Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Не включається Acer | Ремонт ноутбуків, моноблоків Acer

  1. Не включається Acer Ремонт материнської плати від 1200 руб. - Безкоштовна діагностика - Великий...

Не включається Acer Ремонт материнської плати від 1200 руб.

Ремонт материнської плати від 1200 руб

  • - Безкоштовна діагностика
  • - Великий склад комплектуючих
  • - Повний комплект документів
  • - Надійна упаковка при доставці
  • - Сучасне обладнання
  • - Абсолютний контроль якості

Причин, через які ноутбук не включається, величезна кількість. Зупинимося на найбільш поширених. Це несправність кнопки включення, блоку живлення, а також роз'єму живлення.

Є також і інші причини. Наприклад, ноутбук був залитий водою. Досвід нашого сервісного центру показав, що іноді клієнти не пам'ятають або навіть не знають про те, що в їх ноути потрапляла волога. А адже потрапляння будь-якої рідини всередину девайса загрожує замиканнями в ланцюгах харчування або пробою в них через що утворилася корозії.

Рідко причиною несправності стає відеочіп ноутбука. Як правило, через нього немає зображення на екрані, або картинка спотворена, але буває, що ноутбук просто не включається.

Також важливо відзначити несправність північного або південного моста - тут все залежить від ступеня зіпсованості мікросхеми. Наприклад, якщо південний міст сильно «підпаливши», то ноутбук може не включатися зовсім, якщо не сильно, то можуть не працювати USB-роз'єми (і пристрої, що підключаються до них) або різні пристрої на шині ide (англ. Integrated Drive Electronics - паралельний інтерфейс підключення накопичувачів (жорстких дисків і оптичних приводів) до комп'ютера). Північний міст відповідає за харчування пам'яті і роботу процесора. Збої в його роботі можуть також стати причиною неможливості включити ноутбука.

Наші основні переваги

  • Відмінна якість і швидкість роботи.
  • Невисока вартість.
  • Грамотний підхід і зрозуміла простому користувачеві консультація.

Довірте свою техніку нам, і ви залишитеся задоволені результатом!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика