Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO - все про смартфон: великий відгук, де купити ітд.

Слід визнати, що минулий рік для компанії Xiaomi став дуже вдалим. І не останню роль в цьому зіграв вихід смартфонів Redmi Note 2 (Влітку 2015 г.) і Redmi Note 3 (В грудні 2015 г.). 3-й Note, незважаючи на деякі недоліки, все ж в цілому вийшов цікавим смартфоном. І ніхто не очікував, що вже на початку 16-го року компанія Xiaomi анонсує його більш просунуту версію з приставкою Pro. При цьому Redmi Note 3 Pro - це зовсім інший смарт, побудований на абсолютно інший апаратній платформі, ніж 3-й Note.

ХАРАКТЕРИСТИКИ REDMI NOTE 3 PRO:

- процесор: 6-ядерний Snapdragon 650, 1.8 ГГц (2 ядра Cortex A72 + 4 ядра Cortex A53)
- графічний 3D прискорювач: Adreno 510
- дисплей: 5.5 дюйма, 1920 x 1080, IPS OGS, 401 PPI
- пам'ять: 3 Гб ОЗУ + 32 Гб накопичувач або 2 Гб ОЗУ + 16 Гб накопичувач
- камери: основна 16 мп з апертурою f / 2.0 (Samsung) і фронтальна 5 мп з апертурою f / 2.0
- модулі: ІК-порт, GPS / A-GPS / Glonass, Bluetooth 4.1, WIFI 802.11b / g / n з підтримкою 5 ГГц, сканер відбитків пальців
- зв'язок: DUAL SIM, 2G / 3G і 4G FDD-LTE 1800/2100 / 2600MHz
- ОС: Android 5.1 (MIUI 7)
- батарея: 4050 мАг (вбудована)
- габарити і вага: 149 x 76 x 8.5 мм, 165 г.

З комплектом поставки картина точно така ж, як і в інших апаратах від цього бренду. Комплектація скромна і в неї, крім смартфона, входить лише кабель, зарядний пристрій з китайською виделкою і скріпка для вилучення лотка. І все це справа упаковано в компактну коробочку з щільного картону. З аксесуарами, як завжди, проблем немає - в Китаї можна купити будь-які допи для цієї моделі. Дизайн і розміри корпусу тут точно такі ж, як у звичайного Redmi Note 3, тому аксесуари для даних моделей взаємозамінні.

ДИЗАЙН

Як я вже сказав, зовні смарт є повною копією свого попередника. Матеріали корпусу - метал, скло і пластик. Дизайн не преміальний, але цілком сучасний і приємний. Тильна поверхню, а також кнопки живлення і гучності на правому торці виконані з металу.

Зверху і знизу отримуємо пластикові вставки, пофарбовані в тон з основним кольором. Фронтальна панель покрита склом. Рамки з боків дисплея досить тонкі - їх ширина менше 2 мм.

Сенсорні кнопки під дисплеєм наділені м'якою білою підсвіткою. Над екраном отримуємо слуховий динамік, датчики, Фронталки і настроюється світлодіод індикатора подій. Лоток знаходиться на лівому бічному торці.

Роз'єм microUSB і мікрофон для розмов на нижній межі і зміщені ближче до лівого нижнього кута корпусу. ІК-порт, аудіоджек і другий мікрофон для шумозаглушення бачимо на верхньому торці. Основна камера, двоколірна спалах і сканер відбитків пальців згрупувалися у верхній частині тильної панелі. А знизу, як зазвичай, бачимо перфорацію мультимедійного динаміка.

Redmi Note 3 Pro зустрічається в трьох колірних модифікаціях. У мене на огляді версія Silver - це світло-сріблястий металік з білою фронтальною поверхнею. Версія Gray пропонує темно-сірий металік ззаду і чорне обрамлення екрану. І третій варіант - золотистий смарт з бежевою фронтальною поверхнею.

Корпус, як ви розумієте, нерозбірний. Збірка хороша - новий смартфон не хрумтить при натисканні. Але з плином часу легке похрускування при фізичному впливі на корпус в деяких місцях може з'явитися.

Довжина 149 мм, ширина 76 мм, товщина 8.5 мм та вагу 165 г. Поряд з Doogee F5 він виглядає ось так.

Redmi Note 3 pro коротше на пару мм, але F5 при цьому на ті ж пару мм вужчий. У руці лежить класно і комфортно за рахунок трохи заокруглених кутів і плавних ліній. При цьому він не те, що б ськользськой, але ризик його упустити досить великий через наявність все тих же плавних ліній корпусу.

ДІСПЛЕЙ

Дисплей при діагоналі 5.5 дюймів наділений здатністю 1920 х 1080. Щільність пікселів становить 401 PPI. При таких параметрах про пикселизации і нестачі чіткості можна забути. Повітряного прошарку немає, тому OGS-дисплей демонструє максимальні кути огляду - з якого боку не глянь, ніякої інвертація квітів і помітних спотворень не побачиш. Як і всі екрани в останніх моделях від Xiaomi дисплей Redmi Note 3 Pro отримав 10-точковий мультитач.

Скло має олеофобним покриття, але воно не врятує від появи розлучень. Правда, видаляються ці розводи так само легко, як і з'являються. Захисної плівки в комплекті немає, тому можна рекомендувати разом зі смартфоном відразу замовляти наклеюється захисне скло.

Запасу яскравості вистачає для того, щоб картинка на екрані залишалася читається під прямими сонячними променями. Нижній поріг яскравості великий і при мінімальних значеннях зображення майже повністю темніє.

Передача кольору приємна і, на мій погляд, не вимагає якихось коригувань. Але у кожного свій підхід, тому в настройках передбачена можливість регулювати температуру кольору і контрастність. Тут же можна включити і налаштувати режим читання, який веде картинку в максимально теплі і навіть жовті тони, які ідеально підходять для читання, особливо в темряві. Очі втомлюватися не будуть.

Режим управління однією рукою можна включити, провівши пальцем від кнопки «ДОДОМУ» до кнопки «НАЗАД». Нагадаю, при цьому режимі робоча область екрану зменшується, що дозволяє з комфортом управляти апаратом однією рукою. Можна виставити при цьому діагональ 3.5, 4 або 4.5 дюйма. Цю корисну фішку оболонки MIUI давно оцінили багато користувачів смартфонів від XIAOMI з великими екранами.

ПРОГРАМНА ЧАСТИНА

Перед нами смартфон від Xiaomi, а це значить, що з Китаю він приїде до вас, швидше за все, з не самою оптимальною прошивкою. Мій зразок був замовлений в магазині Gearbest, де його попередньо перепрошили на русифіковану прошивку версії 7.1.99.99. Це якась ліва прошивка з прикрученим російською мовою. На ній можна жити, але з великою часткою ймовірності в ній є недоробки і вона не може оновлюватися по повітрю. Той факт, що виробник блокує завантажувач в нових смартфонах, перешкодою не є. За допомогою програми MiFlash смарт прошивається на ура. При перепрошивке я використовував цю інструкцію >> . У підсумку я отримав апарат з прошивкою версії MIUI стабільна 7.1.7.0, яку можна оновити на більш свіжу версію, але вже по повітрю через WiFi без всяких проблем.

Як завжди, маємо фірмову оболонку MIUI версії 7.1 на базі Android 5.1.1. Розповідати про фішках MIUI не стану, тому що я це неодноразово робив в оглядах інших смартфонів цього бренду. Інтерфейс працює швидко, команди обробляються моментально, як завжди нам пропонується найширший набір налаштувань - тут налаштовується практично все.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Якщо в Note 2 і Note 3 був встановлений процесор Helio X10 від Mediatek, то серцем Redmi Note 3 Pro став 6-ядерний 64-бітний процесор Qualcomm Snapdragon 650. Він має 4 ядра з максимальною частотою 1.4 ГГц і два більш потужних ядра з максимальною частотою 1.8 ГГц, які автоматично включаються при рішенням смартфоном ресурсномістких завдань. Ну а з тривимірною графікою тепер працює потужний прискорювач Adreno 510.

Існує дві версії Redmi Note 3 Pro. У мене на огляді старша з 3 Гб ОЗУ і накопичувачем на 32 Гб, є з яких 23 Гб. Ціна на даний момент близько 230 $ в Китаї. Молодша модифікація стОит на 30 $ дешевше, але має 2 Гб ОЗУ і накопичувач на 16 Гб. Посилання, де купити - є в фіналі огляду.

6 ядер процесора Snapdragon 650 на ділі виявляються більш продуктивними, ніж 8 ядер Helio x10 в Redmi Note 2 і Note 3. Та й наявність більш потужного графічного чіпа дає про себе знати. Бенчмарки це наочно підтверджують. В добре всім нам знайомому тесті AnTuTu смарт набирає 76000-77000 балів. А на деяких прошивках можна досягти і результату більш 80000. Це один з небагатьох смартфонів, який відтворює графічні 3D-тести 6-й версії Antutu плавно і без затиків. До речі, приблизно такі ж результати в даному бенчмарку показував потужний планшет Teclast X16 Pro на базі 4-ядерного процесора Intel Atom X5 Z8500 з 4 Гб оператіви. До бенчмарк я ставлюся скептично, але так як перед нами потужний смарт, я не міг обмежитися одним лише AnTuTu.

У Geekbench 3 наш піддослідний набрав 1227 очок в режимі тестування одного ядра і 3006 балів при багатоядерному режимі.

У графічному тесті Epic Citadel Xiaomi Redmi Note 3 Pro демонструє відмінний показник - на ультранастройках рівень FPS склав 56 к / с. І в цьому чимала заслуга графічного чіпа Adreno 510.

До речі, у всіх бенчмарках, та й при підключенні до комп'ютера смарт визначається, як Redmi Note 3 без приставки Pro. Але це так, для інформації, щоб у вас не було непорозумінь.

Тепер подивимося на нього в реальних умовах експлуатації. Якщо відкрити кілька вкладок в браузері і повертатися до порушеними вкладках, ми бачимо, що смарт НЕ вивантажує ці дані з пам'яті - сайти залишаються доступними і не вимагають повторної перезавантаження. Це говорить нам про те, що дефіциту оперативної пам'яті тут немає. Переглядати самі сайти комфортно, скролінг плавний, а масштабування швидке.

Запускаємо відео в якості 4K і бачимо, що Note 3 Pro обробляє його без особливих проблем - відео відтворюється плавно, проблем зі звуком теж немає.

З іграми все відмінно. Note 3 Pro тягне будь ігрулю на максимальній графіці. WOT Blitz йде з максимальним FPS близько 60 к / с. В цілому я ганяв в танки на цьому смартфоні більше години і за цей час FPS ні разу не впав нижче 50 к / с. І це на максимальних налаштуваннях графіки з включеними тінями, травою та іншими прибамбасами. Після мого часового залипання в танки корпус смартфона нагрівся, звичайно. Але по справжньому гарячим він так і не став. Даний процесор гріється відчутно менше, ніж той же Helio X10 і ніяких проблем з перегрівом не спостерігається. Тому для завзятих геймерів цей апарат - те, що доктор прописав. Такі хіти, як Mortal Kombat X, Asphalt 8 і Dead Trigger 2 також відіграють комфортно. Інші ігри не перевіряв, але я не думаю, що для Андроїд є такі Игрулька, які зможуть поставити в глухий кут це залізо. Запас потужності тут дуже солідний.

МОДУЛІ, ЗВУК, ЗВ'ЯЗОК

Нагадаю, що одним з основних недоліків Redmi Note 3 була відсутність слота для карт пам'яті. У Note 3 Pro з цим трохи краще - слот є, але комбінований - одночасно можна використовувати або дві сімки (micro + nano), або одну сімку разом з картою пам'яті. Заявлена ​​підтримка карт пам'яті ємністю до 128 Гб. Втім, більшість власників старшої версії з накопичувачем на 32 Гб врядли будуть відчувати необхідність у картах пам'яті.

За зв'язку зауважень ніяких немає: дзвінки, смс-ки, інтернет - все працює, як належить. Єдине, що я так і не перевірив, це роботу в мережах 4G через брак такої можливості. Але підтримка популярних частот 1800/2100/2600 МГц заявлена, а якщо в Xiaomi щось заявляють, то обов'язково це реалізовують. Не довіряти даній конторі підстав немає.

OTG, природно, працює. Wi-Fi безпроблемний: перед вами рівень сигналу на відстані 5 м від роутера через одну цегляну стіну і в 12 м. Від роутера через 2 стіни, одна з яких бетонна. До речі, модуль WiFi підтримує роботу не тільки в поширеному діапазоні 2.4 ГГц, а й в діапазоні 5 ГГц.

GPS класний. Смарт підхоплює супутники моментально і бачить велике їх кількість в т.ч. і при затягнутому хмарами небі. Ловить і супутники GPS, і Glonass.

Звучить він гідно як в навушниках, так і через мультимедійний динамік.

Для того, щоб задіяти його в якості універсального пульта дистанційного керування, завантажуємо і встановлюємо програму MIRemote.

Для настройки сканера відбитків пальців відкриваємо опцію «Екран блокування і пароль», далі вибираємо «Password and Fingerprint», перед додаванням відбитка задаємо ПІН-код і реєструємо відбиток свого пальця. Сканер спрацьовує дуже швидко і практично ніколи не помиляється.

КАМЕРИ

За роботу основної камери відповідь тримає 16-мегапіксельний сенсор виробництва Samsung і 5-лінзова оптика з апертурою F / 2.0. Нагадаю, звичайний Note 3 мав 13-мегапіксельну камеру.

Бачив, що камеру Note 3 Pro на форумах деякі користувачі лають за недостатню якість знімків. Погодитися з негативними відгуками не можу. Так, тут немає тієї якості, яке забезпечують флагманські апарати. Але хвилиночку, давайте не будемо забувати, що даний смарт флагманом не є і коштує в рази дешевше, ніж топові апарати. І для 200 баксів камера тут цілком адекватна.

Денні фото на вулиці виходять чіткими і незамилений. Камера не пасує і не сліпне проти сонця. Головний її мінус - посередню якість при слабкому освітленні. Двоколірна спалах яскрава і дозволяє знімати в повній темряві. Використовуючи особисті налаштування і ручні настройки, можна домогтися кращих результатів.

Фронтальна камера 5-мегапіксельна з апертурою F2.0. Селфі з її допомогою робити можна. Є функція розпізнавання осіб і весела фішка для розпізнавання віку.

Залізо дозволяє вести відеозйомку в якості 4K, але рідна камера даний дозвіл не підтримує. Максимум - FullHD. Через додаток Google Камера знімати 4K-відео все-таки можна. Автофокус при відеозйомці перефокусується своєчасно. Якість відео в цілому нормальне. Єдине чого не вистачає, так це системи оптичної стабілізації. У темряві і при недостатньому освітленні відеокамеру краще не включати, так як відео виходить зашумленими, та й частота падає до 15 к / с, що позбавляє відео плавності. Є можливість записувати прискорене і уповільнене відео. Але ці фішки стають доступними тільки при HD-дозволі.

Налаштування камери типові для MIUI. Отримуємо набір колірних ефектів, ручні настройки ISO і балансу білого, панорамну зйомку, нічний режим, зйомку за таймером, HDR і інші корисні функції.

Вихідні тексти ФОТО І ВІДЕО З КАМЕР Качати ТУТ >>

АВТОНОМНІСТЬ

Любителі довгограючих смартфонів будуть задоволені. Вбудована батарея на 4050 мАч забезпечує відмінну автономність. Чесно кажучи, я думав, що через наявність екрану з FullHD дозволом і більш потужного заліза Note 3 pro буде значно поступатися по автономності смартфону Redmi 3 . Але немає. На подив наш герой програє своєму молодшому братові зовсім незначно. У тесті AnTuTu Battery Test при розряді на 40% смарт протримався рівно 3 години і набрав більше 10000 балів. В іграх він розряджається приблизно на 16-18% в годину. Перегляд відео на YouTube відбирає близько 10% заряду на годину.

Швидкої зарядки тут немає. Але завдяки тому, що на початковому етапі зарядки смарт заряджається струмом 1.7-1.8А, перші 50% заряду акумулятор набирає досить швидко - приблизно за годину. Загальний час зарядки з 0% до 100% - 3 години.

ВЕРДИКТ

Хороший екран, пристойна функціональність, нормальні для цієї ціни камери, тривалий час автономної роботи, зручний інтерфейс, класний GPS - що ще треба для щастя? Хіба що хороша продуктивність! Так і з цим у Xiaomi Redmi Note 3 Pro все більш, ніж добре. За пару сотень баксів цей апарат дає продуктивність, близьку до тієї, яку демонструють набагато дорожчі флагманські смартфони. Рекомендую тим, хто підшукує міць за адекватні гроші.

ВІДЕО ВЕРСІЯ ОГЛЯДУ

ДЕ КУПИТИ XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO:

- Prime версія на Аліекспресс
- звичайний Note 3 Pro на Алі
- ще Prime версія на Аліекспресс
- ще звичайний Note 3 Pro на Алі
- смартфон в магазині GearBest: версії на 32 Гб і 16 Гб
- смартфон і аксесуари в магазині BangGood: версії на 32 Гб і 16 Гб
- смартфон в магазині EverBuying: версії на 32 Гб і 16 Гб

i-shoppers.net

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика