниками. Так само гарнітура стане в нагоді і для розмов.

Апаратна платформа і ПО

Як ви напевно встигли припустити, недорогий планшет не має топовими комплектуючими. Всередині нашого сьогоднішнього випробуваного встановлений чотирьохядерний Qualcomm Snapdragon 425 MSM8917 c відео Adreno 308. На сайті виробника вказано дві конфігурації пам'яті - 2/16 і 3/32 ГБ - але в українських магазинах поки є тільки «молодші» версії. Тут же є і слот для розширення пам'яті картами microSD. Для зв'язку є двохдіапазонний Wi-Fi (правда, N) і LTE-модуль.

Якщо заміряти продуктивність флагманських пристроїв особливого сенсу немає, то з бюджетними гаджетами все ж варто запустити парочку тестів. Потужності у MediaPad 3T не так і багато. Проте, для базової роботи цього достатньо. Якщо не говорити про ігри (де помітні просідання графіки), то робота з влаштування цілком задовільна. Для розваг (фільмів, легких ігор) і соціальних мереж такого пристрою вистачить. Природно, офіс, замітки, календарі та інше теж цілком спритно працюють. Але на більше розраховувати не варто, адже потужності не так і багато, а пам'ять (як оперативна, так і накопичувач) досить швидко заповниться.

Прямо з коробки в пристрої встановлений Android 7.0. Без фірмової оболонки EMUI (5.1), природно, не обійшлося. Але на перший погляд все виглядає досить звичайно і просто. У EMUI за замовчуванням всі програми розташовуються відразу на робочих столах, як в iOS, але повернути звичне меню з усіма додатками можна через настройки. У будь-якому випадку, при бажанні можна і скористатися будь-яким іншим лаунчером. У стандартному ж є і кілька додаткових налаштувань інтерфейсу (зміна сітки іконок, стилю перегортання робочих столів та інше), перемальовані основні програми і є кілька попередньо встановлених (офіс, Booking, Opera та інше).

автономність

Ємність вбудованого акумулятора становить 4800 мА · год. На сайті продукту є згадка про те, що планшет протягне весь день. На практиці все трохи не так. У тесті автономності PCMark гаджет відпрацював трохи більше 6 годин. На практиці, подивившись два фільми по дві години кожен, при цьому рівні підсвічування і гучності виставлені на половину, планшет втратить 50% заряду.

Швидкої зарядки в бюджетний устрій поки немає. Від комплектного адаптера акумулятор буде відновлюватися близько чотирьох годин.

камери

У планшетах камери завжди досить номінальні, якщо ми не говоримо про флагманських зразках. У недорогих представників зазвичай далеко не кращі сенсори, де фронтальний заточений виключно на відеозв'язок (а не красиві селф), а основний служить сканером QR-кодів і різних папірців. Так, в нашому MediaPad встановлені фронтальний сенсор з дозволом 2 МП, і основний - 5.

Як видно по парі тестових знімків, камери зажадають хорошого освітлення і це буде ключовим фактором. У зворотному випадку на знімках з'являються артефакти і ділитися таким фото в соціальних мережах навряд чи захочеться. Кольори все одно будуть передаватися неправильно, незалежно від кількості світла. У будь-якому випадку, в більшості сучасних смартфонів камери явно будуть краще, та й швидше за все ними буде куди зручніше скористатися, ніж знімати планшетом.

Але якщо все ж дійде до того, що потрібно буде зробити знімок саме планшетній камерою, додаток запуститься швидко, а його інтерфейс простий і інтуїтивний. Доступні установки мінімум, підбирати параметри камера буде самостійно. І тим не менше, очікувати від неї хороших кадрів не варто.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика