Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Порівняння Samsung Galaxy S II і HTC Sensation

  1. Комплектація
  2. екран
  3. Габарити, збірка, матеріали корпусу
  4. керуючі елементи
  5. Час автономної роботи
  6. Програмне забезпечення
  7. Рут і кастомних прошивки
  8. Продуктивність і нагрів
  9. Камера
  10. висновок

Вже підведено безліч різних підсумків року, Samsung Galaxy S II отримав багато нагород в різних номінаціях, у HTC Sensation нагород поменше, але вони теж є. Для багатьох людей очевидно, що Galaxy S II вийшов вдаліше моделі від НТС, але я б не став робити такі однозначні висновки. Вже підведено безліч різних підсумків року, Samsung Galaxy S II отримав багато нагород в різних номінаціях, у HTC Sensation нагород поменше, але вони теж є

Комплектація

Комплектація обох смартфонів однакова: кабель microUSB, зарядний пристрій, картка пам'яті та сам телефон. Тут хочеться поскаржитися на те, що обидва виробники не додав до комплектацію ні хороші навушники (Sensation XE в розрахунок не беремо), ні чохол, ні кредл. Але ж пристрої-то флагманські.

екран

Один з головних плюсів Galaxy S II - його екран. Яскраві, соковиті кольори, висока яскравість і контрастність і детальна настройка режиму екрану (любителі спокійних режимів можуть виставити режим «кінофільм»). Я був у захваті від цього екрану, коли перший раз подивився на нього після свого HTC Desire S. Але є у нього і мінус, правда, всього один - через «отруйності» квітів темні кадри на відео не дуже добре видно, доводиться викручувати яскравість на максимум. До речі, про яскравість, з Galaxy S II комфортно дивитися фільми при 40% яскравості (за умови, що сам фільм в світлих тонах, а не який-небудь похмурий), в той час як в Sensation доводиться викручувати яскравість на максимум. Роздільна здатність екрану - 800х480 пікселів.

В HTC Sensation використовується SLCD-екран з qHD-дозволом. Його яскравість поступається Super Amoled Plus, проте завдяки більш високій роздільній здатності зображення і шрифти виглядають чіткіше. Екран не вражає уяви, проте не можна сказати, що він поганий. При повсякденному використанні він не доставляє незручностей, просто його яскравість і контрастність нижче, ніж у Samsung Galaxy S II. Один з плюсів екрану Sensation - точне 16: 9 співвідношення сторін, широкоформатне відео відображається без маленьких смужок зверху і знизу.

Поведінка на сонці краще у Galaxy S II, ніж в Sensation.Екран Galaxy S II - краще, що було на ринку під час його виходу, HTC тут виступає в ролі наздоганяючого. Втім, любителі спокійних кольорів залишаться задоволені і екраном Sensation.

HTC Sensation має не найкращі кути огляду, за цим параметром він також програє Galaxy S II.

В обох моделях покриття екрану - захисне скло Gorilla Glass, стійке до подряпин. При досить недбалому використанні (без всяких чохлів) на обох екранах немає ні подряпини.

При досить недбалому використанні (без всяких чохлів) на обох екранах немає ні подряпини

Габарити, збірка, матеріали корпусу

  • Samsung Galaxy S II - 125,3 x 66,1 x 8.5 мм, 116 грам
  • HTC Sensation - 126 x 65,4 x 11,3 мм, 148 грам

Легкий і тонкий - ось перше, на що звертаєш увагу, коли береш в руку Galaxy S II. Хтось скаже, що в Samsung зробили пластикову іграшку, але я з цим не згоден. На мій погляд, легкий смартфон - це плюс, його зручніше тримати, рука не втомлюється під час тривалих розмов або утримування смартфона під час читання.

Вага HTC Sensation аж на 32 грами більше, ніж у Galaxy S II, знову ж, багатьом користувачам подобається його важкість. Поширена фраза «відразу відчуваєш, що в руці річ», якщо ви згодні з таким твердженням і вам подобається це відчуття, то ви залишитеся задоволені Sensation, я ж з двох смартфонів за краще більш легкий.

Завдяки співвідношенню сторін 16: 9 Sensation трохи вужче, ніж Galaxy S II, але ці 0,5 мм стали вирішальними в зручності експлуатації, c Sensation зручно набирати текст однією рукою, а з Galaxy S II - немає.

Завдяки співвідношенню сторін 16: 9 Sensation трохи вужче, ніж Galaxy S II, але ці 0,5 мм стали вирішальними в зручності експлуатації, c Sensation зручно набирати текст однією рукою, а з Galaxy S II - немає

Корпус Galaxy S II повністю пластиковий, задня кришка виконана з рифленого пластика, за рахунок цього вона не покривається відбитками, а апарат приємно тримати в руці, він не вислизає з рук.

Корпус Galaxy S II повністю пластиковий, задня кришка виконана з рифленого пластика, за рахунок цього вона не покривається відбитками, а апарат приємно тримати в руці, він не вислизає з рук

В HTC Sensation основну частину корпусу становить задня кришка, в ній використовуються вставки з металу і пластика soft-touch, виглядає таке рішення цікаво, багато знайомих, які бачили смартфон в перший раз, відзначали, що їм подобається таке рішення кришки.

В HTC Sensation основну частину корпусу становить задня кришка, в ній використовуються вставки з металу і пластика soft-touch, виглядає таке рішення цікаво, багато знайомих, які бачили смартфон в перший раз, відзначали, що їм подобається таке рішення кришки

У Samsung Galaxy S II до збірки немає ніяких претензій, нічого не скрипить, не люфтить, не хитається. Однак іноді, коли ви знімаєте кришку і ставите її на місце, вона злегка поскрипує, це виявляється не часто, але згадати про цю особливість варто.

В HTC Sensation є невеликий люфт кришки, при натисканні на екран відчувається, ніби між корпусом і всім іншим є маленький зазор. Але тут варто враховувати той факт, що до мене апарат побував у багатьох журналістів, а це ще випробування.

По збірці і матеріалами мені більше сподобався Galaxy S II, проте, як я вже говорив, любителям важких гаджетів і металу в корпусі більше підійде Sensation.

По збірці і матеріалами мені більше сподобався Galaxy S II, проте, як я вже говорив, любителям важких гаджетів і металу в корпусі більше підійде Sensation

керуючі елементи

Почну з Galaxy S II. У смартфоні три звичайні кнопки: гойдалка регулювання гучності, кнопка включення і кнопка «будиночок». Мені дуже подобається рішення перенести кнопку включення на правий бік, спочатку користуватися нею було незвично, але потім швидко звикаєш і розумієш, наскільки зручніше включати екран. Гойдалка регулювання гучності теж викликає тільки позитивні емоції, вона не квола, натискання добре відчувається. Кнопкою «будиночок» можна включати екран і піднімати трубку, ці дві «фішки» - ще один плюс в скарбничку Galaxy S II, проте мушу зазначити, що натискати на звичайну кнопку після сенсорних незручно, тому що звик торкатися кнопки, а не натискати на неї.

Кнопкою «будиночок» можна включати екран і піднімати трубку, ці дві «фішки» - ще один плюс в скарбничку Galaxy S II, проте мушу зазначити, що натискати на звичайну кнопку після сенсорних незручно, тому що  звик торкатися кнопки, а не натискати на неї

В HTC Sensation використовується звичний сенсорний блок кнопок, аналогічний можна було спостерігати на Desire HD, Desire S і інших смартфонах компанії, користуватися ним зручно. Кнопка включення і гойдалка регулювання гучності теж схожі на такі в інших смартфонах, і якщо до кнопки включення претензій немає, то гойдалку хотілося б не таку довгу і ширшу, щоб її легко можна було намацати в кишені.

Кнопка включення і гойдалка регулювання гучності теж схожі на такі в інших смартфонах, і якщо до кнопки включення претензій немає, то гойдалку хотілося б не таку довгу і ширшу, щоб її легко можна було намацати в кишені

Реалізація кнопок мені більше сподобалася в Galaxy S II, але я не можу сказати, що в Sensation вони набагато гірше.

Час автономної роботи

Обидва пристрої живуть в моєму режимі добу. Вранці я знімаю апарат з зарядки, слухаю музику протягом дня близько двох годин, час читаю, годину граю в ігри і 2-3 години використовую інтернет з телефону (твіттер, браузер, пошта), в такому режимі обидва смартфона до вечора мають близько 10 % заряду.

Однак в режимі відео HTC Sensation тримає 4 години 20 хвилин (максимальна яскравість, дозвіл 720p), а Samsung Galaxy S II - близько восьми годин.

Програмне забезпечення

Тут можна було б сказати про те, що «HTC Sense є головною перевагою Sensation», і закінчити розділ, але як раз тому, що це головна перевага, варто сказати про нього окремо.

Отже, коротко, що ви отримуєте, віддаючи перевагу HTC Sense:

  • один з кращих Діалер, з підтримкою smartdial (при наборі перших цифр номера або букв імені абонента, перед вами відображаються всі контакти, що відповідають даним цифрам / буквах). На мій погляд, він найкращий як серед стічних, так і серед сторонніх Діалер.
  • найкращу адресну книгу (як серед вбудованих, так і серед сторонніх додатків), з коректним зв'язуванням і класним відображенням картки контакту,
  • браузер з однією з кращих підтримок автоподгонкі тексту під екран,
  • красиве погодне додаток,
  • функціональний екран блокування з швидким доступом до винесеним на нього ярликами, відображенням пропущених дзвінків і SMS (в SMS видно частину тексту, тому короткі повідомлення можна навіть окремо не відкривати)
  • лаунчер з найкрасивішими віджетами,
  • гарне музичне додаток.

І всі ці додатки виконані в єдиному стилі, завдяки чому відчувається цілісність і завершеність оболонки.

І всі ці додатки виконані в єдиному стилі, завдяки чому відчувається цілісність і завершеність оболонки

Але і у TouchWiz є, чим порадувати, я б хотів відзначити кілька плюсів цієї оболонки:

  • немає ніяких пригальмовувань при листанню столів,
  • в музичному додатку є відтворення по папках,
  • під час відтворення музики при відкритті системної рядки ви бачите міні-пульт управління, де можна швидко перемкнути треки

Мінуси TouchWiz:

  • при підключенні до ПК потрібно підтвердити включення в режимі накопичувача (виправлено в новій прошивці),
  • головний стіл лаунчер - перший, і хоча є круговий перегортання, перегортання від першого столу до останнього йде з маленькою затримкою,
  • відсутність віджета контактів,
  • маленька панель управління музикою на екрані блокування,
  • вбудована звонилка НЕ ​​групує кілька дзвінків від одного абонента, в результаті список може складатися з безлічі записів одного і того ж номера,
  • вбудований додаток для SMS не дозволяє відправляти SMS довше трьох повідомлень, а перетворює їх в MMS.

Зрозуміло, в ПО НТС перевершує Samsung (а з останнім оновленням до 4.0 цей розрив став ще більше), тому на Galaxy S II я користувався MIUI, а ось при такому розкладі перевага НТС істотно нижче, хоча приводити таке порівняння некоректне, тому що не всі будуть ставити кастомний прошивку на апарат, Та й той же MIUI доступний і на Sensation. Втім, про порівняння Sense і MIUI ви можете прочитати окрему статтю: Частина 1 , Частина 2 ).

Рут і кастомних прошивки

Є різні причини для отримання root-прав, зараз я не буду детально на них зупинятися, а зосереджуся на способі їх отримання на обох пристроях.

В HTC Sensation отримання root-прав - нетривіальне завдання. Для початку потрібно зробити S-Off (в НТС заблокували завантажувач, в зв'язку з чим запис і зміна системних папок стали неможливі, тому звичайні процедури отримання рута не працюють, для можливості зміни системних розділів нам і потрібен S-Off), який можна отримати тільки на ранніх прошивках, тому перед його отриманням потрібно відкочуватися на ранню версію прошивки, після отримання S-Off ви можете отримати root в 2-3 кліка. Пригадується, що НТС оголошували про розблокування завантажувача, але у цій можливості є 2 підводних каменя: при розблокуванні ви втрачаєте гарантію, розблокування недостатньо для установки кастомних прошивок, все одно доведеться отримувати S-Off.

І наскільки ж простіше отримання root на Galaxy S II. Два-три кліка мишкою, і ось ваш телефон вже має робочі root-права. Однак при установці кастомних прошивок починає працювати спеціальний «лічильник кастомов», при значенні 1 і вище ви втрачаєте гарантії, а при включенні апарату з'являється жовтий трикутник на заставці (зараз проблема з лічильником вирішується за допомогою Triangle Away).

На НТС Sensation є безліч кастомних прошивок, їх умовно можна розділити на кілька підгруп:

  • Кастоми, максимально наближені до стокової прошивці. Додано декілька поліпшень і оптимізацій, але в цілому прошивка виглядає як стічна, тільки швидше;
  • Кастоми, засновані на стокової прошивці, але зі зміненим зовнішнім виглядом, поліпшення і оптимізація також присутні;
  • Кастоми, засновані на останніх бета-прошивках або утекших нових версіях прошивок. Одні з найцікавіших;
  • Кастоми, засновані на порте прошивки з іншого девайса (наприклад, порт прошивки з One X);
  • MIUI;
  • CyanogenMod.

Для Galaxy S II доступний той же список, за винятком портів з іншого пристрою. Плюс, в деяких прошивках вирізують TouchWiz і весь непотрібний софт.

Висновки: Для початку хотілося б з жалем сказати про втрату гарантії після отримання root-прав і установки кастомов (в разі HTC ви втрачаєте гарантію, якщо розблокували завантажувач через htcdev.com, в разі Samsung, якщо прошили модифіковане ядро ​​або встановили кастом через програму Odin , з'являється жовтий трикутник, який і позбавляє вас гарантії, на щастя, нещодавно було знайдено рішення цієї проблеми за допомогою програми Triangle Away). Ні Samsung, ні НТС на даний момент не оновлюють свої прошивки досить швидко, так якщо вони цього не роблять, то нехай не заважають користувачам покращувати пристрій самим, упевнений, «перетворення в цеглу» в подібних ситуаціях мінімальні. В цьому плані хороший приклад Xiaomi Mi-One, в якому для root-прав досить включити їх в настройках.

Тепер з приводу прошивок. На мій погляд, кількість прошивок для НТС істотно більше і різноманітніше, ніж у Samsung. Самою класною «фішкою» кастомов для НТС є саме порт з інших пристроїв, що мають той же дозвіл, але оновлений Sense. Поки НТС буде випускати прошивки для One S, у власників Sensation завжди буде стабільний Sense 4.0.

Продуктивність і нагрів

В обох апаратах встановлені двоядерні процесори, я зараз не буду наводити безліч синтетичних тестів з порівнянням результатів, але постараюся передати свої враження від швидкості роботи смартфонів.

Результати HTC Sensation в Smartbench 2011 і Quadrant:

Результати Samsung Galaxy S II в Smartbench 2011 і Quadrant:

Результати Samsung Galaxy S II в Smartbench 2011 і Quadrant:

У повсякденному використанні обидва смартфона працюють швидко. За цим параметром - паритет.

Однак у Galaxy S II більше оперативної пам'яті і куди більше підтримуваних відеоформатів, в цьому плані він виграє у Sensation з його скромною підтримкою форматів і 768 МБ оперативної пам'яті (при тому, що останній Sense споживає все більше пам'яті).

У Galaxy S II найсильніше нагрівається місце близько камери, а в HTC Sensation - нижня частина пристрою. Оскільки нагрівається верхня частина, ви можете комфортно тримати Galaxy S II навіть при сильному нагріванні (правда, тільки в портретної орієнтації). Sensation ж і гріється сильніше (через використання металу в корпусі), і нагрівається саме нижня частина, тому він менш зручний за цим параметром.

Окремо хочеться відзначити, що через використання власного процесора на Galaxy S II йдуть не всі ігри, особливо від Gameloft (наприклад, Asphalt 5), в Sensation ж такої проблеми немає.

Камера

Порівняно камер в цих пристроях було присвячено цілих два матеріали, дозволю собі навести посилання на них:

Я згоден з Ельдаром в тому, що в фотографіях з мобільних важливі саме емоції, а якість відходить на другий план. На мій погляд, фотографії обох пристроїв досить гарні, щоб задовольнити невибагливого користувача, але Galaxy S II все-таки знімає краще. Більш детальну інформацію можна прочитати в матеріалах вище.


висновок

Обидва апарати зручні при повсякденному використанні, відсутні будь-які гальма або незручності, обидва отримали офіційне оновлення до 4.0. Однак при виборі варто звернути увагу на сценарії використання. На мій погляд, Galaxy S II підійде любителям дивитися фільми на телефоні, а також тим, хто віддає перевагу легким по вазі флагманів. Sensation ж буде більш комфортний для тих, хто часто дзвонить і користується поштою. Для серфінгу та ігор підійдуть обидва смартфона. Ну і, звичайно ж, екран, деякі в захваті від яскравих і соковитих кольорів Galaxy S II, інші ж віддадуть перевагу більш спокійну гаму кольорів в Sensation.

Ну і, звичайно ж, екран, деякі в захваті від яскравих і соковитих кольорів Galaxy S II, інші ж віддадуть перевагу більш спокійну гаму кольорів в Sensation

Плюси Galaxy S II:

  • Яскравий, контрастний екран,
  • легка вага,
  • тонкий корпус,
  • відсутність люфтів,
  • зручне розташування кнопки включення,
  • зручне перемикання треків в рядку стану,
  • підтримка безлічі відеоформатів «з коробки»,
  • великий час роботи в режимі відеоплеєра,
  • можливість настройки колірної гами екрану.

Плюси HTC Sensation:

  • Висока роздільна здатність екрану,
  • екран зі спокійною кольоровою гамою,
  • зручність використання однією рукою,
  • співвідношення сторін 16: 9 (широкоформатні фільми показуються без маленьких чорних смуг знизу і зверху),
  • використання металу в корпусі,
  • HTC Sense у всіх його проявах (діалер, адресна книга, браузер, музичний додаток, віджети),
  • світловий індикатор.

Мінуси Galaxy S II:

  • Недоробки в TouchWiz,
  • пластиковий корпус,
  • маленьке фото контакту при дзвінку,
  • довгий час зарядки,
  • відсутність світлового індикатора.

Мінуси HTC Sensation:

  • Незручне розташування роз'єму microUSB,
  • нагрів нижній частині корпусу,
  • (Суб'єктивно) вага,
  • недолік яскравості для перегляду відео в громадському транспорті.

Обговорення на форумі >>>

Євген Вільдяев ( [email protected] )
Євген Вільдяев (   aldaronnn@gmail Twitter
Опубліковано - 12 квітень 2012 р

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика