Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Meizu M6 Note - Огляди на FullHub

  1. Перше враження
  2. дисплей
  3. продуктивність
  4. система
  5. камери
  6. автономність
  7. висновок
  8. плюси
  9. мінуси

Meizu M6 Note сильно затримався на шляху в Росію і вийшов в продаж не в найвдаліший момент. Зараз Huawei, LG і Asus вже почали продавати середнячки з модними екранами 18: 9 і вузькими рамками. Якраз в цьому новинка Meizu їм поступається, однак не тільки ж по дисплею ми вибираємо смартфони? Якщо брати до уваги всі складові успішного гаджета, M6 Note цілком може їм виявитися. Meizu M6 Note сильно затримався на шляху в Росію і вийшов в продаж не в найвдаліший момент

Перше враження

Якщо з флагманами інженери і дизайнери Meizu ще намагаються якось експериментувати, то при створенні фаблет середнього класу підхід у виробника куди більш консервативний. Змінюються незначні деталі, яких недостатньо для отримання звання кардинально нового продукту. Стосується це і до M6 Note, який зовні від попередника відрізняється лише розташуванням спалаху, вписаною в прожилку ззаду, і додаткової тильній камерою. В іншому ж це класичний Meizu.

В іншому ж це класичний Meizu

Не можна сказати, що така спадкоємність - це погано. Однак і хорошого тут мало. Використовуваний дизайн став надто поширений серед пристроїв інших виробників, і смартфони Meizu на їх фоні починають губитися.

Використовуваний дизайн став надто поширений серед пристроїв інших виробників, і смартфони Meizu на їх фоні починають губитися

Виділитися на тлі аналогів M6 Note може хіба що новим яскраво-синім колірним варіантом. Виглядає він дійсно здорово. Можливість познайомитися з ним ближче у мене була, однак на тест дісталася версія в чорному. Зовні вона теж непогана, але якщо бентежать відбитки і розводи на корпусі, потрібно брати синю, сіру або золотисту.

Зовні вона теж непогана, але якщо бентежать відбитки і розводи на корпусі, потрібно брати синю, сіру або золотисту

Торці корпусу у M6 Note практично прямі, тому навіть всупереч габаритам (154,6x75,2x8,35 мм) в руці він лежить зручно. Особливо вразливих місць в конструкції немає і навряд чи вони з'являться згодом. Смартфон виглядає і відчувається дуже надійним пристроєм. Падіння з висоти кишені штанів він з легкістю витримав (випадкове, звичайно ж), не з'явилося і подряпини.

Падіння з висоти кишені штанів він з легкістю витримав (випадкове, звичайно ж), не з'явилося і подряпини

дисплей

Фаблет отримав 5,5-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів і склом 2.5D. Є непогане олеофобним покриття. Запас яскравості великий, його вистачить для використання пристрою на вулиці в сонячну погоду. Кути огляду максимальні і без спотворень.

Кути огляду максимальні і без спотворень

По перенесенню кольорів картинка дуже спокійна, що явно оцінять всі ненависники AMOLED-панелей. Особисто на мій погляд насиченості їй все ж не вистачає, але в налаштуваннях це ніяк не підкрутити. Передбачено лише зміна колірної температури, але за замовчуванням всі калібрувати більш ніж нейтрально.

продуктивність

Смартфон оснастили процесором Qualcomm Snapdragon 625 з частотою до 2 ГГц і графічним прискорювачем Adreno 506. Це добре зарекомендував себе чіп, який навіть через майже два роки після анонса активно використовується в новинках багатьох виробників. В бенчмарках рекордів він не ставить, але як рішення середнього класу без проблем з нагріванням і комунікаціями - варіант відмінний. Для свого класу смартфон працює досить спритно.

У AnTuTu Meizu M6 Note набирає 61 081 бал. Для порівняння, попередник в особі Meizu M5 Note з MediaTek Helio P10 набирає трохи більше 47 000 балів, а більш компактний Meizu M6 - близько 40 000 балів.

Оперативної пам'яті в тестом смартфоні було встановлено 3 ГБ, вбудованої ж - 16 ГБ. Також у продажу доступні версії 3 + 32 ГБ і 4 + 64 ГБ. У всіх варіантах є слот для карт microSD, але, як це зазвичай і буває, заради розширення пам'яті доведеться пожертвувати другий SIM-кою - лоток гібридний.

система

Смартфон працює на Android 7.1 Nougat з прошивкою Flyme 6. Сервіси Google доступні вже «з коробки», тому в фірмовий магазин додатків Meizu можна і не заходити.

Сервіси Google доступні вже «з коробки», тому в фірмовий магазин додатків Meizu можна і не заходити

За замовчуванням навігація в смартфоні здійснюється за допомогою наекранной кнопок. В налаштуваннях їх можна прибрати, повернувши більш традиційний для Meizu спосіб управління, при якому дотик кнопки під екраном повертає назад, натискання відправляє на головний робочий стіл, а затискання відкриває голосовий пошук Google.

В налаштуваннях їх можна прибрати, повернувши більш традиційний для Meizu спосіб управління, при якому дотик кнопки під екраном повертає назад, натискання відправляє на головний робочий стіл, а затискання відкриває голосовий пошук Google

Екран багатозадачності в режимі без наекранной навігації активується свайпом з нижньої межі екрану. Ескізи в ньому можуть відображатися вертикально або ж горизонтально, що теж змінюється в налаштуваннях. У будь-якому варіанті відображається обсяг оперативної пам'яті, зайнятої кожним процесом.

У будь-якому варіанті відображається обсяг оперативної пам'яті, зайнятої кожним процесом

Відмова від навігаційного бару знизу візуально дозволяє розширити площу вільного простору робочого столу, так як всі елементи зміщуються вниз. Однак насправді зайвий рядок для іконок при цьому не з'являється. Змінити їх масштаб, як на смартфонах Huawei / Honor, на жаль, не можна.

Змінити їх масштаб, як на смартфонах Huawei / Honor, на жаль, не можна

В цілому оболонка Flyme 6 все так само проста і зручна у використанні. Встановлені програми як і раніше відправляються на робочі столи. Для іконок можна вибрати вид відображення: стандартний або ж до пари стилю Flyme. Аналогічно і з інтерфейсом ряду стандартних програм, які можна зробити більш «матеріальними» або ж класичними.

У числі незвичайних особливостей оновленого Flyme можна виділити накладення оригінального візерунка поверх шпалер для робочого столу, а також привласнення контактам аватарів в єдиному стилі (мордочки тварин, фрукти, квіти і так далі).

Інтерфейс не перевантажений «поверхами» налаштувань, він максимально простий в освоєнні і інтуїтивно зрозумілий. Справитися з основами зможе навіть далекий від теми гаджетів користувач. Для особливих випадків є і легкий режим з спрощеним макетом оболонки і доступом лише до найважливішим додаткам.

камери

Основна камера має 12-Мп основною сенсор c діафрагмою f / 1,9 і 5-Мп допоміжний, що забезпечує ефект розмиття. Днем в простих умовах і на повному "автоматі" можна розраховувати на правильну передачу кольору без зайвого прикрашання.

У приміщенні серйозних проблем теж немає, але якщо в кадр потрапляє яскраве джерело світла, фотографія може бути занадто бляклим. Рятують в такій ситуації ручні настройки, при яких навіть простий тачфокус використовувати куди зручніше.

Вночі при вуличному освітленням все неоднозначно. Одні типи підсвічування камера «перетравлює» відмінно, а з іншими просто не знає що і робити. Як підсумок - в схожих умовах можна отримати абсолютно різні за якістю знімки.

Як підсумок - в схожих умовах можна отримати абсолютно різні за якістю знімки

Якісна макрозйомка на M6 Note можлива тільки при ручних налаштуваннях. В автоматичному режимі дрібні об'єкти розпізнати вдається далеко не завжди.

В автоматичному режимі дрібні об'єкти розпізнати вдається далеко не завжди

Додаткова 5-Мп камера в повну задіюється лише при активації ефекту розмиття (іконка із свинячим п'ятачком). Йому потрібно відстань до об'єкта фокусування в межах 1,5 метра і добре відмітний фон. Також бажано, щоб і за об'єктом був вільний простір. При виконанні всіх цих умов можна отримати дуже непогане розмиття. Якщо камера помилилася і замилити не те, що потрібно, в галереї вже на отриманому фото можна вибрати потрібний вам об'єкт і перезберегти кадр.

Якщо камера помилилася і замилити не те, що потрібно, в галереї вже на отриманому фото можна вибрати потрібний вам об'єкт і перезберегти кадр

Фронтальна камера на 16 Мп зі світлосилою f / 2.0 теж виявилася непоганою. Зіпсувати Селфі можна або повною відсутністю освітлення, або, навпаки, підсвічуванням. Традиційні алгоритми відбілювання, підтяжки і згладжування - на місці. Інтенсивність кожного параметра можна варіювати на свій розсуд.

автономність

У звичайному режимі використання з постійно включеним Wi-Fi і LTE смартфон на одному заряді в середньому працює два дня при 3-4 годинах активного екрану. У більш активному режимі використання можна сміливо розраховувати на півтора дня роботи, що цілком хороший показник.

У більш активному режимі використання можна сміливо розраховувати на півтора дня роботи, що цілком хороший показник

Смартфон підтримує швидку зарядку, проте швидкості її навряд чи можуть вразити. Акумулятор на 4 000 мАг за півгодини відновлюється на 25%, а на всі 100% потрібно приблизно 2 години, причому це з комплектним зарядним пристроєм.

висновок

Meizu M6 Note отримав збалансовану начинку, непогані камери і ємний акумулятор. При офіційною ціною від 17 000 рублей він виглядає непоганим рішенням для любителів класики в металевій оболонці. У чорному корпусі модель буде симпатична шанувальникам строгих і стриманих рішень, а версія в яскравому синьому - відмінний варіант для молодіжної аудиторії.

У чорному корпусі модель буде симпатична шанувальникам строгих і стриманих рішень, а версія в яскравому синьому - відмінний варіант для молодіжної аудиторії

І все б добре, але смартфон занадто сильно затримався в дорозі, ледве встигнувши в останній вагон поїзда «16: 9». Смартфони з таким співвідношенням сторін екрану повільно, але вірно йдуть в історію, поступаючись ринок фаблет з дисплеями 18: 9 і вузькими рамками. Користувачі, що стежать за трендами в сфері гаджетів, віддадуть перевагу останнім. Більш консервативним з Meizu M6 Note обов'язково варто познайомитися.

плюси
  • відмінна збірка

  • варіанти навігації на вибір

  • практична оболонка
  • непогані камери

  • режим зйомки портретів

  • пристойна автономність

мінуси
  • широкі рамки
  • немає NFC
  • роз'єм microUSB замість Type-C

Характеристики Meizu M6 Note:

  • ОС: Android 7.1 Nougat з прошивкою Flyme 6;
  • екран: 5,5 ", матриця IGZO c дозвіл 1920x1080 пікселів, скло 2.5D;
  • процесор: восьміядерний Qualcomm Snapdragon 625 з частотою до 2 ГГц і графікою Adreno 506;
  • ОЗУ: 3/4 ГБ;
  • вбудована пам'ять: 16/32/64 ГБ + слот для карти пам'яті microSD;
  • основна камера: 12 Мп c діафрагмою f / 1,9 і фазовим автофокусом + 5-Мп допоміжна;
  • фронтальна камера: 16 Мп зі світлосилою f / 2.0;
  • модулі: Wi-Fi 802.11 a / b / g / n (2,4 ГГц і 5 ГГц), Bluetooth 4.2, GPS, ГЛОНАСС;
  • акумулятор: 4 000 мАг зі швидкою зарядкою;
  • сканер відбитків пальців: спереду;
  • USB-роз'єм: microUSB
  • захист від води: немає;
  • габарити: 154,6х75,2х8,35 мм;
  • вага: 173 грами.

Якраз в цьому новинка Meizu їм поступається, однак не тільки ж по дисплею ми вибираємо смартфони?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика