Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Не включається макбуков: вирішуємо проблему правильно

 1. механічна перевірка
 2. Скидання NVRAM / PRAM
 3. Скидання контролера SMC
 4. наслідки апгрейда
 5. На закінчення
 6. ВІДЕОінструкція

Комп'ютери Apple відрізняються високою надійністю, але і їх власники іноді стикаються з неприємностями Комп'ютери Apple відрізняються високою надійністю, але і їх власники іноді стикаються з неприємностями. Розберемося, що необхідно робити в тому випадку, коли не включається макбуков. Якщо ви не примудрилися залити свій ноутбук і не впускали його на підлогу, проблему швидше за все можна вирішити без походу в сервісний центр.

механічна перевірка

Для початку слід виконати зовнішню перевірку, щоб переконатися в справності монітора і адаптера харчування. Перше більше відноситься до власників Mac Mini і моноблоків iMac. Портативні комп'ютери, випущені до 2016 року, використовують для зарядки магнітний порт MagSafe. Шнур живлення у нього оснащений світловим індикатором.

При правильному підключенні він повинен горіти помаранчевим або зеленим кольором. L-образна магнітна засувка може спрацювати навіть у тому випадку, коли контакти не встигли з'єднатися. В цьому випадку шнур живлення зовні приєднаний, але через невелику перекосу харчування не подається. T-образні засувки останнього покоління такого недоліку не мають. Переконайтеся, що MagSafe під'єднано належним чином.

Переконайтеся, що MagSafe під'єднано належним чином

У всіх 12-ти дюймових моделях, а після 2016 року - і в MacBook Pro, використовується блок живлення з роз'ємом USB-C, який не має світловий індикації. MagSafe залишився тільки в Air. Шнур нових адаптерів має на кінцях два однакових роз'єму і підключається до ноутбука і блоку живлення через порт.

Вимкніть його з обох сторін і підключіть знову. Адаптер може автоматично перервати подачу харчування при перешкодах в електромережі. Щоб скинути спрацювала захист, витягніть його з розетки на одну хвилину. Після повторного включення комп'ютер повинен почати заряджатися в нормальному режимі.

Скидання NVRAM / PRAM

Коли адаптер справний, використовується живлення і на кришці світиться яблуко, але екран і раніше чорний, то буде потрібно скинути пам'ять NVRAM / PRAM.

 1. Повністю виключаємо комп'ютер, використавши кнопку харчування. Включаємо його і відразу натискаємо показану на скріншоті комбінацію.

Включаємо його і відразу натискаємо показану на скріншоті комбінацію

 1. Утримуємо всі клавіші, поки ноутбук не почне запускатися, видавши звуковий сигнал завантаження повторно. Після того як включення пройшло нормально і ми увійшли в систему, необхідно перевірити оновлення. Натискаємо в рядку меню на логотип яблука, розташований в лівому кутку. Вибираємо зазначений пункт.

Вибираємо зазначений пункт

 1. На головній сторінці натискаємо зазначену кнопку, щоб відкрити магазин App Store.

На головній сторінці натискаємо зазначену кнопку, щоб відкрити магазин App Store

Система автоматичні перевірить наявність оновлень. Встановлюємо всі доступні і при необхідності оновлюємо ОС до останньої версії High Sierra.

Скидання контролера SMC

Контролер SMC відповідає за функції електроживлення. До них відноситься управління акумулятором, реакція на закриття і відкриття кришки, робота деяких системних датчиків і взаємодія з периферійними пристроями. У будь-якому випадку, якщо вам здається, що Mac не працює належним чином, примусовий перезапуск контролера може зняти проблеми.

Для моноблоків «Аймак» і всіх версій Mini досить відключити на 15 секунд шнур електроживлення. Перед повторним включенням потрібно почекати ще не менше п'яти секунд. Для портативних комп'ютерів, до яких відносяться всі версії «Ейр», «Про» і 12-ти дюймова Retina, виконуємо наступні дії.

 1. Повністю виключаємо пристрій використавши показаний пункт меню.

Повністю виключаємо пристрій використавши показаний пункт меню

 1. Відключаємо шнур живлення. Натискаємо зазначені на скріншоті три клавіші в лівому кутку одночасно з кнопкою харчування і утримуємо протягом десяти секунд. Підключаємо назад блок живлення та включаємо ноутбук.

Підключаємо назад блок живлення та включаємо ноутбук

Як і в попередньому випадку, перевіряємо і встановлюємо доступні оновлення ОС.

наслідки апгрейда

Apple в моделях останніх років зробили апгрейд практично неможливим. У раніше випущених MacBook користувач міг самостійно замінити планки пам'яті. Операція в принципі нескладна, але вимагає правильного підбору модулів. Якщо після апгрейда в процесі включення ноутбук починає пищати, це свідчить про проблеми з новою пам'яттю.

Сигнали в цьому випадку подаються з паузою в п'ять секунд. Залежно від моделі це може бути один повторює гудок або серія з трьох послідовних. Єдиним виходом з цієї ситуації є зворотна установка старих модулів або покупка підходящих.

На закінчення

Якщо скидання пам'яті NVRAM і контролера SMC вам не допоміг, значить у вашого Mac серйозні проблеми. Кращим рішенням стане звернення до сертифікованого сервіс для професійної діагностики. Не забувайте, що протягом року з моменту активації на MacBook діє обмежена гарантія Apple і деякі види ремонту можна виконати безкоштовно.

ВІДЕОінструкція

У наведеному нижче відеоролику ви на власні очі можете подивитися, як описані операції виконуються професіоналом.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика