Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ноутбук або планшет - робимо правильний вибір

 1. У яких випадках варто купувати планшет
 2. замість післямови

Стаціонарні комп'ютери стають все менш популярні, поступаючись пальмою першості лептопам і планшетів. І хоча це два девайса абсолютно різні, багато користувачів часто не можуть зробити вибір між ними. Давайте спробуємо розібратися з цим питанням.

У яких випадках варто купувати планшет
Стаціонарні комп'ютери стають все менш популярні, поступаючись пальмою першості лептопам і планшетів

 1. Даний девайс можна використовувати в якості електронної «читалки».
 2. Час включення планшета набагато менше, ніж у інших девайсів. Всього кілька секунд після натискання «Power ON» - і пристрій вже готове до роботи.
 3. Планшет дуже легкий і компактний, з ним вам буде набагато комфортніше в поїздках, ніж з лептопом.
 4. Апаратна начинка у планшетів не така потужна як у ноутбука, отже цей девайс споживає набагато менше енергії і час його автономної роботи досить тривалий - практично цілий день на одному заряді батареї.
 5. І хоча графічна система планшетів не така «наворочена» як у лептопів, тим не менш, вони відмінно справляються з іграми та відтворенням мультимедіа. Крім того, більшість екранів планшетів перевершують за якістю екрани ноутбуків, і очі від них втомлюються значно менше.
 6. Підтримка мереж 3G і GPRS дозволяє власнику планшета завжди бути на зв'язку.
 7. Корпуси планшетів виготовляються з міцного матеріалу, тому шанс залишитися цілим при падінні у даного пристрою вище, ніж у ноутбука.

Коли краще придбати ноутбук

 1. Якщо вам постійно доводиться набирати текст, тоді вашим вибором повинен стати ноутбук. Його повноцінну клавіатурі не замінити ні сенсорної, ні зовнішньої клавіатурою планшета.
 2. За допомогою ноутбука можна виконати всі завдання, навіть найскладніші: редагування відео, аудіо, обробка зображень і т.д. Переважної частини планшетів такі функції недоступні.
 3. Навіть у самих наворочених планшетів є не всі порти - підключити флешку, зовнішній вінчестер або SD-карту можна тільки через перехідник. Ноутбук ж має «на борту» всі необхідні з'єднання.
 4. На відміну від мобільних версій, на ноутбуці відмінно працює повні версії браузерів, що підтримують технологію Flash і мають інші опції, що дозволяють правильно відображати сторінки в Мережі.
 5. Потужні 3D-ігри цілком нормально будуть запускатися на ноутбуці, де є пристойна відеокарта і достатній обсяг оперативної пам'яті. Таким «залізом» планшети похвалитися не можуть.
 6. Вінчестер ноутбука набагато більше за обсягом, ніж вбудована пам'ять планшета, тому на ньому можна зберігати набагато більше фотографій і відео, не переживаючи за кожен вільний мегабайт.
 7. У порівнянні з планшетом, ноутбук цілком самостійний, і для його повноцінної роботи не потрібно підключати додаткове обладнання.

замість післямови

Ось такі ось основні критерії вибору планшетів і ноутбуків. Коротко можна сказати, що якщо вам важлива мобільність і розваги, то слід подумати про планшет, а для офісних додатків та ігор краще підійде ноутбук. Ну а самий ідеальний варіант - придбати обидва девайса.

поділіться з друзями:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика