Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Налаштування ASUS RT-N12

Якщо вам потрібно настройка роутера Asus RT - N 12 або іншої моделі роутера, ви завжди можете звернутися за допомогою в компанію Кіберкіпер. Ми займаємося налаштуванням WI - FI роутерів, а так само установкою і налаштуванням іншого мережевого обладнання. Наш тел. 8 (499) 755-50-21.

8 (499) 755-50-21

перед налаштуванням роутера ASUS - RT - N 12 коштує виконати правильне підключення всіх кабелів. Цей роутер підтримує підключення по Ethernet кабелю, тому вам треба підключити кабель вашого провайдера в відповідний порт роутера Asus. У вас залишаться чотири вільних порту LAN, в будь-який з них ви можете підключити мережний кабель RJ-45. Інший кінець кабелю необхідно підключити до вашого комп'ютера. Ми радимо здійснювати первинну настройку пристрою тільки за допомогою з'єднання по кабелю, в разі налаштування по WI-FI можуть виникнути проблеми. Так само ми рекомендуємо оновити прошивку роутера Asus RT-N12 перед виконанням налаштування підключення до вашого провайдера. Оновлення прошивки дасть більшу стабільність і безперебійність пристрою, а так же додасть якийсь функціонал. Після підключення всіх кабелів, вам необхідно включити роутер, почекати близько хвилини, потім відкрити браузер на вашому комп'ютері і ввести 192.168.1.1 в рядку введення адреси. Повинна з'явитися табличка для введення логіна і пароля. У цьому роутере вогні однакові - admin / admin.

Налаштування роутера залежить безпосередньо від вашого провайдера інтернету. Залежно від типу підключення, вам треба буде вибрати той чи інший пункт в налаштуваннях вашого роутера. В меню "Підключення" буде здійснюватися основна настройка параметрів вашого провайдера. Якщо ви хочете налаштувати роутер Asus RT - N 12 під провайдера Білайн, слід ввести такі параметри:

В поле ім'я користувача і пароль, вам необхідно вказати ваші персональні дані. Тип підключення слід вибрати L2TP. У разі якщо у вас PPPOE з'єднання, треба буде налаштувати роутер наступним чином:

Вам так само знадобиться введення логіна і пароля, а так само можливо "Ім'я служби". Деякі провайдери вимагають введення цього параметра, інакше інтернет не запрацює.

У вкладці "Загальні" слід перейти у вкладку "Бездротова мережа". Тут ви зможете налаштувати WI - FI роутера Asus RT-N12. У пункті SSID вам потрібно буде ввести назву вашої бездротової мережі, а в пункті "Попередній ключ WPA" написати пароль вашої бездротової мережі, який повинен складатися мінімум з 8 символів. Метод перевірки автентичності варто вказати WPA2-Personal.

Метод перевірки автентичності варто вказати WPA2-Personal

Після цього натискаємо кнопку Застосувати, яка знаходиться в нижній частині екрана. Після кожного натискання цієї кнопки, роутера потрібен якийсь час на перезавантаження і застосування цих налаштувань, тому короткий проміжок часу він може не відповідати на запити, це нормально.

На цьому базова настройка роутера Asus RT-N12 завершена. У деяких випадках потрібне введення додаткових параметрів і налаштувань, це залежить від вашого провайдера. Якщо вам потрібно локальна мережа, в роутері так само може знадобитися зміна деяких налаштувань.

Якщо вам потрібно налаштувати роутер ASUS RT-N12, ми пропонуємо виїзд майстра і настройку роутера у вас вдома або в офісі.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика