Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Монтаж автоматичної пожежної сигналізації, установка системи пожежної сигналізації

 1. Автоматична пожежна сигналізація: особливості системи
 2. Технічні етапи монтажу АПС (автоматичної пожежної сигналізації)
 3. Устаткування, що входить в систему пожежної сигналізації
 4. Розцінки на роботи по установці
 5. Особливості та норми монтажу
 6. Об'єкти, що підлягають обов'язковій установці автоматичної пожежної сигналізації

Компанія «Електросервісмонтаж» виконує установку пожежної сигналізації і пропонує свої послуги в Москві і області

Компанія «Електросервісмонтаж» виконує установку пожежної сигналізації і пропонує свої послуги в Москві і області. Ми проводимо роботи комплексно, починаючи від проектування систем і закінчуючи їх обслуговуванням.

Якісна установка протипожежної системи для будь-якого приміщення вимагає комплексного підходу. Більшість підприємств просто не отримують дозвіл вести виробничу діяльність, якщо норми пожежної безпеки не дотримані. Дані вимоги стосуються і невеликих фірм, що працюють в сфері послуг. Встановлювати чи систему пожежної безпеки в будинку або квартирі - особиста справа власника. Але той, хто піклується про своє майно, а також про своє життя і життя близьких, не омине дане питання «стороною».

Грамотна установка пожежної сигналізації, а також її комплексне програмування для підвищення ефективності роботи здійснюється нашою компанією «Електросервісмонтаж» згідно з усіма правилами і технічним нормам. Оскільки наша фірма має багатющий досвід робіт в даній сфері, ми розробляємо і реалізуємо на практиці будь-який варіант монтажу протипожежного обладнання.

Автоматична пожежна сигналізація: особливості системи

Автоматична пожежна сигналізація: особливості системи

Для повного забезпечення пожежної безпеки використовується система автоматичної пожежної сигналізації - АПС. Її впровадження передбачає застосування комплексу технічних пристроїв, що виконують функцію виявлення пожежі на стадії його виникнення. Устаткування, що входить в систему пожежної сигналізації, фіксує рівень продуктів горіння в повітрі, і при перевищенні нижнього допустимого рівня подає відповідні сигнали.

Сучасна автоматична пожежна сигналізація не реагує на побутові «подразники», такі, як горіння свічки, приготування їжі на газовій плиті. Вона налаштована на миттєву реакцію при появі в приміщенні диму, або істотного підвищення температури.

Страхові компанії при укладанні договорів страхування на випадок пожежі співпрацюють лише з тими власниками компаній і приватних об'єктів, які докладають всіх можливих заходів щодо усунення пожежонебезпечної ситуації, в тому числі здійснюють монтаж пожежної сигналізації.

Класична класифікація систем пожежної сигналізації складається з наступних категорій:

 • порогова - включає використання сповіщувачів із заводськими настройками;
 • адресно-опитувальна - не тільки чекає змін в навколишньому середовищі, які дозволять сигналізувати про пожежу, а й самостійно робить запит, зчитуючи стан датчиків;
 • адресно-аналогова - приймає рішення про необхідні дії, спираючись на розрахунки контрольної панелі, а не тільки на показання сповіщувачів, вважається найбільш просунутою системою.

Необхідність такого монтажу обумовлена ​​реальними законодавчими вимогами, є профілактикою надзвичайних ситуацій, мінімізує шкоду від випадкового загоряння або навмисного підпалу об'єкта.

Технічні етапи монтажу АПС (автоматичної пожежної сигналізації)

Розглянемо ті етапи, які включає в себе установка систем пожежної сигналізації. Професійний монтаж увазі вчинення наступних дій:

 1. проектування індивідуальної системи;
 2. вибір місця для установки;
 3. монтаж технічних елементів;
 4. перевірка параметрів і роботи системи в цілому.

Повна установка автоматичної пожежної сигналізації дає можливість власникові управляти процесом гасіння пожежі, видалення диму та оповіщення дистанційно.

Устаткування, що входить в систему пожежної сигналізації

Монтаж АПС (автоматичної пожежної сигналізації) проводиться за допомогою наступного обладнання:

 • комплексу автоматичних пожежних сповіщувачів, що містить пристрої, що реагують на задимлення і на підвищення температури;
 • приладів контролю і прийому, які відправляють дані на пульт пожежоохоронної фірми, а також дають команду обладнанню для гасіння та оповіщення.

Комплексний монтаж пожежної сигналізації на увазі підключення всіх елементів до блокам резервного живлення, так як робота протипожежного обладнання не повинна залежати від подачі електроенергії із загальної мережі. У разі відключення електрики блоки починають подавати енергію для роботи систем автоматично.

Розцінки на роботи по установці

Найменування робіт

Кількість

Ціна

Монтаж сповіщувача пожежного димового

1 шт.

1003,41

Монтаж сповіщувача пожежного димового лінійного

1 шт.

1003,41

Монтаж сповіщувача пожежного теплового

1 шт.

1003,41

Монтаж сповіщувача полум'я

1 шт.

1003,41

монтаж термокабеля

1 м.

192,44

Монтаж димового аспирационного датчика

1 шт.

1003,41

Монтаж ручного пожежного сповіщувача

1 шт.

501,16

Монтаж вибухозахищеного пожежних сповіщувачів

1 шт.

1230,29

Монтаж радіоканального пожежних сповіщувачів

1 шт.

501,16

Монтаж пульта контролю і управління, блоку індикації, релейного модуля, GSM-модуля, розширювача і т.п.

1 шт.

765,69

Монтаж приладу охоронно-пожежного на 1 - 4 шлейфи

1 шт.

1573,09

Монтаж приладу охоронно-пожежного на 8 шлейфів

1 шт.

3016,45

Монтаж приладу охоронно-пожежного на 16 шлейфів

1 шт.

7363,00

Монтаж приладу охоронно-пожежного на 24 шлейфа

1 шт.

7363,00

Установка блоку безперебійного живлення

1 шт.

6841,00

Проведення пусконалагоджувальних робіт системи

договірна

програмування

договірна

Підготовка виконавчої документації

договірна

завантажити прайс

Особливості та норми монтажу

Проектувати і встановлювати протипожежні комплекси може тільки ліцензоване підприємство. Фахівці «Електросервісмонтаж» наділені всіма повноваженнями, які потрібні для твори всіх етапів монтажу і установки.

Процес установки починається зі складання технічного завдання, яке регламентовано різними нормативними актами, в тому числі і СП (зведенням правил), які законодавець позначив в 2009 році.

Також на практиці застосовуються державні стандарти пожежної безпеки та норми пожежної безпеки, регламентовані федеральним законом за номером 123.

Об'єкти, що підлягають обов'язковій установці автоматичної пожежної сигналізації

Якщо розглядати приватні будинки і квартири, то установка комплексу по запобіганню і гасінню пожежі там не обов'язкова, але бажана. Так як деякі побутові ситуації цілком можуть спровокувати виникнення загоряння.

Для державних установ монтаж АПС (автоматичної пожежної сигналізації) є одним з обов'язкових умов для початку їх діяльності. Комерційні структури теж зобов'язані вживати всіх можливих заходів для порятунку життя людей в умовах надзвичайної ситуації. Тому закон зобов'язує їх впроваджувати протипожежні комплекси в місцях роботи людей, а також там, де організовані різні автоматизовані виробництва.

Компанія «Електросервісмонтаж» не тільки здатна в повній мірі якісно здійснити установку пожежних сигналізацій, а й може забезпечити контроль за роботою кожного такого комплексу. Крім даної послуги фахівці фірми успішно розробляють евакуаційні плани, монтують системи відеоспостереження, виробляють електровимірювальні роботи, енергетичні обстеження.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика