Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Мобільний інтернет Чехія, 3G і 4G тарифи в роумінгу

Перед поїздкою, необхідно подбати про зв'язок в країні, в якій плануємо побувати. Той, хто зробить це заздалегідь, вміє дивитися в майбутнє і раціонально економити грошові кошти. Я продовжу ряд статей про країни світу, а точніше про мобільний інтернет Чехія на цей раз нас чекає попереду, а нас цікавлять тарифи на 3G і 4G зв'язок. Розберемося, у скільки обійдуться витрати в роумінгу і що пропонують наші оператори, а також туристичні SIM карти.

Наше головне завдання заощадити. Традиційну голосовий зв'язок опускаю, вчорашній століття мало кому цікавий. Буду розглядати сучасне використання популярних меседжер, через які можемо вести переписку, телефонувати голосовим зв'язком, показати у відео конференції себе і навколишній світ. Вони увійшли в наше життя, поступово витісняють традиційну зв'язок. З останньої офіційної статистики Viber, кожен другий в Україні, користується даним додатком. Відсутня інформація про статистику Skype, Telegram, WhatsApp, тут кому що подобається. Склавши всіх користувачів у об'єднані, вийде такий собі найбільш масовий «оператор», а нам це і треба.

Приступимо до наших операторам. Витрати по трафіку на меседжер наступні (приблизно):

- Переписка, їсть трафік по дрібниці;

- Голосові дзвінки близько 2-3 МБ / хвилина;

- Дзвінки з відео 5-7 МБ / хвилина;

- Передача фото, залежить від самого фото, від декількох КБ, до декількох МБ, дивлячись яке якість, аналогічно відноситься до відео, ну і до файлів звичайно.

Будемо виходити з мінімальних вимог, ми ж економимо. Тому, за такий собі еталон, взяв 4 ГБ, на тиждень або днів 10-ть, для користування на телефоні без фанатизму, вистачить з головою. Ну якщо кому треба більше, відповідно множимо цифри, ну або дивимося в докладні умови, де може бути дешевше. Ціни в Євро.

Київстар.

За відгуками на форумах, що чув від знайомих, різні блоги. Працює роумінг, а точніше мобільний інтернет в Чехії, не особливо важливо. В 4G мережа не пускає, а 3G обмежена роумінговими партнерами по швидкості.

Обійдеться нам 4 ГБ, за умови використання додаткової послуги «Роумінг доступний кожному», які необхідно не забути включити, в 47 EUR. Потурбуйтеся поповнити рахунок, ну і звичайно ж перевірити, чи активовано послуги на Вашому номері. При вхідному дзвінку, додаткова плата неминуча.

Vodafone.

Через те, що взяли Європейський бренд в свою основу, від цього якість послуг, сильно не змінилося. Але скарг менше, ніж до основного конкурента.

Тих же стандартних 4 ГБ, знову ж таки, з додатковою послугою «Роумінг як вдома», обійдеться в 49 EUR. За вхідні платимо окремо.

Lifecell.

Скарг на швидкість інтернету ще менше, але може тому, що база абонентів в 2 рази як мінімум менше ніж у попереднього оператора.

Тут дешевше, 4 ГБ увіллється нам в 40 EUR. Але підводні камені, знайомий влетів на суму значно більшу. Якщо приймете дзвінок, потрапите ще на гроші.

TravelSIM.

Туристична роумінгова карта. Дуже добре відома закоренілим мандрівникам з багаторічним стажем. Але розвиток в інтернет напрямку, зупинилося, напевно, ще при старті оператора. Швидкість супер, але ціни космос. За 1 ГБ викладіть 176 EUR. Зовсім не цікаво.

GO Europe або Orange Mundo.

У ряді країн, а саме в Чехії, працює в мережах 4G. Швидкість не ріже, скоріше за все через домовленості з найбільшим оператором Європи.

Тарифи, дивіться самі: https://metra.net.ua/shop/go-europe-orange-mundo-ekonomnyj-3g-4g-internet-v-evrope/

За цим же єдиних тарифів, працює ще в 40-ка країнах. Але зверніть увагу, в деяких роумінг працює тільки в 3G, в табличці все розписано:

Тільки в мережах3G:

Французька Гвіана Румунія Мартініка Майотт Люксембург Кіпр Гібралтар Болгарія Азорські о-ва Сен-Мартен Реюньон Мальта Мадейра Ліхтенштейн Ісландія Гваделупа Аландські о-ва Як в мережах 3 G, так і 4 G (пристрій вибере самостійно, пріоритет 4 G) Естонія Чехія Франція Словенія Португалія Норвегія Литва Італія Ірландія Греція Німеччина Угорщина Бельгія Швеція Хорватія Фінляндія Словаччина Польща Нідерланди Латвія Іспанія Данія Німеччина Великобританія Австрія

Решта туристичні карти, просто не розглядав. Наслухавшись і начитавшись купу негативних відгуків про неможливість зареєструватися в мережі, незліченними перезавантаженнями телефону і безлічі інших незручностей, які описувати немає особливого бажання.

Яку брати з собою SIM картку для роумінгу, вирішувати звичайно кожному своє. Просто розповів про мобільний інтернет Чехія, наскільки можна витратитися, ну і скільки доведеться заплатити за зв'язок. Якщо стаття була корисна, ділимося з іншими і тиснемо на іконки соціальних мереж, якщо звичайно не лінь. Ну і економимо звичайно з Metra!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика