Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд смартфона Honor 8C

  1. зміст Комплект поставки Технічні характеристики позиціонування Зовнішній вигляд дисплей ...
  2. позиціонування
  3. Зовнішній вигляд
  4. дисплей
  5. Час роботи
  6. комунікаційні можливості
  7. камери
  8. Пам'ять, чіпсет і продуктивність
  9. Програмне забезпечення
  10. Мультимедіа
  11. враження
  12. Посилання по темі

зміст
  1. Комплект поставки
  2. Технічні характеристики
  3. позиціонування
  4. Зовнішній вигляд
  5. дисплей
  6. Час роботи
  7. комунікаційні можливості
  8. камери
  9. Пам'ять, чіпсет і продуктивність
  10. Програмне забезпечення
  11. Мультимедіа
  12. враження

Комплект поставки

  • смартфон
  • Мережевий адаптер
  • USB-кабель
  • Скріпка для лотка SIM-карт і карти пам'яті microSD
  • Коротка інструкція
  • Гарантійний талон

Технічні характеристики

Технічні характеристики Розміри і вага 158.72 x 75.94 x 7.98 мм, 167 грамів Матеріали корпусу Скло, пластик Дисплей 6.26 дюйма, 720х1520 пікселів (HD +), IPS LCD, співвідношення сторін 19.5: 9; яскравість 400 кд / м2 і контрастність 1150: 1 Операційна система Google Android 8.1, фірмова оболонка EMUI 8.2 Платформа Qualcomm Snapdragon 632, 8 ядер Kryo 250, частота до 1.8 ГГц, 14 нм; графіка Adreno 506 Пам'ять 3 ГБ ОЗУ, 32 Гб вбудованої пам'яті, карта пам'яті microSD до 256 ГБ Бездротові інтерфейси Wi-Fi a / b / g / n 2.4 ГГц, Bluetooth 4.2 (A2DP, HFP, HSP) Мережа 2G: 850/900 / 1800/1900 МГц 3G: 900/2100 4G CAT 4 (band 1/3/5/7/8/20) Дві SIM-карти Навігація GPS, ГЛОНАСС Датчики і роз'єми Освітлення / наближення, microUSB 2,0 Основна камера 13 + 2 МП, f / 1.8, 26 мм фокусна відстань Фронтальна камера 8 МП, f / 2.0, 28 мм фокусна відстань Акумулятор Li-Ion 4000 мАг, мережевий адаптер 5В / 2А Колір Чорний, золотий і синій

позиціонування

Чи не перестаю дивуватися компанії Huawei, яка один за іншим випускає смартфони і для себе, і для бренду Honor. Бачу таку ситуацію: потенційний споживач пару місяців думав над покупкою конкретної моделі, перечитував до віртуальних дірок десятки оглядів в Мережі і все-таки зважився брати який-небудь Honor 9 Lite , А тут - бац! - і Huawei випускає Honor 8C, який майже нічим не відрізняється від вибраного пристрою, та ще й коштує стільки ж. І ось знову починаються муки вибору. Пожалійте нас всіх!

Апарат Honor 8C був анонсований буквально днями і приїхав на огляд досить швидко. З позиціонуванням даної моделі все складно. З одного боку, Honor 8C дорожче (11 000 рублів), а з іншого - дешевше 9 Lite (14 000 рублів). Тобто для тих, у кого в кишені рівно 13 000 рублів, з одного боку і продешевити не хочеться, але і переплачувати сенсу немає. Єдина відмінність від інших моделей в цьому ціновому діапазоні - наявність у Honor 8C вирізу в екрані. А ще, якщо це комусь важливо, 8С - перший смартфон на новому чіпі Qualcomm Snapdragon 632.

Апарат вже доступний для покупки, ціна - 12 990 рублів. А якщо брати 8С на офіційному сайті, то в подарунок поки що дають бездротові навушники Honor Sport. Самі по собі вони коштують 2 990 рублів.

Зовнішній вигляд

Якщо майже всі смартфони компанії Huawei, в тому числі і бренду Honor, виконуються з скла і металу, то бюджетного сегменту дістаються тільки скло і пластик. Тильна панель Honor 8C виглядає дуже просто, особливо в золотому кольорі: звичайний напівглянцевий недорогий пластик, який покривається подряпинами вже на другий день використання. Також апарат доступний в чорному і синьому кольорах. У прес-релізі про останньому колірному рішенні пишуть так:

«Завдяки технології 3D-друку і особливому нанорісунку дизайнерам Honor вдалося розробити новий тип покриття задньої панелі корпусу. Honor 8C з дизайном "Котяче око" відбиває сонячні промені і переливається, немов самоцвіт ».

Я, на жаль, 8С не бачив в синьому кольорі, тому додати нічого не можу. Упевнений, що виглядає він краще, ніж смартфон в золотом.

Габарити телефону типові для сучасних мобільних пристроїв з великими екранами - 158.72 x 75.94 x 7.98 мм, а важить 8С близько 170 грамів.

Кути у телефону похилі, бічні грані згладжені. Тобто телефон весь такий гладкий і щодо слизький. Збірка мені здалася середньої: область біля сканера відбитків пальців трохи продавлюється і люфтит. В цілому, це можна пробачити пристрою за невеликі гроші.

В цілому, це можна пробачити пристрою за невеликі гроші

З «коробки» на екран Honor 8C наклеєна захисна плівка. Під нею, якщо вже ви вирішили її відклеїти, знаходиться не дуже якісний олеофобним шар.

Під нею, якщо вже ви вирішили її відклеїти, знаходиться не дуже якісний олеофобним шар

У модному вирізі розташовані датчики освітлення та наближення, фронтальна камера, індикатор пропущених повідомлень поруч з розмовним динаміком. Він гучний, звук приємний, тембр зміщений ближче до середніх частотах.

На нижньому торці - мікрофон, microUSB і динамік гучного зв'язку. Зверху - другий мікрофон для шумозаглушення і 3.5 мм аудіовихід на навушники.

Кнопка живлення і клавіша-гойдалка регулювання гучності розташовані праворуч, а ліворуч - потрійний пластиковий слот під дві сім-карти і одну карту пам'яті формату microSD. Після установки сім-карти мережу визначається моментально, тобто перезавантажувати пристрій не потрібно.

Зі зворотного боку зліва - два об'єктива з трохи стирчать кантами, нижче - спалах і круглий сканер відбитків пальців.

дисплей

Поки що ми не перейшли на «дірявий» екран (Infinity-O), в бюджетному і середньому сегментах повік царюватиме Він у «чубчик». Власне, тому в Honor 8C присутній елемент під назвою «notch». Традиційно для телефонів Huawei ця область може бути прихована.

Діагональ екрану складає 6,26 дюйма. Добре, коли можна робити екрани з кроком в соті дюйми: в цьому 6.26 дюйма, а в іншому 6.27 - вже більше діагональ - нещадний маркетинг!

Роздільна здатність екрану - 720х1520 пікселів (HD +), щільність пікселів - 268 PPI, матриця виконана за технологією IPS. Дозвіл може бути знижено для більш високій швидкості роботи пристрою.

Матриця дисплея проста: під кутами нахилу або іде в жовті відтінки, або в фіолетові. Яскравість білого кольору - 400 кд / м2, яскравість чорного кольору - 0,35 кд / м2, контрастність становить 1150: 1. Дуже навіть непоганий результат для телефону до 15 000 рублів.

На світлі (правда, який зараз світло в цей час року в Москві - похмуро і темно) Honor 8C поводиться добре.

На світлі (правда, який зараз світло в цей час року в Москві - похмуро і темно) Honor 8C поводиться добре

Час роботи

На відміну від смартфонів Honor 7C / 7C Pro / 9 Lite , В новинці встановили акумулятор на 4000 мАг! Тому ви можете спокійно розраховувати на один день активної експлуатації телефону або на півтора дня в звичайному помірному режимі. Мені іноді заряду батареї вистачало і на два дні. Ролики 8С програє протягом 11 годин, а іграшки садять акумулятор годин за 5.

У комплекті з Honor 8C поставляється мережевий адаптер на 5В / 2А. До 100% смартфон заряджається приблизно за 2 години 30 хвилин.

комунікаційні можливості

Телефон працює з двома SIM-картами формату nano, обидва слота підтримують 4G LTE (band 1/3/7/8/20).

Є Wi-Fi a / g / n / с одним діапазоном 2.4 ГГц, Bluetooth версії 4.2. Присутні GPS і ГЛОНАСС. До речі, система позиціонування працює відмінно: холодний старт моментальний, апарат бачить до 20 супутників, точність - від 3 метрів!

На жаль, в даній моделі не передбачили такий необхідний багатьом користувачам чіп NFC, хоча в більш доступному Honor 7C він є. І в Honor 9 Lite вбудований.

камери

Незважаючи на невисоку вартість, Honor 8C оснастили двома основними камерами з підтримкою штучного інтелекту. Заздалегідь можу сказати, що сцен може бути визначено до 22 штук і що всі вони не приносять користі. А така ситуація складається через наявність в камері вкрай простого сенсора, тому всі ці «улучшалкі» на основі Ai не потрібні. Звичайно ж, маркетинг. Ах, так - нещадний маркетинг!

Головні камери - 13 + 2 МП, f / 1.8, 26 мм фокусна відстань. Двомегапіксельний модуль служить для розмиття заднього плану. А ось що дійсно важливо - діафрагма f / 1.8! Датчик хоча і як кіт наплакав, але в темряві Honor 8C знімає все ж краще деяких конкурентів.

Основна проблема камери 8С - відсутність деталей: картинка занадто змазана, як ніби до неї застосували ефект «малюнок маслом». Однак в цілому за свої гроші зображення виглядає симпатично, мабуть, за рахунок точного балансу білого і нормального динамічного діапазону.

Селфі-камера на 8 МП, діафрагма менше - f / 2.0, кут вже, як не дивно, - 28 мм.

Відео апарат знімає в максимальному дозволі FullHD, а частота кадрів - до 30. Якість звичайне для подібних пристроїв. Сподобався цифровий зум. Звук чистий, стерео. «Фронталки» теж пише FullHD при 30 fps.

Інтерфейс камери нічим не примітний - типовий для пристроїв Huawei в нижньому ціновому діапазоні. У ручних параметрах легко налаштовуються: ISO від 100 до 3200 (авто до 6400), витримка від 1/4000 до 8 секунд, фокус.

приклади фотографій

Пам'ять, чіпсет і продуктивність

Чим дешевше пристрій, тим менше пам'яті встановлюється в смартфон. Спасибі, капітан. Власне, тому ми в Honor 8C бачимо не 4/64 ГБ, а 3/32 ГБ (ОЗУ / вбудована пам'ять). Ще один показник - швидкість роботи пам'яті: ОЗУ - 5300 МБ / с, це хороший результат; вбудована пам'ять - 120/44 МБ / с, вкрай низький результат для запису. Зрозуміло: виробник заощадив на вбудованої пам'яті, і це кілька сумно.

Як «серця» компанія Huawei встановила в Honor 8C чіпсет компанії Qualcomm - Snapdragon 632 . Якщо коротко, то анонсували його влітку 2018 року: 8 ядер Kryo 250 трудяться з тактовою частотою до 1.8 ГГц, графічний процесор Adreno 506, чіп підтримує OpenGL ES 3.2, OpenCL 2.0 Full, Vulkan, DirectX 12, GPU Tessellation, Geometry Shading. Сигнальний процесор - Hexagon 546 DSP, інтегрований модем - X9 LTE ​​Cat 7 (300 Мбіт / с), Cat 13 (150 Мбіт / с). Звук Qualcomm Aqstic з підтримкою aptX, 192 кГц / 24-біт, Dolby 5.1.

В цілому, телефон назвати бадьорим не можу. Швидше за все, у цьому винна повільна пам'ять, особливо на запис. Прості іграшки типу Maxim the robot йдуть цілком стабільно. Гра PUBG буде працювати тільки з низьких налаштуваннях. Але грати цілком реально навіть з деякими візуальними ефектами.

Але грати цілком реально навіть з деякими візуальними ефектами

Програмне забезпечення

Смартфон функціонує на фірмовій оболонці EMUI версії 8.2, але версія Google Android тут ще 8. Оновлення до EMUI 9 буде нескоро.

Найімовірніше, мій зразок працював не на фінальному ПО, тому я так і не зміг поставити додатки для тесту продуктивності (навіть через APK).

Мультимедіа

Динамік в Honor 8C один. Звучить він просто, але головне, що ні хрипить на максимальній гучності. До речі, вона тут середня.

Звук в навушниках перевіряв тільки на Meizu Flow . Мені здається, той, хто купив цей телефон, навряд чи замахнеться на Bose QC35 , Які стоять в два рази дорожче 8С. Якість звуку мені здалося цілком на рівні більш дорогих моделей компанії Huawei.

Для любителів радіо в телефоні передбачено FM-радіо.


враження

Після огляду склалося враження, що Honor 8C був випущений просто так, аби закрити «діру» в районі 13 000 рублів. Пластиковий корпус мені видався надто дешевим, трохи хрустким і продавлюється з боку дактилоскопічного сенсора. Екран має хороші показники яскравості і контрастності, однак сама по собі матриця проста: Фіолет і желтит. Пам'ять однозначно повільна: це помітно не тільки по тестах, але і по спільній роботі смартфона. Звичайно, відсутність чіпа NFC також не може не засмучувати справжнього фаната недорогого зеленого «бачка».

Звичайно, відсутність чіпа NFC також не може не засмучувати справжнього фаната недорогого зеленого «бачка»

Гарні новини:

  • Сенсор камери хоча і простий, але діафрагма і ПО витягають максимум з апарату
  • Час роботи акумулятора дозволить вам безперервно грати в який-небудь PUBG протягом 5 годин або подивитися один сезон «Вороніних».

Багато в коментарях дивувалися: «Чому немає в конкурентів ASUS Zenfone Max M2 ? »Так ось же він! Коштує новинка 13 000 рублів. Екран 6.3 дюйма, дозвіл HD +, пам'яті 3/32 ГБ, дві камери, акумулятор на 4 000 мАг і зовнішній вигляд Apple iPhone. Чогось не вистачає? Ах, да: тут немає NFC, як і в Honor 8C. Загалом, ASUS і оглядає Honor мають абсолютно однакові параметри і навіть ціни.

У Твіттері мене запитали: «А якщо подумати щодо Honor 7C Pro , Адже коштує він приблизно стільки ж, скільки і 8C? »Я б не став звертати на нього уваги - шило на мило. А ось щоб заощадити, придивився б до Honor 7C за 11 000 рублів з NFC.

Особисто я б зробив вибір на користь Honor 9 Lite . Коштує він всього лише на 1 000 рублів дорожче, але у нього вище дозвіл екрана, є чіп NFC і виглядає він куди більш симпатично.

До змісту >>>

Посилання по темі

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Чогось не вистачає?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика