Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Leagoo Shark 1: 6 "фаблет з потужною батареєю на 6300 мАг

  1. зміст Дизайн і комплектація Програмне забезпечення Камера Тести і продуктивність висновки...
  2. Програмне забезпечення
  3. Камера
  4. Тести і продуктивність
  5. висновки

зміст
  1. Дизайн і комплектація
  2. Програмне забезпечення
  3. Камера
  4. Тести і продуктивність
  5. висновки

Зі смартфонами китайської марки Leagoo ( офіційний сайт ) Нам раніше працювати не доводилося, а почати знайомство з каталогом компанії ми вирішили з флагманської моделі Leagoo Shark 1. Погодьтеся, на 6 "фаблет з підтримкою LTE, значним акумулятором 6300 мАг, сканером відбитків пальців, 13-Мп камерою Sony, ІК-передавачем і тонким металевим корпусом складно не звернути увагу. Отже, «Акула 1»!



В даний час Leagoo Shark 1 бере участь в акції в інтернет-магазині CooliCool.com , Де його, з купонами, можна взяти за $ 180 і навіть $ 170. Придбати модель можна і у GearBest.com (Ціна фіксована - $ 190).


Технічні характеристики Leagoo Shark 1:

  • Мережа: GSM / GPRS / EDGE (850/900/1800/1900 Мгц), WCDMA / HSPA (900/2100 МГц), FDD-LTE (1, 3, 7, 8, 20)
  • Платформа (на момент анонса): Android 5.1 Lollipop з Leagoo OS 1.2
  • Дисплей: 6 ", 1920 х 1080 пікселів, IPS, 367 ppi, скло 2,5D Gorilla Glass 3, панель LG
  • Камера: 13 Мп, f / 2.8, автофокус, подвійний спалах, сенсор Sony
  • Фронтальна камера: 5 Мп, f / 2.8, спалах
  • Процесор: 8 ядер Cortex-A53, 1,3 ГГц, 64 біт, MediaTek MT6753
  • Графічний чіп: Mali-T720MP3
  • ОЗУ: 3 ГБ
  • ПЗУ: 16 ГБ
  • Карта пам'яті: microSD (до 64 ГБ)
  • GPS і ГЛОНАСС
  • Wi-Fi
  • Bluetooth
  • 3,5-мм аудіороз'єм
  • Два слота SIM
  • сканер пальця
  • ІК-передавач
  • Аудіокоректор AWINiC K6
  • Акумулятор: вбудований, 6300 мАг
  • Розміри: 158,6 х 82,8 х 8,5 мм
  • Вага: 241 г


Дизайн і комплектація



На огляд прийшов демо-зразок з предрелізний партії. Коробку кур'єрська служба знатно знівечила , Але вміст, на щастя, не постраждала. Всередині я виявив смартфон (батарея незнімна), кабель microUSB, зарядку (2А), гарнітуру, документацію і серветки для протирання дисплея. Смію припустити, що в коробці не доповіли захисну плівку або скло, а також голку для вилучення лотка з SIM. Тестовий зразок, що з нього взяти.



Колірних рішень виробник передбачив три: чорне, срібне і золоте. Якщо у вас фобія чорних рамок навколо панелі, то варто брати чорний смартфон, так як у золотого і срібного пристрою вони кидаються в очі.



Для Планшетофони з 6 "екраном у Shark 1 досить скромні відступи і габарити (158,6 х 82,8 х 8,5 мм). Вага, навпаки, значний - 241 м Користуватися однією рукою навіть в простих завданнях досить складно, хоча і можливо. Користувачі з розробленими за допомогою Sony Xperia Z Ultra руками труднощів явно не зазнають.



Конструкція новинки Leagoo стандартна для середньостатистичного китайського фаблет: металевий задник зі сканером пальця і ​​парою пластикових заглушок під антени поєднується з округленим склом спереду, що прикриває екран з чорними бортиками по всьому периметру. На жаль, подібного баченню «класного дизайну» прихильні дуже багато компаній з Піднебесної, можливо, навіть вважаючи себе унікальними. Право слово, скоріше б вигнуті скла увійшли в моду і на ринок хлинули хвилі edge-подібних смартфонів. Вони хоча б по-справжньому привабливо виглядати будуть. До речі, рамка у Shark 1 зроблена з пластику, але майстерно замаскована під метал.



Над дисплеєм розмістилася фронтальна 5-Мп камера зі спалахом, розмовний динамік, світлодіодний індикатор і датчики освітлення, наближення. Під ним немає нічого, клавіші - віртуальні. На лівій торець помістили лоток з двома micro-SIM, причому замість другої карти можна вставити microSD. Справа на великій висоті знаходяться гойдалка гучності і кнопка живлення. Внизу - microUSB і мікрофон. Нагорі - аудіороз'єм і ІК-передавач для управління домашньою технікою. Перевернувши телефон особою від себе, бачимо вічко 13-Мп камери, подвійну спалах, сканер пальця, логотип Leagoo, грати мультимедійного динаміка. Згідно компанії, в смартфоні застосовується аудіокоректор AWINiC K6, уподобаний Huawei. Можливо, Huawei дійсно застосовує даний підсилювач, ось тільки приводів для гордості я не бачу - Shark 1 грає невиразно, гучність середня (а без опції посилення BesLoudness гучність динаміка зовсім можна назвати дуже низькою). На щастя, динамік майже не перекривається.



Для сканера можна внести три відбитки (раджу відсканувати один і той же палець все три рази), розпізнавання відбувається не завжди точно, зате швидко (НЕ iPhone і не Galaxy, але все ж), та й анлок іноді йде з невеликою затримкою. На відміну від сканерів Elephone і Ulefone, якими мені видався шанс покористуватися, сканер Leagoo не вимагає попередньої активації локскрін - смартфон може бути розблоковано з режиму очікування, як і в випадку з Huawei Nexus 6P. Моя основна претензія до сканера полягає в його розташуванні - намацати на такій великій площі буває непросто.


Xiaomi Redmi Note 3 і Leagoo Shark 1


У Shark 1 встановлена ​​6 "IPS-панель LG з оптимальним дозволом - Full HD. Дозволи HD було б замало при такій діагоналі, а QHD виявилося б надмірною, зважаючи на неквапливу начинку. Екран прикритий округленим 2,5D-склом Gorilla Glass 3. Передача кольору, на мій погляд, вдалася. Запас по яскравості є, а ось мінімальна яскравість в темряві може викликати дискомфорт - мінімальну підсвічування хотілося б мати потусклее. Якби дисплей був меншим, то кольорова інверсія, що виявляється навіть при невеликому відхиленні, що не напружувала б. Але так як екран величезний, що сприяє перегляду контенту групою, вважаю важливим звернути вашу увагу на поведінку екрану під нахилами. А ось на сенсорі виробник заощадив - свайпи і тапи можуть не визначатися. Це трапляється нечасто, але все ж трапляється.



Програмне забезпечення


В основі смартфона лежить Android 5.1 Lollipop з фірмовою прошивкою Leagoo OS 1.2. OTA-оновлення заявлені, хоча за час тесту жоден апдейт на смартфон не прилетів. В ОС від Leagoo можна виявити напрацювання OPPO з Color OS, Huawei з Emotion UI, а деякі теми зовсім відсилають до лінійки ZTE Axon. Напевно ви можете продовжити список, дивлячись на скріншоти. Зазначу, що переклад оболонки далекий від досконалості.



Меню програм відсутній. Традиційні столи з іконками доповнені тематичними столами для фото і музики. Опрацьовані вони сумно: фотографії знімаються без фокусування в дуже низькому дозволі, а програвач вінілових дисків начисто позбавлений анімації (з його допомогою можна лише відкривати плеєр). Столи можна прикрасити різноманітними фоновими малюнками, додавши ефект розмитості. Передбачені ефекти гортання, кольорові теми і звичайні теми, які змінюють стиль іконок (мені сподобався набір Easy Flat). У налаштуваннях є функція «магічний палець», за допомогою якої торкання на столі супроводжуються появою маленьких зірочок і звуком. Дітям, напевно, сподобалося б. Тільки я не уявляю, який батько купить Shark 1 своїй дитині. Рядок навігаційних клавіш може ховатися після натискання маленької галочки і з'являтися за помахом вгору. Туди ж можна винести кнопку для опускання шторки повідомлень. В налаштуваннях від клавіш приховування і шторки можна відмовитися, помінявши порядок кнопок «назад», «додому», «меню». Так, кнопку «недавно відкритих програм» розробники не передбачили, пропонуючи відкрити список активних додатків утриманням «додому».



Налаштування мають дві вкладки: швидкі і загальні параметри. У загальних є чимало цікавого. Так в «Екрані» присутня функція MiraVision від MediaTek, за допомогою якої ви можете відрегулювати картинку. Фішки з наекранной клавішами можливі в Navigation Bar. «Інтелектуальний режим» відповідає незрозуміло за що: намальований очей містить рядок «смарт прочитаними» і, мабуть, функція залишає екран активним, поки ви на нього дивіться - мій погляд автовимкнення дисплея ігнорує. Для Shark 1 буде доступний чохол з віконцем - активація знаходиться в Smart Window View. «Смарт пробудження» - сховище різноманітних жестів: від подвійного тапа до намальованих букв для запуску певних програм. Програма Battery Master автоматично очищає фонові додатки, щоб ті не споживали заряд і не гальмували систему. Судячи з графіком, «повелитель батареї» постійно щось вивільняє. Але не впевнений, що це йде на користь. Нав'язуване один час Samsung управління помахами і жестами над екраном розташовується в розділі Smart Gesture. Додаткові жести, пов'язані з відповіддю на дзвінок, зняттям скріншотів, зміною шпалер і блокуванням екрана ховаються в Smart Motion. Assistive Touch стане в нагоді користувачам з маленькими ручками. Це гурток, який прилипає до бічної частини інтерфейсу і запускає деякі програми в міні-вікнах. Чесно - дурниця якась. Також в настройках є розділ з відбитками, параметрами LED-індикатора, режим гостя.



Всі встановлені додатки показані на скріншотах. Видалити можна тільки браузер Opera Mini, а відключити - багато. Програм насправді не дуже багато, за що треба віддати належне Leagoo - не люблять сміття, як і ми.



З усього софта уваги заслуговує тільки Smart Remote - пульт дистанційного керування. При першому запуску програма допомагає вам додати техніку (в моєму випадку це телевізор Sony). Крок за кроком ви за допомогою телефону відправляєте різні сигнали, відстежуючи реакцію. Якщо сигнал прийнятий побутовою технікою коректно, то підтверджуєте правильність сигналу в програмі, якщо немає, то пробуєте ще. Мій ТВ налаштувався безпомилково з першого разу. Віртуальний пульт зовнішнім виглядом не надто схожий на справжній, що не заважає йому переймати функціональність. Однак використовувати Shark 1 в якості пульта дистанційного керування я б не став з двох причин. По-перше, він важкий і цілитися в приймач, перебираючи канали, не зовсім зручно. По-друге, ІК-передавач покриває невелику площу, вимагаючи від користувача точного наведення (допустимі відхилення, на око, не повинні перевищувати 15-20 градусів).


Камера


Тилова камера Shark 1 володіє 13-Мп сенсором Sony, автофокусом, подвійним LED-спалахом. Виробник заявляє светосилу f / 2.0, але EXIF-знімки вказують на f / 2.8. З огляду на «сліпоту» камери в сутінках, в тестовому зразку напевно діафрагма f / 2.8. Як буде з комерційними екземплярами - сказати не беруся (але я б не сподівався на f / 2.0). Що до якості знімків, то для Китайфон від маловідомого (поки) виробника вони досить непогані. Денні вуличні кадри можна навіть на комп'ютері розглядати, хоча «мильце» на далеких дистанціях напружує. Будинки легко отримати змащену фотку, тому тримайте руки прямо і чекайте наведення фокусу.



Фронтальна камера з роздільною здатністю 5 Мп, спалахом і діафрагмою f / 2.8 неймовірно лякає постобработкой. У темряві спалах допомагає, але чомусь баланс білого абсолютно під неї не підлаштовується (все зелене).


Селфі з ефектами "красивого обличчя", кря


Як правило, відеозйомка дається китайським компаніям найважче. Ось і наш Shark 1 - не виняток. Максимальна роздільна здатність відео досягає 1080p, що стежить автофокус є, стабілізація відсутня. Істотний недолік відеоряду полягає в нестабільному значенні fps в залежності від освітлення і моторошні артефакти при кімнатному, приглушеному світлі. Зацініть стоп-кадр з кухні:




Тести і продуктивність


Коли інженери Leagoo створювали модель, яка повинна була стати довгожителем Shark 1, вони тримали в розумі не тільки дозвіл екрана, але і вартість продукту. В кінцевому рахунку економія перемогла і 6 "Планшетофони дістався процесор MediaTek MT6753, що включає 8 ядер Cortex-A53 з частотою 1,3 ГГц, а також графічний чіп Mali-T720MP3. Цей зв'язок двох посад добре знайома нам по інших моделях, де вона зарекомендувала себе досить непогано як з роздільною здатністю 720p, так і з роздільною здатністю 1080p. Важкі гри з максимальною графікою (Asphalt 8, Unkilled) навіть при HD-рішенні лагают, що вже говорити про Full HD. А ось прості времяубівалка (раннери різних мастей, головоломки, «пташки») йдуть на смартфонах з MT6753 майже завжди добре. Три гігабайти оперативної пам'яті погоди в випадку з Shark 1 не роблять, на жаль. Смартфон неквапливо перемикається між завданнями і задумливо відгукується на дії користувача навіть коли вільно 1,5 ГБ ОЗУ. Оптимізація необхідна.



Цифри для цінителів бенчмарков: AnTuTu 6.0.4 - 36 771, Geekbench 3 - 621/2838, 3DMark Sling Shot - 182, GFXBench 1080p - 2,1 / 4,2 / 12 fps, Epic Citadel Ultra - 27,9 fps. Машинка не ігрова. Якщо нагрів по датчику батареї в процесі гри досяг 45 градусів, то сам корпус відчувається теплим, не гарячим.



Батарея на 6300 мАг для фаблет з 6 "Full HD-екраном - багато чи мало? Компанія називає вражаючі цифри, приводити які я тут не буду (ознайомтеся з ними на офіційному сайті ). Замість цього поділюся своїми. Отже, в режимі відеоплеєра з максимальною яскравістю дисплея «акула» пропрацювала 9 годині 20 хвилин (знизивши яскравість, ви зможете істотно продовжити час роботи - ну це ви і без мене знаєте). Розряд в грі Asphalt 8 з комфортною яскравістю (повзунок майже до упору був прибраний вліво) за годину досяг лише 9%, тобто грати ви реально зможете з ранку до ночі. У повсякденності можете сміливо орієнтуватися днів на 5 роботи в змішаному режимі. Крім того, апарат здатний виступати в якості power bank - підключаєте до нього інший смартфон і він його підживлює. Від стандартної зарядки телефон заряджається за 4-5 годин - довго. В цілому ж автономність телефону реально порадувала і навіть збита калібрування, через яку рівень заряду то не йшов вище 92%, то не перевищував 97%, не змогла зіпсувати враження (дуже сподіваюся, що такого не буде з серійними зразками).



З програванням музики Leagoo Shark 1 справляється не краще і не гірше однокласників. Недосвідченим користувачам з недорогим навушниками вистачить запасу гучності, їм буде досить якості відтворюваних частот. Аудіофілів ж, навіть початківцям, ловити тут нічого - високі частоти придавлені, серединка перекрита бубонить нижніми частотами.


Аудіофілів ж, навіть початківцям, ловити тут нічого - високі частоти придавлені, серединка перекрита бубонить нижніми частотами

висновки


Незважаючи на перераховані недоліки, модель Leagoo Shark 1 все одно заслуговує вашої уваги. Чи не тому, що вона вийшла дуже вдалим або має певної секретної фішкою. А тому, що на ринку просто відсутні альтернативи. Якщо покупець хоче придбати 6 "долгоработающего« лопату »з нормальним дизайном, підтримкою європейських діапазонів LTE, ІК-передавачем і непоганий 13-Мп фотокамерою, та ще за ціною не більше $ 190 (~ 13,5 тис. Рублів), то крім Leagoo Shark 1 дивитися-то особливо і нема на що. Однак якщо ви готові пожертвувати розміром екрану і ІК-портом, то список можливих альтернатив неймовірно розростеться. Так що розставляйте пріоритети.



В даний час Leagoo Shark 1 бере участь в акції в інтернет-магазині CooliCool.com , Де його, з купонами, можна взяти за $ 180 і навіть $ 170. Придбати модель можна і у GearBest.com (Ціна фіксована - $ 190).


© Євген Макаров. Mobiltelefon


Батарея на 6300 мАг для фаблет з 6 "Full HD-екраном - багато чи мало?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика